Apie viską

/

Apie viską

/

KIEK LAIKO JAU ESATE KILO.LT NARIAI? KAIP REZULTATAI? AR KETINATE PRATESTI NARYSTE?

2016-07-07 23:56:26
Sveiki, mano narystė į pabaigą, liko 1 mėn. (pirkau trims). Svoris krenta labai pamažu, pirmas 2 savaites - po 700g. o dabar jau tik po 300-400g. Labai dėl to neišgyvenu, vis tiek kaip nors savo tikslą pasieksiu, ne per 3 mėn., tai per pusę metų, nes narystę žadu prasitęsti :) Man viskas čia patinka, o tai reiškia gerą nuotaiką, o kai nuotaika gera, yra ir motyvacija, ir energijos kalnai. Atradau čia begales receptų, kuriuos ne tik sau gaminu, bet ir visai šeimai; išmokau "tvarkingai" valgyti, bet, kas mane labiausiai džiugina, susitvarkė sveikatos problemos. Labai kenčiau keletą metų nuo refliukso, o dabar jau baigiu užmiršti šią problemą. Dar man labai patinka šios programos lankstumas, kad gali persikelti treniruočių dienas, jei negali tą dieną sportuoti, o nuo to, kad galiu pasikoreguoti valgiaraštį, išvis "kaifuoju" :) Per 2 mėn. praleistus su Kilo.lt mažai buvo dienų, kad valgyčiau tokį patį maistą!
2016-07-08 15:13:19
Sveiki,Kilo.lt narė esu 9 mėn.,vakar pratęsiau narystę dar 3 mėn.Pradėjus laikytis dietos,svoris visąlaik krito,per 4 mėnesius numečiau 15 kg.Prieš tai cholesterolio norma buvo dviguba,gydytojai skyrė vaistus nuo kraujo spaudimo.Dabar sveikata susitvarkė,viskas normos ribose.Porą mėn. buvau išvykusi užsienin,tai laikytis nurodymų nepavyko.Dabar dar noriu pamest apie 10 kg,todėl prasitęsiau narystę.Esu labai patenkinta,rekomenduoju ir kitiems,nes tikrai nesunku laikytis nurodymų,daug ką galima pasikoreguot.
2016-07-08 17:13:55
Sveiki, as cia nepilnas 2sav, numeciau 1,6kg, laukiu kol pastebesiu didesnius pokycius, ne tik svarstyklese bet ir veidrody. Stengiuosi visko grieztai laikytis, ir kol kas gaunasi, nors anksciau savo kiekviena valgyma turedavau uzbaigti "kazkuo skanaus" ir turejau yproti pastoviai uzkandziauti. Tikiuosi mano valia nesibaigs. Naryste turiu 3men, bet uzsisakiau kokteilius kilo, gavau dar +3men.
2016-10-17 12:00:45
Sveiki.ki'o.lt esu tik savaite.numeciau 1.9 kg per ja tad manau gera linkme einu.veliau kritimas apmazes bet pradzia labai gera.tik reikia laikytis kas skirta ir viskas bus gerai.sekmes visiem
2016-11-20 22:56:29
sveiki,na man is pradziu nukrito 5kg,bet po men ir vel sugryzo.......ir iki siol nei is vietos jie
2016-11-22 10:56:45
Na vis delto sugrizai Silvija :) Na pasirodo ir cia veikia kaip dieta, kol plano laikaisi, tol rezultatas yra, tik nukrypsti ir +100 g, +100 g, ziuri jau +1 kg, kitas ir vel viskas nuo pradziu. Niekur stebuklu nebuna, jei suvalgai daugiau kaloriju nei isnaudoji, tai ir dedasi papildomi riebaliukai. Pasirinkimas arba valgyti tik sveikai ir nedaug, arba daug judeti :)
2017-04-21 19:46:08
Sveiki, mano pirminis tikslas, veikiausiai, buvo kitoks - nebegalėjau žiūrėti į savo odą ir nuolatinius bėrimus ant veido, spuogus, todėl nusprendžiau nebepradėti dienos bandele, o imtis maitintis sveikai. Žinoma, apie sveiką mitybą žinių turėjau tiek, kiek ką perskaitydavau straipsniuose, tačiau puikiai supratau, kad tos žinios padrikos ir nekoncentruotos. Atradau kilo.lt, narė esu 2i savaites ir galiu pasakyti, kad veido oda tikrai pasitaisė, o bendra savijauta - lengvumas - užmotyvavo domėtis, prisižiūrėti dar daugiau, sportuoti dar stipriau ir gražėti dar labiau tiek išore, tiek vidumi. :)) Bent kol kas, džiaugiuosi lėtais rezultatais ir savimi, stalčiuose nebeslepiu nė vieno šokoladuko,!!! R net ir per "Lucky day" išlaikau rėžimą (karts nuo karto tik porcijas padidindama). :) Manau, kad esmė yra pačiame žmoguje, jo nore keistis/keisti, esant išgryntam norui, atsiranda ir įrankiai tikslam siekti. :) Visiems sekmės ir, visų pirma, vidinės motyvacijos! :)
2017-04-21 19:49:45
Sveiki, narė esu 5,5 mėn. numečiau 27,5 kg. pripratau taip gyventi, su kilo.lt, tad, manau, dar porą metų mažiausiai būsiu su jumis kartu :) ir labai tikiuosi, kad kris svoris ir toliau.... :)
2017-04-21 21:21:33
Laba diena, nariu esu nuo vasario mėnesio.rezultatas dar labai blogas plius 3,5 kg. Jei pradės kristi,tada norėsiu pratęsti.
2017-06-02 11:13:31
As esu kilo nare 5men. Pirminis tikslas buvo numesti svorio nuo 76kg iki 68kg ,tai pavyko padaryti per tris menesius,del to tiksla pakeiciau i 65kg.Tiksla pasiekiau,bet naryste vistiek prasitesinesiu,nes puikiai suprantu,jog mitybos planu reik laikytis pastoviai,norint jog pasiektas tikslas butu islaikytas.Sekmes visiems nariams!!!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu