Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

9 savaites iki...

2017-05-15 13:58:56
Eima, paieskok kas tau tikrai teikia dziaugsmo, gal truksta tiesiog komplimento, patvirtinimo, kad viska darai gerai? Saves neapdovanojus kuo nors, ilgai neistempsi.Bedos ateina pacios, o del geru dalyku reikia pasistengti, jie dazniausiai patys nepasidaro!
Jei pasiilgai drauges-susiorganizuok susitikima. jei ima tustumos jausmas-padaryk ka nors gero kitam, uzsiimk labdara ar savanoryste,nustebsi, kad praturtejus pasijusi pati. Isigyk suniuka, jei neturi.Uzimk rankas ir uzimk prota! Tikrai taps geriau. O jei ne, uzsuk pas gydytoja, kartais tikrai reikia vaistu, ir nieko cia blogo.
Laikykis! Ir rasyk.Mes juk salia?
2017-05-18 09:28:08
Laikas bėga labai greitai... Vakar darželyje buvo išleistuvės, negaliu patikėti, kad mano dukriukas jau baigė pirmąją "mokslo" įstaigą ir nuo rugsėjo mėn pradės didijį mokslo kelią :) Tuo pačiu galiu skaičiuoti, kiek laiko trunka mano "svorio problemos". 7 metai, sakyčiau, ilgokai...
O ši savaitė jau irgi skaičiuoja ketvirtą dieną. Nebloga, sakyčiau, savaitė, nuo plano nuklystu minimaliai, ir tikrai ne vieną kartą buvo sau pasakyta ne... Ir judesio yra... Žodžiu, judam pirmyn :)
2017-05-18 10:31:55
Saunuole Eima, judek tik i prieki :) Pradzioje sunku sakyti ne, atrodo esi ribojamas, bet su laiku vis lengviau ir lengviau :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu