Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-09-18 07:45:15
Dar kartą pasikartosiu: ne kilogramai, o centimetrai trukdo. Bent jau man. Parėjo marškiniai, pagal Zaros ūgis-svoris, turėtų tikti M dydis. Iš baimės užsisakiau L. Vos įsikaliau, dar reikės tobulėti, vaizdas nedžiugina. Matyt tas ūgis-svoris skirtas jaunoms, kur masę sudaro kaulai, raumenys. Pas tokias „jaunas“ kaip aš, daugiau drebučių. Ne kilogramuose laimė...
Gera žinia — grįžta motyvacija
2019-09-18 19:09:13
Na as niekada neuzsisakineju darbuziu internetu, nes man niekada netinka. Reikia matuotis.As taip pat turiu platesnius pecius, tad rizika nusivilti pirkiniu pernelyg didele. Kai pirkau sukneles, susijuokiau, kad as turbut ne viena tokia nestandartine, nes dabar begales drabuziu su ,,strec,, audiniais.tamposi jie, tad ir tinka ,,greiciau,,. Mano dydis vis dar M. Siandien gavau nauja plana. dar reikia pastudijuoti. Mano silpna vieta islieka vakarinis alkis, ir kadangi savaites pradzia zada minusa, noriu truks plys tai islaikyti.Alki uzpilu arbata ir einu miegoti.
Zumba masteclass buvo faina, 150 zmoniu, kai kurie ir 1,5 val is Vokietijos vaziavo, kad patekti. Visa sale pulsuoja energija, superinis jausmas, 3 val non stop, pasidziaugiau, kad nepraleidau nei vieno numerio.
Motyvacija dabar stipri, labai noriu tu min 4 kg. LAIKOMES,biciuliai.
2019-09-19 08:18:39
Piešiny kaip smagu dėl zumbos; mano svajonėse irgi kažkokie šokiai; bet kol kas per prasta fizinė forma ir per daug kompleksų. Gal po metų jei būsiu gera mergaitė :):)
Naktaki kad motyvacija grįžo smagu, gaila kad marškinių sąskaita. O dėl svorio ir apimčių akivaizdu kad keičiasi laikui bėgant... aš ir dabar jau matuojuosi rūbus iš anksčiau, kur su tokiu svoriu kaip dabar nešiojau prieš kažkiek metų; nu bet nesižiūri
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu