Sportas

/

Raumenų auginimas

/

Pratimai nugaros raumenims (moterim)

2014-01-20 15:22:18
Sveiki,
Lankau grupines treniruotes, rezultatai po truputi ryskeja, bet pastebejau, kad nugaros raumenukai kazkaip lieka pamirsti treniruociu metu, o vasarai taip noretus siek tiek paryskinti ir nugaros raumenukus. Gal kas galetu patarti namu salygomis kokius veiksmingus saugius pratimukus moterims? :)
2014-01-20 22:33:45
Manau tiktų šitas: http://www.kilo.lt/sportas/pratimas/50/ranku-ir-koju-kelimas-gulint-ant-pilvo o jeigu bus per sunku, tada čia paprastenis variantas http://www.kilo.lt/sportas/pratimas/48/priesingos-rankos-ir-kojos-kelimas-gulint-ant-pilvo
Rašyti atsakymą

Paruošk kūną vasarai su KILO.LT
6 mėnesių lieknėjimo programa vos už €100 €60
Vėl pasižadėjai naujais metais sportuoti, sveikiau maitintis ir numesti svorio? Nori iki vasaros pasiekti tobulas kūno linijas? KILO.LT specialistai paruoš individualius mitybos ir treniruočių planus jūsų tikslui pasiekti, prižiūrės, konsultuos bei lydės jus tikslo link.
Su KILO.LT profesionalų komandos paruoštais individualiais planais, nesunkiai pasieksi norimą tikslą iki vasaros! Neatidėliok!
40% Nuolaida
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu