Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2020-07-02 14:37:06
Aš keliuosi anksti ir labai anksti. Šiandien pvz. 5 ryto, tad 5:30 jau pusryčiavau. Šiaip esu vyturys, tai čia ne bėda. Tačiau iki kilo.lt valandą vartydavausi lovoje: žinios, soc.tinklai, el.paštas, įvairūs mokėjimai - viską peržiūrėdavau ir sutvarkydau rytais. Dabar lekiu akis išdegus pusryčių gaminti. Be to reikia kad bent valanda praeitų po valgymo. Pirmą dieną išmyniau į darbą praėjus maždaug 20 min po pusryčių. Tai pakeliui bloga pasidarė, teko stot.
2020-07-02 14:42:38
kol kas išgyvenau be operacijų ir visada sportavau. Labai viliuosi, kad viskas pavyks. Mano kritimas irgi šias porą dienų stovi ties 86 (85.9-86.2). Vyras vilioja saldainiais šokoladais, keptom bulvėm, bet kol kas nenusidėjau. nežinau, kiek tai ilgai truks. Laikykimės kartu :) Kai vyras pasiūlo tai aš vis pajuokauju, kad padarysiu chating day dėžutę kur galės sukrauti visus per savaitę atidėtus skanėstus: ledus, pyragėlius ir kt prie kavos. O tada...
taip pašnekam, bet tik juokais aišku :)
2020-07-02 18:42:40
Kad jau dviratis liko namie, tai šį kartą namo parnešė kojytės

Nuotrauka
2020-07-03 09:22:27
Kai dirbau irgi keldavausi apie 5 val.,o dabar nuo kovo 16 nedirbu. Buvau prastovose, o šiuo metu turiu nedarbingumą.Viskas jau taip nusibodo. Vakar buvau Vilniuje tai šiek tiek prasiblaškiau .Sūnus gavo diplomą, o aš pasmaguriavau saldumynais :)
2020-07-03 09:35:02
Kokia gražia progra šventinė diena!
O aš savo vaiko nemačiau nuo Kalėdų. Studijuoja užsienyje. Planuoju atostogas ir vis mąstau, kaip čia būtų įmanoma jį aplankyt.
2020-07-03 13:13:19
Taip, buvo smagu. Mano, kad ir mokėsi Vilniuje, bet pasimatydavom vos karta per kokias šešias savaites. Tikiuosi dar suspėsit pasimatyt šią vasarą, labai to linkiu, nes nežinia kaip bus toliau šitam pasauly.
2020-07-06 08:05:01
Ataskaitos diena.
Kelias dienas iš eilės svoris laikėsi ties 86 riba. Tokį ir fiksavau kaip savo rezultatą. Tai gi, per 2 savaites -3kg, -1cm nuo rankos, -4 cm nuo krūtinės, -5cm nuo liemens, -3cm nuo klubų, -2cm nuo šlaunies.
Liemenį labai aiškiai pajutau vakar įšokusi į džinsus.
Džiaugiuosi neapsakomai. Ir tik pirmyn!
2020-07-06 10:51:07
Dar nė karto nevalgiau tai, kas suplanuota. Jau nė nežinau koks buvo / turi būti mano mitybos planas. Man ta keitimo funkcija kažkas tokio! Artejant valgymui ar planuodama dieną peržiūriu ir pakeičiu į tai ko norisi ta dieną.
Net neatrodo, kad dietos laikausi. Ši paslauga lyg pagalbininkas nusprendžiant, tai ką šiandien gaminsim arba ką pagaminti iš turimų likučių. Kaifuoju
2020-07-06 12:59:26
Puikūs rezultatai Mirmyte. Aš irgi stengiuosi pasikeist į tą patiekalą, kurio tuo metu noriu, tada žymiai laimingesnė jaučiuosi.Aišku stengiuosi nenukrypt į šoną :)
2020-07-07 09:12:43
Mišele, kaip tau sekasi?

Man šiandien diena, kai esu sau negraži. ir dėl to kremptuosi. Iš tiesų, viskas prasidėjo dar vakar po nuotraukų įkėlimo. Niekad nemėgau savęs matyti be drabužių, o dabar palyginusi nuotraukas dviejų savaičių skirtumu nematau rezultatų. Taip, rezultatai skaičiuose, bet vizualiai dar nematyti. Bandžiau skaičiuoti. Jei kas 2 savaites numesiu po 3 kg, tai iki norimo svorio nukeliausiu per 14 savaičių dar pridėkim buferį, vadinasi 20 savaičių. Lapkričio 10 būsiu liekna.
10% padaryta.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu