Mityba

/

Sveika mityba

/

Ar darote nusižengimus ?

2016-06-09 12:23:10
Aš pastebėjau, kad plane svarbu yra ne kiek, o kada valgyti. Aš per laisvadienį nesilaikau būtent laiko, o ne kiekių. Aišku, racioną kiek pakeičiu "nevalgomais" produktais. Na ir paskui pora dienų tenka "atstatinėti" rezultatą.
2016-06-09 12:23:15
Aš pastebėjau, kad plane svarbu yra ne kiek, o kada valgyti. Aš per laisvadienį nesilaikau būtent laiko, o ne kiekių. Aišku, racioną kiek pakeičiu "nevalgomais" produktais. Na ir paskui pora dienų tenka "atstatinėti" rezultatą.
2016-06-09 21:06:37
Skaitydama jusu atsakymus keliose vietose prigavau save taip darancia darant ar elgiantis., pvz "negyveni 6 dienas" ir tada jau toji "gyvenamoji" diena kaip palaima, bet pastebejau, kad kazkaip nesinori to blogo maisto labai.. Tiesiog malonu valgyt negalvojant, uoj nelaikas ar negalma :) dar kolaks nei kart nenusizengiau o cia esu beveik 3 savaites :)
2016-06-09 21:06:41
Skaitydama jusu atsakymus keliose vietose prigavau save taip darancia darant ar elgiantis., pvz "negyveni 6 dienas" ir tada jau toji "gyvenamoji" diena kaip palaima, bet pastebejau, kad kazkaip nesinori to blogo maisto labai.. Tiesiog malonu valgyt negalvojant, uoj nelaikas ar negalma :) dar kolaks nei kart nenusizengiau o cia esu beveik 3 savaites :)
2016-06-10 10:23:26
Ilgesni laika laikantis mitybos plano pereini daug faziu, kai lucky day palaima, jos lauki, kemsi viska ka tik pamatai. Po to buna faze, kad visai nesinori to nesveiko maisto. Po to buna faze, kad rezultatai per savaite nebedziugina, tada lucky day bandai sumazinti norus, apriboti, bet galvoje mintys juk siandien galima.... Kol negyveni normalaus gyvenimo, o laikaisi tik mitybos plano, tai ir balansuoji tarp tu ribu.
2017-01-27 07:59:29
Kartais suvalgo ko nors labai nedaug, jei labai norisi :) svarbu, kad tai būtų tuo laiku, kai reikia ką nors suvalgyti :)
2018-01-15 15:20:50
Darau nusižengimus, tikrai darau. Kuo save mažiau spaudžiu, tuo geriau. Nes čia gi gyvenimo būdas. Čia nebus taip, kad laikaisi meniu ir kalorijų kiekio kol esi kilo.lt, o po to vėl gyveni labai atsipalaidavęs... Taip jau yra, kad nuolat reikia save prižiūrėti. NUOLAT. Todėl ir nusižengimus darau.
2018-03-21 09:08:35
Vienintelė diena, kuomet darau nusižengimus yra sekmadienis, kadangi ją pasirinkau, kaip cheat day. Kitomis dienomis viskas sąžiningai pagal valgiaraštį, nes mes juk turim savo tikslus ir reikia jų siekti :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu