Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-10-10 15:58:34
Lauksim rezultatu kokia suknele issirinkai, prasom aprasyma.
2019-10-10 17:05:58
Matai Piesini, tavo pastangos ivertintos :) Pagyrimai yra geriausia motyvacija, drabuziai taip pat :) Kai esi lieknas, tai visi drabuziai tinka :)
2019-10-12 07:02:04
Nauja luckyday, svoris isliko toks pats, to ir tikejausi. Pas mane gi laipteliai. Maitinausi nelabai grieztai, bet prisilaikydama principu, tai ir aisku, kaip valgyti, kad svoris issilaikytu toks pat. O gi taip, kaip iki siol. gal viena kita kasneli virsaus, bet ne daugiau, Pauliukeviciaus pasakymai isties teisingi, kur ir ka beskaitytum ar nauju ideju beieskotum, griztu vis tiek i ta pati taska.Tad jis ir sako, turi pasirinkti toki mitybos buda, kurio galetum laikytis visa gyvenima, o ne tam tikra laika. Tokiu principu ir vadovaujuos, saves nespausdama i kampa, bet is akiu nepamesdama norimo pasiekti tikslo. Tad liko tie patys 2kg.

Intensyvus savaitgalis, dabar isvykstu i profesini kongresa. rytoj laukia 5 valandu Zumba maratonas, laime, drauge netoli gyvena, zadejo pasitikti, tai dar ir pasisneket gal gausim, su tokiais atstumais pas mane… Visiems gero savaitgalio, praleiskit ji kaip jums labiausiai norisi.
2019-10-14 12:07:36
Na stai ir vel nauja savaite. Pagaliau sventes baigesi ir gera sugrizti i rutina. Praeita savaite parode, kad turint tiksla, visai nera sunku ji pasiekti, tik svarbu i ji susikoncentruoti. Praeitos savaites rezultatas -1,2 kg. I suknele tilpau, bet nuotraukose vaizdas tikrai netenkina. Tad motyvacijos nepraradau ir toliau siekiu iki naujuju metu atsikratyti tu keliu kg. Liko 10 savaiciu. Siandien faceboke islindo nuotrauka daryta lygiai pries 3 metus, kai abi su Piesiniu atkakliai siekeme tikslo. Nuotrauka daryta sporto saleje, net pavydziu sau tokios figuros... Kaip ir Piesinys sako, jei nori grazios figuros be drabuziu, sportuok. Tad dabar ir turiu ta tiksla. Mano nauja drauge irgi pasirengusi su manimi eiti i sale, tad dviese tikrai butu smagiau. Be to spalio 29 diena prasideda ir pas mus Zumba, na Piesini ir as eisiu pasisokti :)
2019-10-14 23:04:02
va va va , Nora, labai teisingai pamastei. Na butu faina, jei ir tu Zumba pamegtum. Man tai priklausomybe issivyste Zumbos renginiams. Stai vakar atsokau maratona-5 valandas. 11 ivairiu instruktoriu, arti 300 ivairiausiu tipazu dalyviu. Tokia specifine ir atpalaiduojanti atmosfera, kad iklimpau. Norisi dar ir dar. Galvoju, kodel. Gal kad issitrina visi barjerai, jauciasi laisve buti kuom nori, sokti kaip nori ir visiems is esmes yra dzin, kaip tu atrodai ir kaip tu judi.Nusitrina visi socialiniai sluoksniai. Ir judeti pagal muzika yra smagu. Per treniruotes to kazkaip nesijaucia, pernelyg visi matomi. Nagi apsidairiau i vakarykscius dalyvius- tema buvo 80/90 metai. ju muzika. Tai ir apsirenge kas su blizgancia palaidine,kas su kepure, kas kaspina i plaukus isiriso. Storuliuke mazuliuke moteryte su kaspinu. Na ir kas. Kaip man patinka tokia laisve.Sale buvo uztemdyta, diskotekines sviesos, vos ne kaip jaunyste. Amzius dalyviu-nuo vaiku iki bobuciu, visos amziaus grupes. Tai va, atsokau 5 valandas, isgeriau 4 litrus vandens, cia mano mazdaug savaites norma.Pasisveriau siryt-2,5 kg raumenu ,,pripumpuota,, aisku, gi, kad tiek neprivalgiau. Bet va, kaip smagu, kad salia to sporto komplekso gyvena drauge, tai ji manim ir pasirupino- ir stoty pasitiko, ir nuveze, ir pamaitino, ir parveze dar ir knyga i kelione idejo. Va tokia gera diena. Nekasdien man taip buna, uztat dziaugiuosi.
Tai va, jei uzsikres dar kas nors Zumbos virusu, gal irgi tuose renginiuose susitiksim, ka gali zinoti,. Kitu metu balandi Belgijoje vyks Europos Zumbos festivalis, 750 dalyviu, mes su dukra bilietus jau nusipirkom.10 valandu Zumbos. O ka. As vis dar jauna, ar ne?
2019-10-15 09:21:47
Na tu tikrai saunuole Piesini :) Jauneji tiesiog :) Na tikiuosi ir as, kad man zumba patiks. Idomu kiek cia tu musu motereliu prisjungs... O vyrai soka zumba? Kadangi mes gyvename praktiskai kaimelyje, na 2000 gyventoju pastoviu ir sezono metu padideja gal iki 3000, na o su turistais ir iki 15000... bet pastoviuosius gyventojus beveik visus ir pazistam :D
Vakar norejau sportuoti vaziuoti, na bet kaip? Grizau is darbo (nes sunu reikejo is treniruotes pasiimti), 19 val., pavalgiau, pamiegojau ir jau 21 val., dar indus sudejau plaut, drabuzius, suniuka pavedziojau ir 23.30 ejau miegoti. Kaip tu Piesini turi vakare laiko?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu