Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-06-14 09:55:38
Pirma mintis skaitant Piesini tavo patarimus: tu nori sugadinti mano atostogas :D Jauciu ribojima, lyg kas varzytu mano atostogu laisves jausma... Tai stai kaip tas veikia. Galvoje sedi: valgau ka noriu, nes tai atostogos.
Tad bandau keisti mintis, atostogos- tai grazus ir lieknas kunas, poilsis. Blogas maistas - blogis kunui, bloga savijauta. As nemegstu jokio greito maisto. Tortas skirtas tik sventems. Varsketukuose yra krakmolo ir cukraus, jie nuodai, valgyti labai nedaug ju. Nuo alkoholio zusta proto lasteles, riboti ji.
Na stai, mano kodas :D
2019-06-14 14:21:05
Na mes jau seniai diskutuojam apie tai, kaip atskirti maista nuo bendravimo. Kazkada rasiau, kaip as velyva popiete atskridau i Lietuva ir susitikom su drauge. As peralkus po ilgos keliones, ji -laiku pavalgius. Aisku, susitikom kavineje ir as uzsisakiau vakariene o ji tik arbatos. Ir abiem buvo dzin ka kita valgo. Prapliurpem kelias valandas apie viska. Toji drauge atrodo taip pat kaip mokykloje, ir svorio problemu neturejo niekada. Kuda ir isliko, nors gamina labai gerai. Ir tortus gerus kepa, pati juos tik paragauja, o juos sukerta draugai. Ir niekas prie jos nesikabineja ko tu nevalgai.
Kaip mityba atostogu ir svenciu metu isspresi ir kada tai atskirsi nuo bendravimo, parodys laikas. Ne viskas is karto. Juk per 4 metus jau mes su tavim nemazai pasiekem, ir svorio numetusios esam, ir vel stengiames, ir mityba i ritma iejus, kai pagalvoji, pakeitem nemazai iprociu i gera puse. Jei ,,tobula,, mityba per visas atostogas pernelyg didelis kasnis ar issukis, galima ta tiksla padalinti i kelis etapus. Pati sugalvosi kaip. Gal viena diena issilaikysi pagal kilo, kita diena pagal Ilka, t.y vienas patiekalas ne pagal plana, trecia diena nuslysi daugiau ir pasvarstysi, gal pusrycius paleisti.O gal nuspresi visas atostogas svesti, bet grizus pradeti is naujo. Visi variantai galimi.
Mano busimu atostogu isvykos nesutampa su luckyday, abi vidury savaites. Ir as nezinau, kaip man gausis. Pati maisto juk nepasigaminsiu ir nezinau, ko tiketis. Tiesiog manau, kad bandysiu rinktis kuo sveikesnius variantus, bet kadangi atostogos trumpos, gal labai nepakenksiu. Ir zadu nemazai vaikscioti, tad bent jau judejimo turetu uztekti.
2019-06-15 10:01:33
Luckyday ir ataskaita. Sios savaites rezultatas min 600g. Sunkiai, letai, bet visgi zemyn. Apypuikiai, kaip Mindaugas sako, labai fainas zodis.
Liko 1,2kg iki man sveiko svorio zonos ir 5,2kg iki tikslo.
Kaip matau, 1kg atsikratyti man reikia 2-3 savaiciu, o kazkada krito kg su trupuciu per viena savaite. Tad kantrybes reikia kur kas daugiau.
Bet va apimtys per 3,5 menesio gana zenkliai pamazejo, tad skustis nedera.
Klubai-min 7cm
Liemuo -min 5cm
Krutine-min 3cm
Slaunys-min 7cm
Rankos-min 2 cm.
Kai vel pradejau, galvojau min 12 kg iki atostogu tikrai turetu pavykti, ,juk 4,5 menesio eheee ne. Butu gerai kad nors i sveiko svorio zona suspeciau. Liko menuo. Ir dar karta pasitvirtino teorija, kad dealine ir terminai yra niekiniai, jie niekada neveikia.

O kaip kitiems sekasi? Kur jus visi auuu?..
2019-06-17 10:45:28
Piesini, juk zinai kodel drastiskai nebekrenta svoris? ogi juk mityba nebesikeicia drastiskai ir nebesusidaro nerealus kaloriju deficitas. Svorio kritimas 400-700 g yra puikesnis rezultatas, nei 1-1,5 kg. Tad nera ko skustis :)
Mano rezultatas sios savaites -400 g. Na o sestadieni aisku svenciau lucky day, valgiau ledus, vaisius, kepta duona, bulves... Kadangi plano laikausi visa savaite 100 proc., tai lucky day labai laukiu :D Sekmadieni nera jokiu problemu vel stoti i vezias. Kadangi gyvenimas teka ramia vaga, darbas-namai-savaitgalis, tai plano laikytis nera sunku. Liko 3 nepilnos savaites iki atostogu, tada ir pamatysim kaip sugebesiu issilaikyt :D
2019-06-17 16:32:44
Praeitą savaitę maitinimosi programos laikiausi pagal planą, o vat su sportu buvo nekas. Koks svorio skirtumas nežinau, kadangi tik šeštadienį nusipirkau svarstykles (senosios sugedo). Bet žinau kokie skaičiukai - 100,9, t.y. iiiiilgaaaaai užsibuvusi ir man jau pabodusi trijų skaičių zona! Lipu i6 jos ir keliaujam toliau!:)
2019-06-17 19:36:32
Saunuoliai. Lipam drauge zemyn. Vakar supratau Noros narkotini saldumynu poveiki. Buvo tevo diena, tai tortuko neisvengem.Mazutis, tik mums 4. Purus, lengvas, jogurtinis su braskem. Skanus. Gabaleli suvalgius pagalvojau, kad visa ta torta buciau lengvai iveikus ir viena. Gerai kad daugiau nebuvo. Norejau. Cia man matyt antras etapas, nes jau tu sunkiu kepiniu super riebiu visai nesiilgIu. O va tokio tortuko sunku atsisakyti. Paskaiciavau kalorijas-apie 100 gabalelis, tad nuodeme nedidele. Bet vis tiek. O va mano vyresnele suvalge vos ne atbulais dantims, jai net toks buvo ,,per stiprus,,. Irgi mat sveikuole. Nuo saldumynu atpratus ir ju nesiilgi. Oho. Mums taip.

Na, Mindaugai, nepasiduodi, iki dvizenkles zonos nedaug liko. O po to jau lengviau bus. Su sportu man dabar irgi nekas, negaliu, nes pasigavus virusa, o tuomet sportuoti negalima. Uzteks sikart tik mitybos.Mano sporto mokyklos kortele vyresnele pasieme, pasisake kad ,,vietoj sergancios mamos,, bet kadangi ten reformos, tai visiems dzin. Na ir gerai.

O del to leto svorio kritimo, tai aisku, kad taip, ale vis tiek norisi pacypti, kad va stengiuos kaip pirmune, o prizas tik paskatinamasis...Tarp kitko sestadieni su vyru isejom i miesta, ten pavalgem, tai dviese pasiemem sriubos ir zuvies patiekala, kuriuos dalinomes ir vos iveikem, Puse porcijos! Tai stai kaip su tais kiekiais. Man per daug aiskiai net per luckyday, o vyras vakare bego puse maratono, tai nenorejo persivalgyti. Maratonas atlaikytas(labai ju nekenciu) tad dabar ramiai galime gyventi toliau.
2019-06-18 08:53:11
Piesinis, kur tu randi tokius nekaloringus desertus? :D As kai paziuriu tortuku ar pyrageliu kaloringuma, tai net akys ant kaktos issoka, dazniausiai sieka 300-500 kcal 100 g. Tda realiai pietu norma 100 gramu, o tas simtas gramu tai tik keli sauksteliai :D Kol kas pavyksta tokiu nuodemiu isvengti. As uztektinai visko prisivalgau per lucjy day :D
Piesini, mano patirtis del lucky day tokia, pradzioje laikiausi labai plano (na tada abi labai laikemes), lucky day laukdavau ir valgydavau viska ko tuo metu noriu (saldu-suru-saldu-suru...) Po to kai kita karta grizau i kilo.lt,kazkaip ribojau save per lucky day, atrode gaila numestu kg, buvo baime, kad privalgytas maistas uzsiliks, be to pasitaikydavo, kad paprastom dienom neatsispirdavau pagundai kokiai (gimtadienis, ledai ir pan.), rezultatai buvo menki. Tu man pati patarei, kad tureciau lucky day normalia ir ja svesciau. Dabar taip ir darau. Jos laukiu veel, nes per visa savaite nepadarau jokiu nuodemiu ir kaloriju deficitas tikrai yra nemazas. Vien jau vertinant tai, kad judu nedaug, tai 400-600 g per savaite yra man puikus rezultatas.
Kadangi jus nesportuojat, tai va as uz jus pasportavau. Vakar nuvaziavau su dukra i sale. Sportuoti po pertrauku visada sunku. Gerai, kad pas mus nera karsciu, kitaip neprisiversciau kenteti karstos sales tvaika. Liko 17 dienu iki atostogu, tai vien del to jau reikia susiimti.
2019-06-18 13:08:55
Sveiki, buvau ne ryšio zonoje. Paravėjusi ir pakepusi saulėje sveriu 70,8 kg - džiaugiuosi, bent kilogramas per savaitę dingo. Dabar skrendam su šeima į kalnus - turbūt po kelionių su kūdikiu viešuoju transportu ir po to pačių kalnų irgi nukris koks kilogramas. Tikiuosi :) ir visiems linkiu optimizmo ir vasaros džiaugsmų :)
2019-06-18 19:01:01
Tortuko ipakavimas

Nuotrauka
2019-06-18 19:01:13
Tortuko ipakavimas

Nuotrauka
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu