Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-08-17 09:50:05
Si savaitgali budziu, antra para siandien, netrukus vyksiu i priemima. Sia savaite min dar 0,5kg atostogu bagazo, galejo buti daugiau, bet valgiau sociau, mityba nebuvo labai tiksli, sportuoti kol kas dar negaliu.
Bet vis tiek gerai, grizau i sau sveiko svorio zona.
Jau noretusi kitu kelniu, nusipirksiu, kai ir likusius 3,7 kg numesiu. Atrodo nedaug, bet jau zinom, kad tempai su laiku visada leteja.
Vakar salia musu namo esanciame sklype prasidejo statybos, gausim naujus kaimynus. Apsidziaugem, cia ilga istorija su tuo kaimyniniu sklypu, bet galu gale atsirado simpatiska seima, kuri apsigyvens salia musu. Smagu.
Jau jauciasi, kad vasara eina i pabaiga. Tamsiau, dazniau lyja. As megstu lietu, man toks jaukumo jausmas atsiranda. Labai noretusi pasivaikscioti, bet turiu dirbti.
Sekmingo visiems savaitgalio.
2019-08-19 17:53:01
Savaitgalis prabego kaip akimirka ir vel laukia darbo savaite. Mityba tik pusiau gera, judejimo mazai, tad ir rezultatu nera. Vakar vakare kepiau varskecius, na taip isejo, o atsisakyti ju nesugebu. Siandien likusius atidaviau sunui i mokykla (beje siandien ir prasidejo mokslo metai), kad pati ju nesusigundyciau. Bet meluociau jei sakyciau, kad apie juos nesvajoju.
Vel reikia derintis savo laika prie sunaus futbolo, o cia ir yra sunkiausia tada iterpti sporta. O ir darba nusimato labai daug darbo po spalio 1, iseina vienas kolega, o naujo kol kas nera sansu rast tinkamo, tai visas kruvis teks man ir kitam kolegai. Bet va gavau ekstra atostogas, greiciausia vaziuosiu i LT desimt dienu :) Bandysiu mama nusitempti i spa Druskininkuose :)
Na bandau susikaupti ir mesti riebalus toliau, jauciuosi kaip is naujo pradejusi :(
2019-08-19 20:36:50
Nora, kada vaziuosi i Lietuva? Sedejau jau ir as prie gugles ir jau emiau svajoti apie savo vasario menesio kelione, gi vaziuoju tradiciskai. Kazkaip apie Anykscius pagalvojau, ten irgi yra spa viesbutuku, nuotraukos tokios grazios, Viesejau ten vaikas budama, jauciu susigundysiu po kruvos metu. Dar reikes tarp draugiu minti paseti, gal iki ziemos sudygs. Ar imsi su pilnu maitinimu? Isbandymas nemazas. Koki viesbuti zadat imti? Gal netycia ,,Egles sanatorija,,?

As nusipirkau Pauliukeviciaus mitybos planus, buvo ispardavimas, bet realiai norejau ne planu, bet teorijos, knyga kartu galima atsiusti ir kelis seminarus, tai va, tik dar visa tai perziureti reikia. Per budejima neturejau tam laiko. Budejimas buvo nesunkus, bet vis tiek pavargau ir visada mane alkio priepuoliai istinka, cia jau sita zinau. Smegenys dirba,valgyt praso, bet kaloriju nesudegina. Darbinio luckysavaitgaliio pliusas 1,3kg. Tradiciskai.
Pauliukevicius apie sporta ta pati pasake, ka ir as kelis postus atgal-nebutina tai metant svori, mityba esmine. Ir yra pavojinga persisportuoti. Idealu 3 kartai per savaite. Bet jei nemegsti, neverta saves prievartauti. Na daug geru dalyku seminaruose, eisiu dar pasiklausyt.

Nora, susikaupiam ir susiimam. Visi kiti irgi, ar ne.
2019-08-20 10:30:04
Planas yra rugsejo 12-22, bet kadangi su masina vaziuosiu, tai 2 dienos praktiskai issibraukia. Planuoju i vandens parko viesbuti vaziuoti, su vakariene ir pusryciais, kad neprisirist prie viesbucio ir turet laiko pasivaiksciot po miesta. Mama nera ten buvusi, dar ir griztant i Gruto parka noriu ja nusivezt. Ziurejau ir Egles sanatorija, bet man ten kazkaip ligonine primena, nors realiai ten dar nebuvau.
Dar ir pas uosviene dienai uzsuksiu, jau laukia su marinuotais agurkais ir burokeliais, dar noriu ir kelis vaismedzius i sodyba pasodint, nes per tas statybas teko kelias obelis pasalint. Na dar ir reikalus aisku tuo paciu susitvarkyt, reikia su statybininkais susitikt.,,, tai mano atostogos kaip visada tokios :D
Vakar didvyriskai atsilaikiau pries saldumynus, na labai norejau, bet pasirinkau zalia arbata. Na zinau, kad pasakius ne, kita diena bus lengviau.
As visgi bandau kazkaip ta sporta itraukt, rezultatai visada labai dziugina, tik prisruosti sunku, bet kai prisiruosi, tada sau dekoji, nes savijauta visai kitokia.
2019-08-22 16:55:05
Sia savaite su mityba kaip ir geriau jau sekasi, saldumynu noriu, bet nevalgau. Siandien vel tuos selenu-jogurto pusrycius valgiau, na dar isidejau melyniu... Gerai, kad tuoletas salia kabineto, tai jokiu problemu, bet tokius pusrycius galima valgyt tik gerai suplanavus dienotvarke ir pasirupinus priejimu prie tuoleto. Kazkodel kilo.lt neperspeja apie tai, o gal cia tik man taip veikia?
Kanknuosi du menesiai su dantu skausmu ir valgau kasdien tabletes nuo skausmo, jauciu per si laika suvalgiau daugiau, nei per visa savo gyvenima. Budama LT uzsiregistravau pas stomatologa, itare protinio danties gedima ir isrove 2 dantis (kitas buvo kreivai isauges irgi protinis), pradzioje skaudejo del istraukimo (greiciausiai), valgiau vaistus 3 kart per diena, po 2 savaiciu neapsikentusi nuejau vel, net nedares nuotraukos bande kazka gramdyt... po keliu dienu isvaziavau i NO ir vis laukiau kol uzgys. Kartais atrodo apacioje skauda, kartais virsuje... valgau nimesil kas vakara ir itariu jau, kad apvilktas dantys cia man isdykauja... Laukiu kitos savaites vizito, valgyt kai skauda nesinori nieko... Negana to, dar kazkokius bakterinius tyrimus turejau darytis, nes uzsienyje gydziausi... pasimokiau...
2019-08-22 18:34:21
Pabaigiau 2 savaicu darbo maratona non stop, lendu i lauka paziureti kaip gyvenimas atrodo. Atrodo, kad netgi zmones vaiksto…

Nora, parasyk man i mesengeri , gal nuotrauku turi, paziuresiu.
2019-08-24 09:02:35
Tikiuosi pagaliau grizti i ritma po persidirbimo savaiciu, kolegu pavadavimu, ilgadarbadieniu ir paras trunkanciu budejimu. Vakar isejau i Zumba po ilgoko tarpo, tai kaip smelio pripilta, kaip greitai dingsta kondicija, Trenere juokes-na taip taip, i ritma, i ritma, laikas grizti i ritma!Svorio pasiekimu sia savaite nera, to ir tikejausi.Po staigaus atostogu bagazo metimo, sioks toks stopas.

Si savaitgali nuostabus oras. Reikia islisti paziureti i zmones. Vakar jau apsilankiau kirpykloje, nusipirkom keleta buiciai nauju daiktu ir as su nuostaba aptikau, kad kas buvo sutvarkyta pagal Marie Kondo principus, isliko.O jos knyga buvau gal pries pora metu paskaicius ir padejus i sali, galva palinksejus- na, aha, taip taip taip…

Nieko naujo nepasakysiu, pasikartosiu nauja sena atradima-maziau chaoso salia, lengvesne galva. Ir svorio metimui reikia demesio, jo pritruks, jei demesi vogs kiti, chaotiski dalykai. Energija, demesys, valia yra baigtines savokos, tai dalykai, kuriuos reikia dalinti. Nori viso to pakankamai tureti siuo atveju mitybai, sportui, figuros formavimui, trukdancius aplinkos veiksnius reikia isspresti ir eliminuoti. Viskas susije.
Grazaus savaitgalio visiems.
2019-08-24 10:27:31
Taip, viskas yra susiję.. Gero savaitgalio ir poilsio po persidirbimų!;)
2019-08-26 07:56:27
Sveiki visi, po pasibandymų naujam darbe, vistik grįžtu į savo senąjį. Viskas buvo gerai, tik gyvenamoji vieta problema. Per šiuos metus kilo.lt taip nieko ir nepasiekiau, bandysiu atsigriebt rugsėjį ir tada baigsis mano narystė. Darysiu pertrauką ir manau grįšiu nuo sausio mėn.
2019-08-26 21:55:28
Nora, prajuokinai su tais sėlenú pusryčiais :)

Piešiny, man pvz tokie darbo krūviai provokyoja persivalgymus... tada atrodo kad nėra laiki savim pasirūpinti ir greičiausias būdas nuimti stresà gerai užvalgyti. Skamba siaubingai bet man taip būdavo.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu