Sportas

/

Sportas

/

Sportuojantys Kaune

2015-09-24 18:20:34
Sveiki, esu naujokė ir labai noriu pradėt sportuot, Kaune žinau daug klubų, kurį pasiūlytumėte rinktis ? Kaip ten dirbantys treneriai žiūri į programą , kurią atsinešate iš Kilo.lt (ar nepyksta?) ir kaip nugalėjote baimės jausmą ir kompleksus dėl svorio (man numesti reikia bent jau 30 kg.) Mačiau daug motyvuojančių filmukų, bet vistiek baisu... :( baisiausia yra tai, kad visi spoksos ir juoksis :(((
2015-09-28 15:05:36
Sveiki, Žileivytė1,

Sporto klube susirenka žmonės, kurie nori pasikeisti taip pat kaip ir Jus, dėl to nebijokite.
Visada galite paprašyti sporto klubo administracijos papasakoti apie sporto klubą plačiau, ar žmonės čia susirenka sportuoti, ar paplepėti prie treniruoklių, administracija visada maloniai apie tai papasakoja. Be to, turite teisę paprašyti nemokamos treniruotės, per kurią suprasite ar sporto klubas Jums yra priimtinas ar ne.
Rinkitės patogius drabužius atliekant treniruotę, tuomet jausitės laisviau, pasitikėsite labiau savimi ir nesijausite nejaukiai sportuojant su nepatogiais rūbais.
Sunkus pirmas žingsnis, antra bus lengvesnis! Jus turite tikslą ir svajonę, neleiskite jai žlugti mąstydama ką gali apie Jus pagalvoti kiti.
Pirmyn!:)
2015-09-28 17:18:18
dėkui už palaikymą !
2015-10-20 10:14:11
Živile, niekas ten nespokso. Ėjau sausį-birželį į SIL centrą (ex Ąžuolyną), tai visi malonūs, draugiški. Į brangesnius klubus dažniausiai nesirenka "šaikos" pasigirti raumenimis ir papliotkinti ar apkalbinėti. Visi dirba ties savo programom ir tiek.
2015-10-20 11:34:08
Kiek aš domėjausi, jei nori treniruoklių salės ir baseino, geriausia rinktis Liniją. Jei nori daugiau patogumų tada Impuls.
2016-01-18 18:51:32
Kas liecia Kaune IMPULS baseina-tikrai nepatarciau ,chliorkiu kvapas ,sienos ir lubos atsilupineja ,lasai krenta kazkokie purvini,pati patalpa salta ,net persirengineti baisu,kad ligos neprisikabintu .. ne visi kabinetai veikia/sauna,ledukai ir t.t./.O sporto saleje ,nei karto treneris nepriejo ir nepaklause ka as cia veikiu ,jam nesvarbu ,kad blogai darau pratimus ,jis uzsiemes kompiuteriu...
2016-01-18 18:53:26
Kaune LINIJA ,tikrai eikite nesigailesite ,grindys apsildomos baseine ,masazuokis ,plaukiok saltame ar siltame baseine ir dziaukis gyvenimu,sporto saleje draugiski treneriukai ,patys pasisiulo pagalbos....
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu