Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Praradau motyvaciją :(

2015-10-21 13:29:53
Su sportu pas mane buvo irgi sunki pradžia, nes tiesiog negaliu prisiversti, o gal tiesiog nuobodu, nepatinka sportuoti vienai - nei namie, nei sporto klube.. Ir tada atradau grupines treniruotes sporto klube! Vuolia! Man patinka! Kaitaliojau - tai cardio, tai su svoriais! :) pabandykit atrasti save sporte :)
2015-10-21 13:39:25
Kokios šaunios čia moterys, tokių gerų patarimų davė. Dabar tik šios temos autorei reikia atrasti savo būdą kaip siekti savo tikslo ;)
2015-10-21 16:18:46
Geriausiai motyvacija pasireiškia, kai atsiranda rezultatai. Tada nori dar geriau, dar gražiau :)
Bet merginos išties gerų dalykų prirašė. Svarbiausia yra suprasti, kodėl nori lieknėti. Kodėl nori būti sveika. Kodėl nori būti lanksti. Jokia motyvacija neveiks, jeigu tu tiesiog norėsi kažkam kitam įtikti. Įtik sau ;) Patik sau. Tai yra svarbiausia!
2015-10-21 20:39:59
Na jai svorio metimo kelias ilgas jame gali pasitaikyti visko, visokių minčių, motyvacijos praradimo ir vėl sugrįžimo į jį. Manau svarbiausia nebijoti pradėti tai ko nori pasiekti, mažais žingsneliais, gal nenorom, bet tiesiog daryti darbą (kalbu apie sportą). Aš pati iš tų žmonių, kurios vis bando "grįžti į praeitį" ir viską ištaisyti arba pradėti iš naujo. Na ir ką, taip atkeleliava nuo 97 kg. iki 67kg. Manau tai nėra blogai.
2015-10-22 09:30:06
ko taip kukliai? rezultatas fantastiskas! kaip saunu, uzteko ir valios ir kantrybes. norejau paklausti ar siame kelyje buvo pasitake,, stopu,, ir jei taip, ar tau yra aiskios galimos ju priezastys ir ka tuomet darei? ar svoris visa laika tolygiai krito?
2015-10-22 13:05:41
Piešinį ar čia man skirtas komentaras? Na tiek numesti užtruko kelerius metus. Buvo ir stopų. Pradėjau koreguoti mitybą, kai pasidarius kraujo tyrimus ir gliukozės testą paaiškėjo kad cukrus ant ribos. Prieš tai kasdien suvalgydavau po 300 gr. sausainių, saldainių ir t.t. Pradėjau mažinti. Eidavau ilgų pasivaikščiojimų greitu žingsniu aplink rajoną. Kaip aš sakydavau "pravėdint" galvą. I sporto kluba nusipirkdavau 8-10 kartu abonimentą galiojantį pora mėn, bet viso jo neišvaikščiodavau. Vis rasdavau priežasčių neiti. Po kelių tokių kartų nebepirkau. Visada domėjausi sveikata, sveika gyvensena. mėgau paskaityt žurnalus tom temom, bet dažniausiai tuom ir baigdavos. Per kelis metus įvyko ir sukrėtimų gyvenime. Iš pradžių mirė tėvas, po 6 mėn. mama. Tada visiškai pasikeitė mano gyvenimo būdas. Padėjau dirbti daugiau fizinį darbą, pas mane atsikraustė sūnėnas, reikėjo taupyti, neišlaidauti. Buities darbai, kuriuos anksčiau dalinausi su mama, gulė ant manęs. Taip su pertraukomis ir nukrito svoris. Sūnėnui išvažiavus dirbti į užsienį atsirado daugiau laiko sau ir galėjau daugiau sau leisti. Prisijungiau prie kilo.lt projekto, kur įgijau daugiau žinių ir supratimo kaip reikėtų sveikai maitintis ir per 3 mėn. atsikračiau dar 10 kg.
2015-10-22 13:16:09
taip, komentaras buvo skirtas tau, blue_eyed_soul. prisiminiau dabar tavo istorija, anksciau buvai apie tai rasiusi, tik po to rasydavai retai. pajutau tau didele pagarba, kad siuos gyvenimo isbandymus atlaikei. tikrai gali savimi didziuotis.pasirinkai teisinga kelia,ir rezultatai kalba patys uz save. is visos sirdies dziaugiuosi uz tave! tikrai linkiu, kad dabar prasviesejes tavo gyvenimo etapas testus ir taptu visiskai sviesus, issipildytu svajones ir lukesciai, kuriuos tikriausiai buvai atidejus, nes jutai pareiga atlikti tai, ka turejai. didziules tau sekmes!
2015-10-22 14:53:18
Ačiū, Piešinį, už nuoširdumą ir gerus linkėjimus.
2015-10-22 15:10:44
Sėkmės visoms judant link savo tikslo!!! Nesustokit, moterys! Tai tik įrodo, kad išbandymai, mus tik sustiprina ;)
2015-10-22 17:40:35
mano motyvacija: aš negalvoju, kad darau sunkų darbą, kol nukris kilogramai. nelaukiu kol jie nukris - nes čia kaip laukt kol vanduo puode užvirs - prižiūrint užverda lėčiau. tiesiog džiaugiuosi tuo, kad turiu gerą mitybos programą, kuri leidžia jaustis sveikai, energingai visą dieną, sutvarko tvarkarašti, nereikia mąstyti, ką čia valgyt, ką čia pasigamint - nusiima daug bereikalingo vargo. ir tada orientuojuosi į gyvenime svarbius dalykus, kaip darbas ar santykiai, ar kiti dalykai. o svoris neprižiūrimas po truputi tirpsta.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS