Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-07-08 20:42:36
Naktaki, pasiilgau, gal dabar dazniau parasysi, jei niekur neisvaziuoji? O atostogu nusipelnei. Gelezines kurpes yra tau likimo duotas isbandymas, kurio atlaikymas nebutinai apdovanoja. Pameni, kaip pasaka toliau klostesi? Isvyka i tevu namus Eglei baigesi seimos drama, perfrazuojant i musu kasdienybe-sulauktos atostogos gali buti ir nelabai smagios, jei tik laiku nesusigriebsi. Sakei,kad ju nemegsti, o kodel? Gal jos su ,,seseliu,, kaip ir Egles isvyka i namus? Su papildomais rupesciais ir saraseliu darbu bei pareigu? Atostogos visu pirma yra laikas SAU, kaip ji beuzpildytum.Kad pailsetu ir rankos ir siela.To tau ir labai linkiu, kad tas pora savaiciu istruktum is rutinos, bet kokia forma. Buk gera, tik nepaskirk ju nebaigtu darbu nudirbimui, nes SIS saraselis yra tikrai be pabaigos. Nepapasakojai dar, bet ar randi laiko savo kurybai? Tai va,tau -Piesinio uzduotele- rezervuoji kiekvienai atostogu dienai bent po viena DIDELI laiko langa SAU ir ka sugalvoji , ka per ji nuveiksi DEL SAVES. Ir aprasai tai mums. Sutariam?
2019-07-09 21:05:09
Malonu, kai prisimena mane, bet patarimai verti daugiau nei „malonu“.
Taigi, ką nuveikiau SAU. Dėl stresų ir kitų priežasčių turiu asimetriškai pertemptus veido raumenis. Manualinis terapeutas daro stebuklus, bet reikia pačiai prisidėti. Atostogos, tinkamas laikas. Susirandu kaip atpalaiduoti kūną. Kvėpavimas plius kiti pratimėliai. Vakar atlikau, puikumėlis. Galima traukti į tą puikųjį Piešinio sąrašą.
Ši diena: aha, pavakariams varškė su priedukais, sukertu, toliau bus vakarienė, kas jai? kiaušiniai su tunu, tinka, išbėgu į kiemą, vieną kitą darbą nustumu, ir į atpalaidavimo pratimus. 40 min prabėga puikiai, nuo vakar nebejungiu muzikos ar kito youtubinio šlamšto, nes reikia susikaupti, mintyse kalbuosi su jumis, kaip viską aprašysiu. Baigta, jaučiuosi kaip naujai gimusi. Nusileidžiu į virtuvę, nes jau laikas kitiems daryti vakarienę. Bet.... mane pasitinka blogas kvapas.... pilki dūmeliai... tylus cypimas ant viryklės... OMG!!! jau valandą verda mano 3 kiaušiniai! Ką ten verda! Smulkinti kaba ant lubų, gartraukio, sulindę į filtrus, ant kavavirės, mikrobangės, stalo, grindų... Apokalipsė, Černobylis mano virtuvėje. Juokinga, nes tokį vaizdą esu stebėjusi studijų laikais bendrabutyje. Valosi sunkokai, nes labai išsismulkino. Linksmumas praeina, pasidaro gaila savęs. Išsidalinu kitiems, ramaus laiko SAU dar nerandu. Nesudėvėjau geležinių kurpaičių, dar ne...
2019-07-10 10:24:24
Susvile kiausiniai yra smulkmena, ir man taip yra buve, padedi virti, imies kitu darbu ir uzmirsti.Niekai. Bet va ,,Hotel Mama,, sindromas jau rimciau.Kazkodel visiems aplinkiniams atrodo, kad visi darbai nusidirba patys, ir pastebi tik, kai kazkas nepadaryta. Naktaki, jei nieko nesakysi, niekas tau ir nepades,nes visiems atrodo, kad taip ir turi buti. Nezinau, kokia tavo seimos sudetis, bet jei yra bent keli zmones, susesciau visas burys ir pasikalbeciau. Papasakociau, kaip atrodo mano diena, ka per ja padarau, kad persidirbu, kad perdegiau, kad yra paprasciausiai per sunku ,kad jau sergu ir paklausciau, ka kiti apie tai mano. Ar jie perimtu tavo darbus, jei tu atsidurtum lovoje. Ir ar tos lovos reikia laukti, galbut anksciau galima pradeti tais darbais dalintis? Ko nori labiau-medalio uz,, didvyriskuma,, ir antkapio ,,puikios atsidavusios savo gyvenima pasventusios visko atsisakiusios,, ar visgi pora kartu atsimusus nuo priekaistu kad kazko nepadarei, savim pasirupinusios, issimiegojusios ir gyvenimo sviesias spalvas matancios moters drabuziu? Ir cia ir cia reikia pastangu,ar ne, bet krypti gali tik pati nusistatyti.Geru zenklu yra- padarei pratimus, siela atsigavo. Kiausiai yra dzin, neleisk jiems gadinti tavo nuotaikos. Imiesi sekancio zingsnio. Ka del saves padarei SIANDIEN? Parasyk mums,
2019-07-11 19:49:46
„Hotel Mama“ ! Prajuokino, dar nebuvau girdėjus! Piešiny, psichologe, psichologe reikėjo būti, esu jau sakiusi, nors ką čia būti, jau esi. Kiekvienas žodis tiesa ir stipriai palaiko.
Pas mane „Hotel Daughter“ , nei rėkt, nei bėgt, nes esu vienturtė. Iš čia ir tos kurpaitės. Arba, kaip aš mėgstu sakyti, nenukirpta bambagyslė. Sunkiausia psichologiškai, bet gerai, kad šeima į senatvinius marazmus žiūri blaiviai ir mane prablaivina, padrąsina. Slaugė yra, bet visi marazmai ir aimanos taupomos man.
Ką veikiau iš puikiojo sąrašo? Ogi perdažinėjau pavėsinę (ne kambarį), dar nebaigiau, bet džiaugiuosi procesu. Tik nesakykit, kad tai ne sau. Dar ir labai SAU, nes mėgstu tai. Užmirštu ir mitybos planus, ir alkį, ir apskritai maistą. Tik lietutis vis trukdo. O jis trukdo ir vakariniams dviratuko žygiams.
Kaip Mišelei sekasi, gal irgi ką iš sąrašo?
Nora atostogauja, lauksim atostogiškų žinių. Hmm, o žodis ATOSTOGOS ar neturi nieko bendro su STOGU? Visi turim turėti ATO STOGAS!
2019-07-11 22:36:28
Na va, pabaigiau darbo diena ir isejau ATO STOGU. Labai tikiuosi, kad bus tikras stogas, po kuriuo ne tik pakeliausiu ir pabendrausiu, bet ir susiklostys galvoje kai kurie sprendimai, kas man dar ant dusios guli. Vadini, mane, Naktaki,psichologe, noreciau tokiu ziniu tureti, bet esu batsiuvys be batu. O va kita pamokinti juk mes visi gudrus.As tavo kelia esu praejusi, tai ir nuo dusios rasau ,,is patirties,,. O profesionalas nezinau kaip panasias situacijas patartu spresti. Bedos namie negali nei pasirinkti nei isvengti, tenka kazkaip sugalvoti, kaip is situacijos iseiti su maziausiais nuostoliais, t.y. nesusirgti paciai. Mano giminaite,isslaugius tevus, man karta pasake-kazkoki darba nudirbti nera sunku-pamatinti, isskalbti, nuvezti pas gydytoja, bet va psichologine nasta, priekaistai, gali buti nepakeliama. Man kaip palengvejo tai isgirdus, nes net sau nedrisau prisipazinti to, iskart kaltes jausmas apimdavo-va zmogui skauda, jis negali, dejuoja, o tu..ty. as.. na pasiskusti jau kaip ir nebeturi teises. Turi. As nezinau iki siol, kaip su tuo susitvarkyti. Man tas skaudulys ant dusios liko kaip ir kaltes jausmas kad drisau apskritai pagalvoti, kad ir man nelengva ta nasta, kai kitas taip kankinasi. Tai va cia reikia kazka laiku padaryti su savimi-kazkuo kompensuoti, tik ne maistu, kas lengviausia.Gal del to ir nemegsti atostogu, nes tai reiskia ilgesni laika namie su slaugomais zmonemis, o darbe ,,pailsi,,. Taip jau buna.Tarp kitko, ir man patinka dazyti, kai kelemes i naujus namus, pati isdaziau kelis kambarius. Ir spalvinti patiko, pameni mano pasakojimus apie ,,paiting by nummers,,,? Gi mano avatare pirmasis mano isspalvintas piesinys, todel ir tapau Piesiniu ir siandien tokiu paveikslu turiu daugiau. Leliumai is musu sio klubo(pameni?) man padovanojo spalvinimo knygele su lietuviskais motyvais, tai skrisdama kur vis pasiimu.
O griztant prie svorio reikalu, man kol kas islieka viskas tas pats, bet aiskiai ,,tankeju,,, matyt nuo sporto, nes apimtys mazeja. Tarp kitko, man po to Zumba maratono ne raumenu neskaudejo, matyt tiek many visko per tiek metu prisikaupe, kad ne issokti negaliu. 6,5valandos buvo maza, tik pamanyk. Naktaki, ziurek, kad tau taip neatsitiktu, save pripildyti neigiamos energijos yra labai lengva, o atsikratyti yra sunku.
Bet as irgi stengiuosi. Sivakart pasidovanojau sau valandziuke vonioje su kvapais.
Rytoj nauja diena ir planuoju eiti i kirpykla.
2019-07-12 09:37:30
Sveikos, visą savaite žingsniuoju po Hamburgą,maistas šiuo metu bet koks.Grysiu pirmadienį.
2019-07-13 08:03:52
Mano pirma atostogu Lucky day. Vakar ispildziau savo atostogine programa-pradejau nuo zumbos, tada nuejau i kirpykla, dienos metu uzsiemiau namu reikalais, o vakare visa seima zaidem stalo zaidimus. Pasidziaugem mazosios puikiu mokyklos raportu, ir dabar visi atostogose.
Svoris isliko tas pats, apimtys sumazejo, per menesi vien nuo liemens min 5cm. Tad cia viskas gerai. Tikiuosi ir toliau po truputi krapstyti kg ir cm zemyn, kiek tai beuztruktu. Pirmadieni laukia skrydis i issvajota Islandija, kad ir trumpa kelione, bet labai laukiama. Lyja pas mus, lis ir ten, teks susieskoti siltesnius drabuzius. Deguto saukstas i medaus statine turbut neisvengiamas, darbo savaite baigiau su karteliu, turejau konflikta, kurio nesugebejau isvengti. Supratau, kad ir as, garsejanti gelezine kantrybe, galiu prarasti savitvarda. Na ka gi, gyvenime ,kaip daznai sakau, nebuna viskas kaip is knygos, tenka mokytis susidoroti ir su silpnaja savo puse.
2019-07-19 10:40:19
Sveikos, visos tikriausia atostogaujat ir į kilo.lt nelendat :), o aš jau penkta diena namuose. Po kelionės dvi dienas ilsėjausi, o dabar vaikštau po polikliniką ir tikrinuosi sveikatą pagal programas ir ne tik. Po truputį valausi namus ir išmetu nereikalingus daiktus. Hamburge nusipirkau paveikslą, kurį nutapė draugės draugė ir dar vieną gavau dovanų. Tad išpildžiau dar vieną dalykėlį iš Piešinio sudaryto sąrašo. Labai džiaugiuosi, nes tos gėlės iš paveikslų pagyvina namus ir gerina nuotaiką.Dabar ilgai miegu, todėl valgau tik 3-4 kartus dienoje ir esu patenkinta dar ir dėl to, kad susidaro ilgas nevalgymo tarpas.
2019-07-22 13:20:03
Vakar grizom is Islandijos. Dar pilna ispudziu, sunku ieiti i ritma. Nuostabi salis, noresim vykti dar. Atostogos buvo tokios, kokiu mums dabar labiausiai norisi-sportiskos, daug gamtos ir ispudziu. Daug vaiksciojom, iki 15-20 km per diena, kur buvom , visur apejom, ir tai nebuvo vien lygus keliai, daug kalnu , kalvu ir pan. Maisto nesureiksminom, kartais kavineje, kartais uzkandineje, kartais kazka ir prekybcentrio. Stengemes rinktis sveikesnes alternatyvas, bet kai daug judejimo, tai ir stipriau pavalgyti reikia. Gal pirma karta tikrai apsidziaugiau, kad paskutinius 5 metus lankau sporto kluba ir kazkiek pagerinau savo kondicija-kitaip tu kalnu nebuciau iveikus, pamatyti vaizdai atpirko viska.Va ir dar viena labai stipri motyvacija pasistengti del savo kuno-kad galetum atlaikyti tokias keliones. Adrenalino sociai. Suzavejo ir forumietes, gyvenancios Islandijoje,darbstumas-su vyru ant lavos ikure ir isaugino gal hektaro dydzio soda-medziai, geles, net braskes. Ant lavos! Ir visa kita taip pat pasieke-ir labai sunkia kalba ismoko, ir mokslus is naujo baige, ir dirba, ir vaikus uzaugino. Ir dar tas sodas. Fantastika.
O kaip visom atostogautojom sekasi? Visiskai is ritmo ar dar kazkiek i ritma? As sia atostogu savaite praleisiu namie, besistengdama nuveikti ivairius darbelius, ir kazkiek susitvarkyti namus( taip taip, ismesti sena slamsta!) o kita savaite bus kelios dienos Lietuvoje, labai laukiu.
2019-07-22 17:56:14
Sveikos, atostogautojos. Smagios žinios, atostogos keičia ritmą, kelia ūpą. Jų planavimas irgi smagus dalykas. Sportinis pasirengimas kelionėje jėga!

Šiemet ir man pavyko 3,5 dienos pabėgti iš namų (pernai 3,5 valandos pabėgau), jau pažanga. Aplankyta Roma, kasdien irgi begalės kilometrų, mityba kaip kur ir kaip kada. Parsivežiau +2 kg. Bet jie jau dingo, reikėjo išsimiegoti ir įšokti į ritmą.
Pamenat, sakiau, kad antra dienos pusė man iššūkis, ateina alkis, obuolys ar greipfrutas pavakariams tik pažadina žvėrį. Taigi Kilo komanda pakeitė valgiaraštį į 400+200+600+200+400 kal. Padidino porcijas. Žvėris užmigo, nors visos normos nesuvalgau. Man tie pavakariai su 100 kal netikdavo. Dar tik kelios dienos ir tos po kelionės, bet regis toks planas geriau veikia. Pažiūrėsim.

Trečiadienį turėsiu žandikaulio operaciją, teks keisti ir mitybą, vėl naujas iššūkis.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu