Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

9 savaites iki...

2017-04-19 20:04:22
susitikom vel,Eima.
pagalvokim kartu apie Ilkos valios kibira- pameni toki? Ji issemus, daugiau is kur valios nebus kaip paimti. sia kryptim yra ka veikti.
valios kibira labai papildytu teigiamos emocijos-ar tau ju uztenka? pagalvojus, ko labiausiai dar noretum(be maisto) ta kryptim galima butu skirti energija ir tuo paciu mazinti saldumynu(sirdpersos pleistro) poreiki...
2017-04-23 08:29:18
Ačiū už palaikymą ir Jūsų (M..., Piešiny) trumpose žinutėse radau tokias nuostabias mintis motyvacijai ir pamąstymui, ačiū Jums :) Tiesa, teigiamų emocijų tikrai labai trūksta, man atrodo, jog šiuo metu aš nuolat esu "rūpestyje" :( ir nesugebu džiaugtis tuo, ką turiu, kas vyksta čia ir dabar.
2017-04-23 08:42:25
"būti ištižusiu yra lengviau nei disciplinuotu:) Bet malonumas būti disciplinuotu yra ženkliai didesnis nei būti ištižėliu" - kol kas man tinka tik pirma citatos dalis :(, taigi tikslas - pasisemti valios tikiu, kad dar tame kibire jos yra) ir pereiti prie disciplinos. Kaip? Papasakosiu eilinę situaciją... Ketvirtadienis (praėjusysis), mitybos plano laikausi, ir ši diena artimo giminaičio gimtadienis. Paskambinu paklausti, ar galiu užsukti, pasveikinti. Taip, ir jų šeima ruošiasi vykti į restoraną šventinės vakarienės, pakviečia ir mus. Ar galiu atsisakyti? Aišku, taip, bet to nepadarau. Manau, vakarienė bus ten, juk galima tiesiog suvalgyti salotų ir pasibūti kartu. O kaip dėl deserto? Juk gimtadienis, vieną kartą galima, nieko tokio... Ar galėjau atsisakyti torto gabalėlio ir late? Žinoma, bet neatsisakiau... Grįžusi namo buvau "pilna" ir nelaiminga:( Va tai taip...
2017-04-23 11:01:50
Eima, nors as dar cia neseniai, bet taaaaaip suprantu jus! (gal del to, kad be kilo.lt esu isbandzius ir anksciau..)

dabar vis prasisuka galvoj man mintys - kaip islaviruoti tarp gana aktyvaus socialinio gyvenimo (kai turi sveciu arba pats kazkur sveciuojies ar mieste susitinki) dazniau nei 1 karta per savaite. Juk vienas kartas nebutu problema - pasidarei luckyday ir tiek..?

Penktadieni pas mus buvo sveciu. Sugrauziau savo "vakariene" (vistiena su salotom) ir tikrai kelis kartus, nuosirdziai, vos neapsiverkiau - ziuredama i kitu kepsnius, nuostabu pyraga, saldainiukus. Neapsakomai ju norejau, kad net protu sunku suvokt. Na tikrai nebendravau taip atsipalaidavus ir atsidavusiai, kaip esu pratus..

Antra situacija - vakar su draugem buvau balete. Po baleto - kaip iprasta - pasisedejimas kavineje. Is tiesu gerai kad baletas ilgas ir i kavine nebegalejau nueiti (namie maza dukryte, kuria reikia pazindyti..) - nes nuejus, nezinau ar buciau istengus tooookio alkanumo pasisedeti ir kokybiskai "nuo dusios" pabendrauti..

o vaziuodama namo masciau - ar cia tik man tokia dieta kelia gresme bendravimui (juk negaliu reikalauti, kad mano aplinkos zmones valgytu tik salotas su vistienos file, negertu jokiu skaniu gerimu ir nevalgytu desertu?) jei jie neturi virsvorio, tai turi pilna teise kimsti ka nori, ir ne ju beda kad as save riboju :)

tad tikiuosi, ta tikrai bloga savijauta - kai kiti valgo, o as negaliu - tiesiog praeis, ir netrukdys bendravimui. Nes kol kas sunku, ir bijau - jei su tuo nesusidorosiu - ka reiks rinktis: kilo.lt mityba ar pasibuvima su draugais.

na ir atlikau cia ispazinti! ;)
atleiskit, jei ne visai i tema, ne visai apie ta pati cia tiek prisiatviravau ;)

p.s. man nuosirdziai atrodo, kad sio plano esme - ne nesuklupti, o suklupus stotis ir eit toliau! Tai taip ir darom!!! :)
sekmes Jums!!
2017-04-23 11:04:35
sveika, Eima
buvima,, rupestyje,, as atpazistu, nes pati esu tokioje bukleje ir gana ilgai.belieka mums abiems tai suvokti ir galvoti, ka galime padaryti.
paklausiau apie teigiamas emocijas-ju trukstant, lengva nuslysti i emocini valgyma. man ju tenka ieskotis paciai ir stengtis, kad rupesciai ir rupesciai del rupesciu nenusvertu karteles zemyn. reikia save itikinti,kad turim teise i pramogas ir saves palepinima ir tuo uzsiimti. kartu tai pades atprasti nuo saldumynu.
del svenciu- cia mes kazakda sia tema diskutavome. vienos isvados nepriejome, nes labai skiriasi gyvenimo budas. jei tos sventes pasitaiko retkarciais, tai galima sustyguoti kaip luckyday, jei daznai ar vos ne kasdien, neliks nieko kito, kaip informuoti visus draugus apie pakitusia savo mityba ir jos laikytis. visada galima suversti ,,kalte,, gydytojui, kad jis ,,neleidzia,, to ar ano ar ,,isaiskejo,, kad esu alergiska tam ar anam. iki siol mes cia forume nieko gudresnio nesugalvojom. gal su naujais nariais atsiras ir nauju ideju?
laikykis!
2017-04-23 11:13:39
parasiau ir radau Enfance zinute
BALETAS!!! na tikrai bendraminte-knygos,, keliones, baletas...mano hobiai!smagu

del susitikimu su draugais- prisiminau dar savo viena labai liekna drauge kuri visada mazai valge.ir niekada nevalgo ,,del kompanijos,,!
tai va , susitinkame po ilgo nesimatymo ir einam kartu pavalgyti-ir ka , kiekviena valgo tai ka nori-as alkana po keliones lietuvisku lietiniu o ji, palaike man kompanija su arabta. ir viskas, niekam jokiu klausimu!
2017-04-23 15:31:23
Manau, kad susitikus su draugais nėra būtina valgyti bet ką...:) Bet jei jau suvalgėte bet ką, tuomet nesigraužkite ir toliau siekite savo tikslo!!! Vakar buvo vakar, o šiandien yra šiandien!!!:)
2017-04-23 17:24:19
Sita dalis ir yra sunkiausia, kai ismoksime atskirti maista nuo bendravimo ir nuo malonumu, tada nebereiks cia sedeti :) As esu cia jau beveik 2 metus, jokiu problemu man maitintis sveikai 6 dienas per savaite, 1 diena valgyti ka noriu. Tuo metu ne kiek nesikankinu, valgau tinkama maista ir nesinori jokiu nuklydimu. Po sestadienio be problemu griztu i ritma. Bet... jei atostogos ar keliones, sventes, tada jau nesugebu protingai maitintis, valgau po maisto deserta, nors realiai ir protas suvokia, kad tai nesamone ir esant sociai pavalgiusiai, jis jau nebeteikia jokio malonumo... bet nesugebu protingai valgyti laisvadieniais... Kai tik to ismokasiu, tada ir dings mano priklausomybe nuo maisto... Tad einam toliau :)
2017-05-14 22:43:05
Aš vis dar čia... Pastarosios savaitės buvo, sakyčiau, šiaip sau. Gal ne taip blogai (maitinimosi prasme), bet ir ne per geriausiai. Emocinė savijauta irgi nėra gera, kartais atrodo, kad kažkas specialiai prigalvoja kliūčių mano planams (konkrečiai sportavimo). Radau sporto klubą, kur sąlygos buvo tokios, jog galėjau 3-4 kartus per savaitę apsilankyti grupinėse treniruotėse, kurios man tiko ir patiko, taigi nuo sausio mėn gana reguliariai sportavau, deja, per paskutinį mėnesį pasikeitė klubo sąlygos ir deja, max iki liepos mėn galėsiu ten sportuoti... ech, kaip gaila, o ir finansiškai nuostolis bus geras, abonentai tame klube tik metiniai... Kartais, atrodo, taip norisi tiesiog atsigult ir gulėt ištisas dienas ir nedaryt nieko, arba tik ėst ir gulėt (įtariu, čia depresijos požymiai). Na bet NE, einu pirmyn, gal ir ne tokiais tempais, kaip norėtųsi, bet einu :)
Ryt nauja diena, nauja savaitė, ir naujas iššūkis: penkios dienos be jokio nukrypimo nuo mitybos plano. Neįmanoma? Aišku, kad įmanoma. Juk valgydama pagal kilo.lt meniu niekada nesijaučiu alkana. Taigi, iššūkį sau priimu...
Geros savaitės visiems!
2017-05-15 10:21:28
Auksciau galva Ema, visada yra kitos iseitys, kaip sakoma: jei uzsidaro durys, atsiveria langas :) Toks puikus laikas, orau syla, saulytes daugiau, tad jokiu pesimistiniu nuotaiku :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu