Sportas

/

Sportas

/

Issiputes pilvas.

2016-01-29 11:26:53
Jau seniai pastebėta, kad nuo alaus vyrai moteriškėja, o moterys vyriškėja. Iš visų gėrimų negatyviausiai vyrų ir moterų organizmo lytinius hormonus veikia būtent alus. Vyrams vystosi moteriški požymiai, taip pat impotencija, o pas moteris grubėja balsas, charakteris, kinta veido plaukuotumas

Ypatingai kinta figūra – plečiasi dubuo, riebalai kaupiasi pagal moterišką tipą – šlaunyse. Pilvo raumenys silpnėja ir atsiranda „alaus pilvas“, didėja riebalų prisipildžiusi krūtinė.
Reikia pagalvoti?!
2016-01-29 11:31:19
Beje ,as negeriu alaus ,bet mano pilvas buvo issiputes manau nuo netaisiklyngos mitybos ir nuo persivalgymo.Trecia savaite kaip cia ,pakeitus mityba ,pilvukas sumazejo ,aciu KILO ,dziaugiuosi .
2016-01-29 11:46:56
Bet ne visas taip veikia :) Mano sesuo geria alu kasdien, po 2-4 butelius, uz mane lieknesne, jokio pilvo, slaunys plonos, uzpakalio visai nera ... Mistika :)
2016-01-29 12:10:10
na, maniskis alu megsta, tad dabar supratau, kodel as esu seimos galva.ddd
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS