Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2016-01-13 14:42:03
Keista, kad nieko neatrase ir programos nepakeite. Man atsako kasdien. Tik as jau ikirtusi ju sistema, reikia rasyti labai konkreciai ir po viena klausima (bent jau kad butu is vienos srities tik mitybos arba tik sporto), nes atsakineja skirtingi specialistai. As pvz. parasiau, kad keiciu tiksla, noriu ne mesti svorio, bet grazinti kuna, paprasiau daugiau kaloriju ir naujos sporto programos. Atsake tik dietologe, pakeite programa. Supratau, kad ju sistemoje neatsakytos zinutes kazkaip issiskiria (gal uzsidega langelis) ir jei atsako vienas specialistas, kitas klausimo jau nebemato. Tada parasiau dar karta del programos. Gavau ta pacia diena atsakyma ir programos pakeitima. Dar pastebejau, kad geriau uzduoti tik po viena klausima per diena, t.y. parasai viena karta ir lauki atsakymo, o ne rasai kelias zinutes, kol dar neatsakyta i pirmaja. As kaip suprantu zinuciu jie gauna labai daug, atsiseda zmogus atsakineti ir tai uztrunka ilgai, sunku viska jam matyti. Ta sistema as bandau suprasti ir taip gaunu visa reikalinga informacija.
2016-01-13 18:33:43
SOS nenoriu, nenoriu nenoriu. Nei sveikos gyvensenos, nei režimo, nei sporto, nei ......bijau pati savęs. Šlamštas. Tikiuosi praeis. O jūs pačios tikriausios šaunuolės! Tik dėl jūsų žinučių atsiverčiu puslapį.
2016-01-13 19:01:14
Griztu is darbo ir vis apie tave,Gaudre galvoju, kaip tau sekasi, kodel nerasai, gal uzsiemus.Atsiverciu puslapeli ir... taip gaila pasidare, kad toli gyvenu. Tikrai pakviesciau puodeliui kavos.Atsisesciau salia ir gal patyletumem kartu o gal pasipasakotum, kas atsitiko.
Juk zinai, tamsiausia naktis buna pries ausra.Vadinas rytoj tikrai svies saule.Jau susitariau, tikrai taip bus-vien del taves.
Pailsek siandien. Rytojus isaus giedras!
Va, papasakosiu kaip man namie sekasi.
As dukrai-ka cia dabar valgai?Koks cia slamstas?
Dukra-o kas cia anksciau pusryciams ledus valge?
As-netiesa! to nebuvo!
Mazoji sukikena
Dukra- va, eisiu i sporto sale, einam su manim, turiu viena nemokama bilieta.
As- eee..ryt anksti keltis...
Mazoji vel kikena.
Dukra vyresnioji-na zinai, EISIM!
As- na gerai jau gerai...
Susitariam.
Atsidustu- vaiku auklejimas darbas nelengvas...
2016-01-13 19:22:00
Taip Cihita, vis dar ozka.ogi tikrai, bezdzionele grazesne...hm...
Na, vykis, vykis, as dar savo barzdele pasukuosiu, pagalvosiu kaip cia prie kilo prisimeilinti, gal isizeide sakau...
2016-01-13 19:57:45
Nagi Gaudre, pasipasakok, kas gi taip baisaus atsitiko, kad reiktų bijoti savęs? Niekas kitas tavęs taip neužjaus ir nepadės tau, kaip to paties likimo draugai. O mes jau komanda, tu mums rūpi, ir visiškai nenorime tavęs prarasti dėl menko debesėlio tavo gyvenime :-).
Gaudre, tu gali, tau pavyks, tik nemesk ką pradėjai. Laukiam tavęs :-).
2016-01-13 23:03:34
Gaudre, turiu Tau dvi žinias. Vieną gerą, o kitą ... dar geresnę:
1) praeis...
2) ... greitai. Tik, prašau prašau prašau, suvalgyk drauge su mumis draugystės košę pusryčiams, o paskui jau eisis pagal planą ;) Ir ateik čia ryt parašyti, kokia gi buvo ta pusryčių košė :)
2016-01-14 06:26:20
„Lucky day“ nebebus mano numatyta pirmadieny,nes nusidejau sau .O dabar nubausiu save uz tai ...nezinau ar tai geras pasirinkimas ,manau klaidu nereikia daryti ,vietoj vakarinio kokteilio suvalgiau dvi porcijas torto vakar....
2016-01-14 12:27:53
Išgėriau patį skaniausią gyvenime puodelį kavos su Piesiniu, suvalgiau draugystės košę su leliumai, paklausiau čihitos patarimo. Apsižliumbiau, neatlaikiau jūsų gerumo ir, patikėkit, tiesiogine ta žodžio prasme, išlindo saulė. Tai ženklas. Man viskas gerai. Aš neįtikėtinoje draugijoje. Neįsivaizduojate, kaip esu jums dėkinga.
2016-01-14 13:48:28
Eik tu sau, kaip gerai! Susigaudėme dar viena paklydusią avelę :-). Kas paneigs, kad geras žodis negydo?
Tik dabar Gaudre jau nepabėk. Jei sunku, sėsk prie kompo, atsidaryk forumą ir liek viską kas tau yra susikaupę. Tikrai palengvės ir tikrai tau pavyks, mes net neabejojame, o tu?
2016-01-14 20:27:21
Gaudre, man labai grazus tavo raudoni bateliai. turiu panasius.
Kita karta kai gersim kava, abi juos apsiausim
Pasaulis kris mums po kojom!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS