Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-11-27 23:55:01
Imperatorę turiu prie lovos, pradėjau skaityti ir supratau, kodėl žmonėms taip patinka Sabaliauskaitė.
Sunkus kažkoks periodas - gal dėl to, kad lapkričio galas, gal dėl ilgesnio emocinio nuovargio. Vakar pasidariau gerą resetą - grįžau į muzikos pamokas. Naujoji studija yra greta mano sporto studijos, tad jau susiplanavau derinti vieną su kitu (po vieno užsiėmimo eit į kitą). Dar ten pat radau vaiko ir mamos mankštas - neintensyvios, bet vis šis tas, ir galima užsiimti dienos metu, nereikia ieškoti, kas mane išleistų. Tai suteikia šiek tiek optimizmo. Galėtų dar ir apetitas kristelt, išvis būtų gerai.
2019-11-29 10:10:52
Saunuole, radai budus, kaip lipti is emocinio nuovargio. Jis kelia apetita, kuri sunku suvaldyti,Priemei gerus sprendimus.Papasakok daugiau apie muzika, kokia ji tavo pasaulyje?
As laikausi apie viduri. Visgi iprociu keitimas yra procesas, bet jis ivyksta. Maitinuosi ,,is galvos,, bet pagal kilo .lt principus. Vakarinis alkis lieka mano sunkiausiai suvaldomas arkliukas.
Pagalvojau, kad turbut irgi nesu emocine nasta, kuri zadina mano alki. Priemiau kelis sprendimus nemaloniose man situacijose ir pajutau, kaip palengvejo. Kartais sunku buna pripazinti,kad kazko negali ar nepavyksta ir tenka tvarkytis su pasekmemis, bet kuo greiciau tai isprendi, tuo lengviau pasidaro.
Tai kaip sokimas i vandeni, labai bijant, Kuo greiciau save perlipsi, tuo greiciau galesi eiti toliau, Pati save pamokiau-nemalonius reikalus spresk kuo greiciau.
Tada gal ir alkis sumazes.Nuotaika dabar visai nebloga.
Sekmes visiems ieskant savo emocinio alkio priezasciu. Galbut nuslystama visai ne del valios trukumo. Pagalvokime,.
2019-11-30 13:19:48
Vakar isejau apsipirkineti. Kur nuolaidos, kur ne, vis tiek visko reikejo. Radau nuostabiai tikusi ir patikusi puspaltuka,.megztuka, emiau matuotis. M dydis ir ko tai kabo, kazkaip suabejojau, Pasiemiau 38 dydi, kaip tik. Nustebau,nes nesitikejau.Kazkaip svoris juk nekrito?
Siryt issimatavau apimtis. Ir tikrai, po kazkiek cm nubyrejo. Svoris panasiai tas pats, o apimtys mazesnes. Ir cia pagalvojau, kad savo tiksla vis rasom kg, bet ne apimtim ir pasiektais iprociais. O realiai as juk ir norejau nesioti S dydzio arba 38 dydzio drabuzius.Gal tas dydis tinka ne visu modeliu drabuziams, bet vis tiek pasijutau smagiai.
Ir tie iprociai-85% maziausiai mityba yra gera. Del likusiu 10-15
2019-11-30 13:25:04
tesiu zinute.
Del likusiu 10-15 % dar reikia pasistengti.
Visi einame svenciu link, ir nors forume tylu. as vis dar bandau uzrasyti savo kelius ir klyskelius, ieskodama tobulo budo islaikyti sau sveika svori.
Juodasis penktadienis mane nudziugino, isigijau bilietus i Lietuva su nemaza nuolaida.
Vel laukiu keliones
2020-01-22 12:15:00
Kaip sekasi, Piešiny? Kaip visų ūpas po švenčių? (Dar juk skaitosi, kad po švenčių? :) )
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu