Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Mano kelias i ngrazesni kuna

2015-10-30 18:43:48
taip rasyk i viena ir atsirinks:)
2015-10-30 19:32:37
Rrrr.. Siandien penktadenis, o tai reiskia, kad liko:
1d. iki Seses gimtadienio
7d. Iki Pirmojo dukrytes gimtadenio
14d. iki savaites iki mano vestuviu (puota)
25d. iki teisiu islaikimo
ir visas mieno iki grizimo i Lietuva (atostogos)

Prasau - D. suteik man stiprybes, nepaluzti ir pasiekti savo svajones.
2015-10-31 10:43:05
Stai ir 4-oji diena :)
Kolkas dar be visisko nukripimo ir be pagundu :)
laukiu kito treciadienio ( 1savaite) noriu paziureti ar pasieksiu bent kokiu rezultatu :)
2015-10-31 10:50:26
tavo sventes kaip tik kas savaite, vadinasi tai bus Lucky day.Viskas cia gerai, svesk. papasakok, kaip atrodys tavo svente, juk tuo turbut ir gyveni?
2015-10-31 10:52:50
Jeigu ir toliau taip šauniai laikysies, rezultatai bus puikūs ;)
2015-11-01 10:57:11
Tai va sesers gimimo diena buvo 6deni , o mano lucky day yra sekmadienis :)
Tai sestaddeni viska valgiau pagal plana isskyrus pietus ( buvau pas sese)
Tai suvalgiau torto gabaleli ir isgeriau sampana. Po to labai jauciausi alkana sunkiai sulaukiau pavakariu... dabar suprantu ka reiskia "netinkama mityba"
O siandien sekmadienis mano tikroji "lucky day" kadangi vakar nukrypau nuo plano siandien bandysiu valgyti sveikai :)
2015-11-01 16:53:49
ar zinot kodel yra lucky day? del to kad per sav organizmas pripranta prie nustatyto kaloriju kiekio ir jei ilgesni laika laukytumetes dietos svoris nustotu kristi , del to reikia viena diena valgyti ka nori, padaryti soka organizui ir kita diena vel laikytis dietos:))kad vel pradetu deginti riebalus.
2015-11-11 14:48:41
Sveika, kaip tau sekasi? :) Numanau, kad gerai, nes užmačiau tave taškų lentelėje ketviroje vietoje!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS