Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-09-18 07:45:15
Dar kartą pasikartosiu: ne kilogramai, o centimetrai trukdo. Bent jau man. Parėjo marškiniai, pagal Zaros ūgis-svoris, turėtų tikti M dydis. Iš baimės užsisakiau L. Vos įsikaliau, dar reikės tobulėti, vaizdas nedžiugina. Matyt tas ūgis-svoris skirtas jaunoms, kur masę sudaro kaulai, raumenys. Pas tokias „jaunas“ kaip aš, daugiau drebučių. Ne kilogramuose laimė...
Gera žinia — grįžta motyvacija
2019-09-18 19:09:13
Na as niekada neuzsisakineju darbuziu internetu, nes man niekada netinka. Reikia matuotis.As taip pat turiu platesnius pecius, tad rizika nusivilti pirkiniu pernelyg didele. Kai pirkau sukneles, susijuokiau, kad as turbut ne viena tokia nestandartine, nes dabar begales drabuziu su ,,strec,, audiniais.tamposi jie, tad ir tinka ,,greiciau,,. Mano dydis vis dar M. Siandien gavau nauja plana. dar reikia pastudijuoti. Mano silpna vieta islieka vakarinis alkis, ir kadangi savaites pradzia zada minusa, noriu truks plys tai islaikyti.Alki uzpilu arbata ir einu miegoti.
Zumba masteclass buvo faina, 150 zmoniu, kai kurie ir 1,5 val is Vokietijos vaziavo, kad patekti. Visa sale pulsuoja energija, superinis jausmas, 3 val non stop, pasidziaugiau, kad nepraleidau nei vieno numerio.
Motyvacija dabar stipri, labai noriu tu min 4 kg. LAIKOMES,biciuliai.
2019-09-19 08:18:39
Piešiny kaip smagu dėl zumbos; mano svajonėse irgi kažkokie šokiai; bet kol kas per prasta fizinė forma ir per daug kompleksų. Gal po metų jei būsiu gera mergaitė :):)
Naktaki kad motyvacija grįžo smagu, gaila kad marškinių sąskaita. O dėl svorio ir apimčių akivaizdu kad keičiasi laikui bėgant... aš ir dabar jau matuojuosi rūbus iš anksčiau, kur su tokiu svoriu kaip dabar nešiojau prieš kažkiek metų; nu bet nesižiūri
2019-09-21 08:40:59
Galu gale pajudejau is mirties tasko, siryt 71 kg. Liko 3kg. Kaip as megstu sakyti, svarbu tendencija teisinga kryptimi. Nu bet vaje vaje kiek kalneliu. Paziurejau i statistika, dar pries liepos men buvo 71,5kg ir nuo tada uzstrigo, Atostogos, lukysavaitgaliai ir siaip kazkiek issimusus buvau, nusikracius atostogu bagazo svori dar gera menesi stovejo vietoje. Kantrybes tikrai reikia. Naujas planas dar tik pora dienu, net nezinau ar jis man patinka, viso dar neisbandziau. Bet kadangi minusas, o praejusi savaitgali buvo pliusas, apie 72 kg svarstykles rode, tad pajudejau ,,zemyn,,. Pfffff…..
Tik pamanykit, pirma karta 10 kg atsikraciau per 3 menesius, o dabar sunkiai sunkiai per 6 menesius. Tai va, kaip cia pasakius, Jei grieztai laikaisi, rezultatai greiciau ateina, jei su atsipalaidavimais, tai ir uztrunka. Pasirinkimas mums patiems.
Siandien vel zumbos renginys, lauke, ant pievutes, Vaziuoju.
Sekmingo visiems savaitgalio.
2019-09-22 11:03:51
Piesiny, gero tau renginio, smagiai pasibuk.
0 aš ką po Lucky day vėl į meniu: pusryčiam sumuštinis su lašiša, vienas mėgstamiausių, o ir gamint nieko rnereikia.
2019-09-22 18:36:45
Žaviuosi zumbos šokėja! Nuostabu!
2019-09-28 08:24:14
Vel atejo savaitgalis ir pirma savaite su nauju planu. Uzlipau ant seno greblio, kadangi naujas planas su kiek kitokiais produktais, nebespejau tam pasiruosti, tiesiog teko kurybiskai kaitalioti ,,is to kas yra,, Mano demesi pasiglemze kiti dalykai, tad rezultatai sia savaite yra tokie, kad svoris isliko tas pats. Ka gi, nors kazkiek ismokau nepriaugti ir maitintis saikingai. Vis delto norint atsikratyti tu paskutiniu 3kg reikia kruopstesnio darbo ir didesnio demesio. Saves i kampa nespaudziu, juk esme ismokti gyventi su naujaja mityba, o ne ziureti i kalendoriu su ,,deadline,., o jau toliau kaip dievas duos. Lucky day mityba apkeiciau, tiesiog tai buvo vakar. Nuovargis iveike mane ir as nutariau saves nekankinti. Bet siandien jau jauciuosi geriau ir maitintis zadu pagal vakardienos plana.
Kaip sakoma, rytas protingesnis uz vakara, tad taip ir yra. Kai galva sviesesne, galima pamastyti, kaip toliau.
Visiems sviesaus, sauleto ir grazaus savaitgalio. Ir nepamirsti, del ko cia esame.
2019-09-28 14:18:58
Piešiny, atrodo tiek nedaug tie 3 kg likę, bet tiek darbo reik įdėt...
Man kaip tik dabar šviesesnis laikotarpis, svoris vėl pajudėjęs žemyn, alkis ir įkyrios mintys nekamuoja.
Bet patiekalus tai aš kol svoris krenta kaitalioju bele kaip, kaip programa leidžia. Aš penktadieniais susidėlioju visai savaitei į priekį, žiūriu kad būtų įvairovė tik; bet vis tiek paskui modifikuoju šiek tiek nu nes kartais tiesiog kažko nenoriu, ar nespėju ryte košės išsivirt, tai suvalgau sumuštinį su lašiša, ar produktus šeimyna sunaudoja (dažniausiai mano priešpiečių vaisiai išgaruoja :)), tai visad turiu kokių alyvuogių spintelėj tokiem atvejam.
Jau daug patiekalų per 2 mėnesius mintinai išmokau ;)
Pavakariam prisirankioju visokių, bet finale turbūt 80% valgau pomidorus tiesiog :)
Kaip ir vakarienė (nes tingiu gamint) tai sukasi su maždaug 3 pagrindinėm grupėm: tunas su kažkuo, kiaušiniai su kažkuo arba mocarela su pomidorais. Tiesa dar burokeliai su pupelėm irgri neblogas tinginio variantas.
2019-09-30 19:41:12
Na taip, ir as stengiuosi tureti ,,budinciu,, produktu nenumatytiems atvejams. Salotu maiseliu, tuno, kiausiniu, varskes, ir jau galima kazkaip suktis. Tai padeda svorio nepriaugti, bet teisybe pasakius nepadeda ir numesti. Nes labai lengva isbalansuoti, kada valgant ,,teisingus,, patiekalus dienos begyje visgi gaunasi per daug anglivanadeniu pavyzdziui, tuomet istinka alkio priepuolis ir tada nuslystama, Va to balansavimo reikia labai gerai ismokti.
As siandien irgi stengiuosi laikytis tvarkingai, kadangi planas naujas, nesispardau. Patiko baklazanu su raudonais ryziais troskinys ir chia pudingas, man tai nauji patiekalai. Kartais gerai ir konsultantu nauju patiekalu paprasyti.O tai bus ikyrejes tunas su darzovem, brrr…

Mano sekmadinio rytai dabar praeina lyginant drabuzius ir ziurint koki tai seriala per Netflixa. Pagyvenu kitam pasaulyje.Siandien darbe su sesele juokemes, kad tai pavojinga,nes pradejus ziureti, negali sustoti, taip susigyveni su herojais,kad baisiai rupi, kaip ten bus toliau.

Tai va, auksiniu minciu buna aisku nemazai. Viena man istrigo-sako vienas herojus(gydytojas tarp kitko)-as nedalinu kortu, as zaidziu su tomis, kurias gavau.
Jau gal trecia diena gyvenu sia mintimi. Kiek daug tiesos, ir kaip ji ramina,jei gerai isigilini. Nuo musu nepriklauso, kokias gyvenime kortas mes istraukiame, bet nuo musu priklauso, kaip jomis suzaisime.
Is sio kampo persvarscius savo gyvenima, galima nebegrauzti saves del istikusiu nesekmiu, bet pasidziaugti tuo, kad is ju sugebejome islipti. Kas mane tyliai skaito, atlikite sia uzduotele-parasykite, kokia bloga korta savo gyvenime istraukete ir aprasykite,, ka jus su ja padarete. Pazadu-nustebsite.
2019-10-01 10:54:34
Kaip matau cia jums visai neblogai sekasi be manes. Prasitesiau naryste (tikiuosi), nes kazkaip keistai ten su tais apmokejimais man gaunasi. Grizau su pliusu ir visiskai savimi nebepatenkinta. Lietuvoje valgiau nedaug, kartais tik 2 kartus, bet nelabai tinkama maista, bet daug judejau, tai tas pliusas nebuvo toks jau didelis. Bet grizus visa savaite buvo tortai, bandeles, kaip specilialiai daug progu ir dabar jau pasiekiau savo svorio maksimuma :( Pradeti turiu nuo pradziu, ir piktis ima ant saves, ir rankos nusvyra, ir sportuoti tingiu :(
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu