Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-07-23 08:33:27
Kaip smagu, kad ,,mano,, saraselis veikia. Keliones yra vienos geriausiu dalyku gyvenime, nesvarbu kur ir kaip, tuomet visai kitaip vertini savo namus ir supranti, koks esi laimingas juos turedamas.
Bet ir atostogu metu sunku ,,paleisti,, dalykus, kurie rupi, ar rupestelius, kurie neisspresti.Bet lengviau, kai galva pravedinta, o nauji ispudziai dziugina gana ilgai.
Svoris visa si menesi mazdaug toks pats, tik apimtys kiek pamazejo. Daug sporto ir judejimo, mityba apytiksle. Zadu sia savaite laikytis kuo tiksliau, sestadienio ryta bus aiskiau, kokia dabar startine pozicija. Atostogu, svenciu metu ir siaip, kai neiseina tiksliai laikytis ritmo, man jau gerai bent jau pasiektus rezultatus islaikyti. O veliau vel po truputi zemyn.
Sia savaite zada karscius, didelis kontrastas po Islandijos. Teks tupeti saltame duse.
2019-07-24 08:00:05
Naktaki,stiprybes siandien, galvosiu apie tave. Viskas bus gerai.Parasyk, kaip sekesi.
Visiems kitiems grazios vasaros dienos, neperkaiskit, pas mus tai netoli 40 laipsniu zada, noriu atgal i Islandija….
2019-07-25 16:35:41
Na pas jus tikrai karščiai nepakeliami. Virš 30 jau iššūkis. Pagal prognozes dar dvi dienelės ir atvės. Karštis keliaus link Islandijos.
Ačiū Piešiny už palaikymą, kai buvo sunku, apie tave prisimindavau, palengvėdavo.
2019-07-25 19:14:51
Sveik,Naktaki, viskas susitvarkys, jau viena diena praejo. Praeis ir kitos.
Laikas greitai bega. Skirk laiko sau ir savo sveikatai. Ar labai skauda?Tikriausiai maitinies per siaudeli, ar turi skaniu glotnuciu receptu?

Siandien mano gimtadienis. Karsciai 40 laipsniu, tad tupim namie uzsidare visus langus. Bet maniskiai mane palepino, o is draugu gavau daug virtualiu sveikinimu ir daug su pafilmuotais Lietuvos vaizdais, zino visi mano silpnybe. Iprastai ,,lietuviskai,, savo gimtadienio nesvenciu jau daug metu, dazniausiai bunam isvaziave ir susigalvojam kokia pramoga. Bet siandien ispuola atostogu diena namie, ir karsciai net iki ezero pavaziuoti per dideli. Bet ir namie galima gauti svente, kai patys artimiausieji is ryto su pizamom sudainuoja su gimimo diena, gaunu torto ir geliu. o suniuke buvo pati primoji, su slapiom kojytem ilipusi pas mane i lova ir davusi slapia bucki. Dienos metu visgi islindom is namu kad ja pas veterinara nuvezti, akyciu uzdegimas, Bet toliau esam namie, lepinuosi demesiu, paziurejau pora detektyvu ir susidejau puse lagamino Lietuvai.Dziaugiuosi tuo, ka turiu ir tuo, kas dar bus.
2019-07-26 08:47:30
Su švente, Piešiny!
Laikykitės, neiškepkit!
2019-07-26 09:04:41
Piešiny, stiprybės, kantrybės ir sveikatos tau linkiu.
2019-07-26 12:08:04
Su gimtadieniu Piesiny :)
2019-07-27 10:00:53
Sveiki, dar neiskepem, bet nedaug truko. 3 dienas is eiles 40 laipsniu tai ne kas mieste. Tupejom kaip muses, ir nieko negalejau nuveikti, gaila. Aisku patingeti irgi galima, bet vis delto. Si bei ta pasitvarkiau, o mitybos niekaip neisejo islaikyti pagal tvarkarasti. Siandien jau arciau 30 laipsniu, gal pradesim atsigauti.

Naktaki, kaip jauties? Mano dukra megsta pasidaryti glotnucius tai dazniausiai i blenderi ji sumeta banana, saldytu uogu ir ipila kokosu pieno. Pamegink.Dar ir atgaivins per karscius.

As susitvarkiau kelis drabuziu stalcius pagal Mary Kondo principus, visai nieko. Tikrai geriau, Ziuresim kaip ilgam.Galvoje maziau chaoso.
Susidejau savo lagamineli kelionei i Lietuva, beliko kad ir namiskiai prisijungtu. Einu svesti savaitgalio, bet ne luckyday. Kadangi savaite chaotiska, gimtadienis,vakar sveciuose buvom vakare, siandien pas mus atvaziuoja, tad reikia siandien islaikyti santuruma mitybos atzvilgiu, sportuoti dar per karsta.
Visiems grazaus savaitgalio ir laikykites visi ir visos, parasykit kaip sekasi.
2019-07-27 22:14:28
O dėkui, Piešiny, gerėja po truputį. Veidas baisus baisus dar, bet savijauta geresnė. Glotnučiai gėris, dar teks draugauti. Pirmą dieną ledas ir sultys, antrą - vaisiai, daržovės ir jogurtai, dabar jau daugiau visko. Primena vaikučių mitybą, bet tinka ir bedantėms bobutėms
2019-07-28 22:20:13
Viskas bus gerai, Naktaki, svarbiausia jumoro jausmo tau netruksta, su juo galima gerai vaziuoti.Galima butu padiskutuoti, kad vadinsime bobute, bet tavo atveju manau reiketu nusiristi skaryte nuo galvos ir ja apsijuosus klubus drozti pro duris. Idomu, kaip tuomet save pavadintum?
Kaip sekasi visiems kitiems?Misele?Mindaugai? Jolanta prasitesi dar naryste? Ritule? Meineklauserin? Vienzo rasom, netingim. Nora gal jau pagaliau sugris pakontroliuoti, o tai be jos niekas nieko nesilaiko.
Is mano planu sia savaite kalnus nuversti mazai kas gavosi.Kazkaip nepripratusi prie Afrikos klimato. Uzmigdavau vidury dienos. Tad ir mityba tokia buvo kreatyvine, ant svarstykliu nezadu lipti kol neieisiu i vezes.
Rytoj skrendam keliom dienom i Lietuva, net nesitiki. Paemus juodos duonos rieke, turbut patikesiu. Nesvarbu, kad ne pagal plana, uztat pagal sirdi. Iki, bendrakeleiviai!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu