Apie viską

/

Apie viską

/

Komplimentai ir papeikimai beigi pletkai:)

2015-09-23 12:39:08
Laba, aš jau čia seniai nebuvau:) bet va sugrįžau. šiaip sau. pažiūrėti, kas naujo:) iš viso esu numetusi 16 kg per tą laiką kiek čia buvau ir nebuvau. na, per metus maždaug. su nukrypimais ir lūžimais visgi pasiekiau nemažai, manau. bet... susilaukiau ne tik pagyrimų ir komplimentų, bet ir tokių komentarų - "kas gali žmogui būti taip blogai, kad ryžtasi mesti svorį, valgyti salotas":) (beje taip pasakė ta, kuri sveria per 100) arba.. teko ligoninėn gultis planinei operacijai, na, biuletenis, tai tuoj sužino..tai po to sulaukiau komentarų, kad nusilpo nuo to savo sveiko gyvenimo ir dietų ir štai ligoninė:) nors ta operacija visai nesusijusui su mityba:) na, žodžiu.. manau, kad tai iš pavydo, nes... žinau, kaip sunku prisruošti numesti svorio, kaip daug reikia kantrybės norint sveikai gyventi. Aplinkinių nuomonė kažkodėl ne visada yra palaikanti... dažnas pasišaipo, na, kad ir netiesiogiai, bet jauti...
2015-09-23 12:59:41
Pritariu Roberta, dauguma pavydi, kad turi valios ir sugebi, o pacios kasdien bjaurisi vaizdu veidrodyje ir neturi valios jo pakeisti :) As ir neseniai susiduriau su pavydu, pareiske, kad pilnesne graziau atrodau :D Daznai sveika mityba isivaizduoja kaip visko atsisakyma ir valgyma tik salotu :D dazniausiai tos, kurios bando laikytis visokiu stebuklingu dietu ir per savaite numesti desimt kg :D
2015-09-23 17:52:42
Matyt, žmonėms dieta asocijuojasi tik su mažu maisto kiekiu ir labai skurdžiu racionu. Man per savo lieknėjimo procesą buvo juokingiausia, kai giminės susitikime vyras pradėjo pasakoti, kad žmona laikosi dietos, kad jau pasiekė neblogų rezultatų (-12 kg per 4 mėn). Tetulės užjaučiančiu žvilgsniu nužiūrėjo ir sako, "tu valgyk valgyk, tikriausiai namuose nėra ką tau pavalgyti" :DDD
Dabar pradėjau fotografuoti tai ką valgau. Ir rodau draugams ir giminėms, kad nebadauju :) Pamatę maisto kiekius jie nuoširdžiai nustemba, kad su tiek maisto galima lieknėti :)))
2015-09-23 18:38:09
"Nendrelė" :)
2015-09-23 19:29:35
na va, o man atvirksciai. bet as dar programos nebaigiau, tai dar bus matyti. o kas atvirksciai- kad mane visi ,,uzjaute,, sustorejus. kai visi iki mano 32 metu buvo priprate prie sveiko svorio(63-65kg) personos ir pamato vis platejancia iki 90 kg, turejau aiskintis. gyvenu ir dirbu tarp lieknu ir sportuojanciu zmoniu. apskritai esu uzsispyrusi, jei ko siekiu dazniausiai ir pasiekiu, tai niekas nesuvoke, kaip as galejau iki ,,tiek,, nusiristi... Skrisdama i Lietuva ir planuodama susitikimus visus ispedavau, kad ,,pastorejau,, ir bukit geri mane atpazinti... niekas netikedavo, o pamacius- pamatydavau akyse uzuojauta. ir jei Nyderlanduose virsvori siedavo su liga, tai Lietuvoje- su apsileidimu. ir mazdaug ,,toooookios galimybes, toooooks grazus vyras ir dukros, ooooo.. pasisekeeeeeeeeeee) kitakart ir nesuprasadavau- ar man pavydi, kad ,,pasiseke,, ar uzjausdavo mano vyra, kad jam ,,nepasiseke,,.
tad dabar niekas NEZINO is mano draugiu ,,per atstuma,, ir gimineliu bei pazistamu,, per atstuma,, bus man vasario gale EGZAMINAS tai tuomet ir papasakosiu....
2015-09-23 20:48:04
Spyris į sėdimąją kai tau pasako jog antsvoris (92 kg) tau tinka ir nieko nesimato, kad daug sveriu pati žinau, Tai va tokiems kurie pikto-nepikto sakantiems žadu nušluostyti nosį.
2015-09-24 09:24:59
Saunuole Gyyrta, tegu tada pavydi :)
2015-09-24 09:30:30
šiaip tai tik maža dalis nuoširdžiai pasidžiaugia tavo vienokiais ar kitokiais pasiekimais. Turiu galvoje ne tik mitybą, gyvenimo būdo pakeitimą. Dalis žmonių tik ir laukia, kad suklupsi. aha, sakiau.... išsidirbinėjimai tie prie gero nepriveda..
2015-09-24 09:48:04
Ot vat ir BŪKIME pačios sau gražios, o "pavydolei" tegul nagus nusigraužia. PIRMYN VISOS IR VISI !
2015-09-24 11:03:12
Sveiki visi, aš buvau priaugusi iki 97 kg. , ūgis 167 cm. Tikrai buvo labai sunku. Truputį pajudėjus uždusdavau, nuolat skaudėdavo pėdas ir t.t. Per kelis metus savaime (buvo visokių negandų, pasikeitimų gyvenime,,susirgo ir mirė tėvai, likau viena) nukrito 19 kg. Šiais metais per 3 mėn su kilo.lt atsikračiau dar 10 kg. Dabar sveriu 68, grįžau čia po 3 mėn pertraukos numesti likusių 8 kg. iki 60. Tie žmonės, su kuriais susipažinau kai svėriau 78, bando mane įtikint, kad man nereikia daugiau mesti svorio. Kad kūdos moterys negražu, kad vyrai ant kaulų nepuola ir kad reikia "kad būtų už ko paimti" , visko prisiklausiau. Bet aš tai darau ne dėl vyrų, o dėl savęs , nes sau kai kažkada svėriau 60 kg. buvau graži, bandžiau aš joms aiškint, kad sverdama 60 kg. , nebusiu vien kaulai, kad tai normalus svoris, bet veltui. Manau reikia tiesiog pasiekti to rezultato, o tada nosys bus nušluostytos ir tegu mato kokia aš graži :).
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu