Apie viską

/

Apie viską

/

KIEK LAIKO JAU ESATE KILO.LT NARIAI? KAIP REZULTATAI? AR KETINATE PRATESTI NARYSTE?

2015-08-28 21:52:28
Nu as dar tik apie 1men, bet cia man patinka, manau veliau prasitesiu naryste.
2015-09-02 11:28:23
Esu čia 3 mėn. ir vakar pratęsiau narystę.
2015-09-02 11:33:18
Aš su kilo.lt pradžioje buvau 6 mėnesius. Per tą laiką numečiau 10kg, apimtis labai sumažinau :)
Vėliau vasarai buvo pertrauka :) Svoris negrįžo, viskas ok :)
O prasitęsiau narystę dabar, nes gavau kilo litų :) Bei motyvacijai pakelti :)
2015-09-02 17:04:54
As nusipirkau 6 mėnesių abonimentą .Jei turi tikslų - tai jie ilgalaikiai, nes priaugtas svoris taip greitai nenukrenta.O juk dar reikia ir užtvirtinti....Aš už ilgalaikius apsisprendimus.Viskas čia ok...
2015-09-02 18:25:42
Esu čia dar tik 6 dienos. Į visus užduotus klausimus gavau atsakymus, pasisėmiau daug sveikos gyvensenos žinių, gavau daug motyvacijos bei per šį trumpą laiką numečiau jau ~2kg. Narystę pirkau 6 mėnesiams. Jei taip seksis ir toliau - garantuotai pasieksiu savo tikslą ir manau tęsiu narystę, kad išlaikyčiau rezultatus visam laikui :)
2015-09-03 09:06:49
aš čia nuo birželio. numečiau 6 kg per pirmus du mėnsius, o rugpjūtį - laikėsi tas pats (nes tekdavo ir labai nesilaikyti mitybos plano). pirkau kilo kokteilius, tai gavau dar 3 mėnesių narystę. man patinka šita sistema - galima pasitarti, dėliotis meniu, stebėti savo apimčių pokyčius. ir yra tarsi kažkoks palaikymas, kad ne viena visa tai darai.
2015-09-11 10:20:13
Sveiki, forume rasau pirma karta :) Pries tai turejau kita treneri, norejau rasti geriau ir nuo vilko papuoliau ant meskos :D
Ka buvau pasiekes pas senaji treneri, cia viskas apsisuko i kita puse.
Kilo.lt programos laikiausi 95-100% tikslumu, bet is cia gavau atsakymus, kad kaip laikaisi plano ta ir turi :)
Klausiau daug klausimu, tik atsakymai visu skirdavosi ir vieni kitiems priestaravo, kitus specialiai ignoruodavo.
Kas turi dideli virsvori gal cia ir padeda. -10kg -20kg taip grazu.
Kas turi kitu tikslu, tai cia jau beda. Labiausiai piktina realybes neatspindinti reklama, del to cia ir papuoliau.
Girdejau tokius pasakymus, - ''Mes ne neuzsiemame marketingu''. Bet jie tik tai ir daro.
Girdejau Andriaus pasisakymus apie greitas dietas, kad jos neveiksmingos ir net kenkia ir begale kitu dalyku. Bet pazekite ka mums cia siulo :)
Ka galiu patarti, neapsigaukit graziai reklamai!!! Taip kaina tikrai nedidele, bet galeciau moketi ir dvibubai daugiau, kad gauciau tai ka jie siule reklamoje.
2015-09-11 11:38:15
As gavau viska ka man siule reklama, gal todel, kad suvokiau internetines galimybes ir visai nesitikejau, kad atspes mano mintis ar norus, jei as ju neissakysiu. I klausimus atsakydavo visada ir tiksliai.
2015-09-11 15:29:32
Esu jau daugiau kaip 6 mėn. kilo.lt nare. Man patinka, nes tai motyvuoja sveikiau maitintis.
2015-09-11 21:36:08
gydytojau, o kokie buvo tavo tikslai? jei, kaip speju is zinutes, tobulinti kuna, formuoti raumenis ir pan, tokiu atveju reikia asmeninio trenerio, kuris uz tave skaiciuotu serijas.
kilo sistema yra daug kam is musu tiesiog abecele- nuo ko pradeti kaip jau visiskai nuvaziuota i lankas. jei tikslas- auksti sportiniai pasiekimai, reikia ir asmeniniu treniruociu po 60 euru per valanda.
kad kazkuo likai nepatenkintas, gali buti, nes si sistema be abejo ne visiems. bet aprasymas yra toks abstraktus, kad lieka neaisku- ko norejote ir ko (ne)gavote.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu