Apie viską

/

Apie viską

/

KIEK LAIKO JAU ESATE KILO.LT NARIAI? KAIP REZULTATAI? AR KETINATE PRATESTI NARYSTE?

2017-06-02 11:43:59
Puikus Audrone rezultatai jusu per 5 men. Kiek kartu per savaite sportuojate? Ar sportuojate namuose ar saleje? Ar mitybos plano laikotes 100 proc.? Kaip maitinates per lucky day, valgote viska, ar save kazkiek ribojate?
2017-06-02 12:25:32
Mitybos plano stengiuosi laikytis 100 procentu,tik pakeiciu kai kuriuos maisto produktus . Sportuoju namie.
Dauguma mano pazystamu patarineja daugiau svorio nemesti.Mano ugis 173cm
2017-06-02 12:28:56
Lucky day praeina ivairiai,kartais suvalgau nerealu kieki saldumynu,kartais vaisiu kiek sirdis geidzia.....Ir siaip tai diena kada nesilaikau valgymo rezimo.
2017-06-02 12:36:23
Svarbiausias atsakymas yra veidrodis :) Kartais kg skaiciukai nieko nereiskia, jei jus pati sau jau matot, kad gana mesti svorio, reiskia gana :)
2017-06-02 22:24:02
sveiki,aš narė nuo gegužės 23d .Pirmą sav palengvėjau 5kg ,mitybos laikytis smagu,nes lb paprasta prieš valgymą į paiešką parašau kokį produktą labiausiai norėčiau valgyti dotuoju laiku ir gaunu' receptą,oi kaip man tai patinka patenkinu skonio receptorius ir nenusižengiu disciplinai. Būtent mityba buvo mano esminė problema kelis metus iki to viršsvorių neturėjau būdavau tvirta mergelė .O sportuoju nuolat tiek sporto klube ir namie ne prastesnę sporto salytę įsirengia ir trenerio treniruočių planas patinka. Šešis mėn mažiausiai gyvensiu kilo/ ritmu
2017-07-31 22:45:43
Sveiki, ką tik tapau kilo.lt nare, noriu paklaust kaip jums sekasi maitintis ir mesti svorį? Per kiek laiko kiek kg pametėt?
2017-08-01 08:50:38
Sveika, prisijungusi, Asta. As cia tris savaites, kol kas numeciau tik apie 4 kg. maitintis sekasi tikrai lengvai, nes, kaip dauguma cia rase - galima pasirinkti is patinkanciu produktu, nenusizengiant kaloriju kiekiui. Jau pastebiu, kad organizmas adaptuojasi - praso valgyti dazniau (anksciau valgydavau 3 kartus, dabar 5 kartus per diena), bet po maziau. Labai stengiuosi laikytis taisykles - ryte angliavandeniai, vakare baltymai. Su sportu ne kazka, tai prisigalvoju ivairiausiu kruviu, kad tik nesigrauzciau, kad nepadariau tu pratimu. Bet siaip viskuo patenkita, atsakymus, ko klausiu gaunu, kolektyvas tikrai saunus. Beje, siulau perziureti seminarus cia ir youtube, kur Pauliukevicius skaito, nors sumala viska greitai ir butu labai faina, kad uzakcentuotu pagrindines vietas, bet jumoro jausmas paperka, ir laikytis patarimu neatrodo prievole, o tiesiog naturaliai gaunasi :) Aciu! O Tau, didziules sekmes, siekiant savo tikslu!
2018-08-20 11:48:42
Sveiki, esu kilo.lt narė nuo rugpjūčio 2d., narystę įsigijau metams. Nors esu dar čia tik kelios savaitės, bet pastebėjau pokyčius numečiau jau 1 kg ir tai yra mažytis žingsnelis pirmyn, tikiu jog laikantis ir nuolat konsultuojantis su kilo.lt komandos nariais galima pasiekti norimų rezultatų. :) Sėkmės visiems kilo.lt nariams siekiantiems savo tikslų :) Apie pratesimą kolkas negalvoju :)
2018-09-08 08:22:27
Sveiki esu narys ti savaite bet svoris krenta po truputi norejau paklaust ar tinka rytais obuoli valgyti vietoje koses nes ryte kaskaip neatrandu laiko tam
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu