Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vestur dienoraštis

2014-07-03 11:51:43
Man užteko keliskart pasportuot, tam kad atsirastų noras. Tiesiog malonu jaust raumenis lendančius, matyt juos kai kur išlendančius... Taip kad aš jei nejaučiu raumenų nė kiek, jaučiuos kažkaip blogai. Net atrodo iškart ir atrodau blogiau. O galų gale, per tą mėnesį čia pamėgau sportą kaip galimybę save apskritai ugdyt. Pirmom dienom į salę nuėjus, nusukdavau sunkiausius pratimus ir daugiau padarydavau lengvesnių ir pan., o dabar kaip tik labiau koncentruojuosi į tuos, kurie sunkiausi, nes po jų ne tik kad kūnas jaučia, bet koks pasididžiavimas savim!
Labai linkėčiau susirasti motyvaciją sportuoti, nes tada ir mitybos prisilaikyt lengviau ir šiaip gyvenimas gražesnis :)
2014-07-03 22:56:19

Dabar as nesportuoju, metu kilogrammus vien mitybos pagalba. Bet vis zadu pradeti, kaip sakoma kas nenori iesko priezasciu, o kas nori galimybiu, tai pas mane , kaip ir pas tave Vestur turbut 100 priezasciu,kodel mes nesportuojam.
2014-07-06 15:40:06
Seikos, Facebooke yra tokia grupė Begiojimo klubas. prisijunkite, ten labai sėkmingai merginos bėgioja, meta svorį, viena ra net 55 kg numetusi. Grupė labai aktyvi, labai stipriai motyvuoja :) Prisijunkite :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS