Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Vis dar jauna

2019-05-17 14:47:10
Nepavadinciau butent vakarykstes dienos patirties liudna ir pamokancia, nes tai man beveik kasdienybe, dirbu juk medicinos srityje. Tik kaupiu savo dusioje zmoniu istorijas, visada jomis domejausi ir is to mokausi. Man pasiseke ir tai, kad zmones pas mane lankosi daugybe metu, tad ju gyvenimas ir ju seimu istorijos tampa ir mano gyvenimo bei minciu dalimi.Psichologijos niekada nestudijavau, ka rasau-viskas is gyvenimo. Gerai butu, jei zinociau, kaip savo rupestelius isspresti.Bet va, visi mes ,,gudrus,, tik kitus pamokinti, ar ne?...
Toliau ieskau sprendimu ir niuansu siame kelyje. Teisybe konsultantai sake-iskentus vakarini alki kita diena labai lengvai nuslystama. Isitaisius prie televizoriaus sukramsnojau hematogeno plytele(skoni jo buvau pamirsus, Vilniaus oro uosto parduotuveje pamaciau ir susigundziau.neradau, kiek kaloriju jis turi, gal kas zino?)
Pasisotinau ilgam
Siandien prisiminiau savo kelione i Salzburga, kaip mes dviese keliavom, ,kaip nebuvo jokios itampos kad butinai sita ar ana, ir kokia atsipalaidavusi grizau.Ir kaip vel, grizus i rutina, jauciu kylant neigiamas emocijas ir nora visa tai suvalgyti. Kaip kur kas daugiau reikia valios, kad viska suvaldyti. Turbut butent nuo situ dalyku reikia ir pradeti.
Ka jus apie tai manot?
p.s ar balsuosit kas uz olandus Eurovizijoje? Butu smagu!

2019-05-18 11:10:29
Taip Piešine, kai darai tai kas tau miela ar nutinka kažkas džiaugsminga , tada tiesiog jautiesi laiminga ir negalvoji apie storumą ar maistą ir viskas einasi savaime gerai, o mano mintys dabar sukasi kaip išgyvent vasarą, nes darbo sutartis baigiasi ir kur susirast darbą bent mėnesiui, o rudenį ar priims atgal negali būt garantuota. Taip ir sukuosi tokioj maišalynėj daug metų, o taip noriu pakeist darbą, bet pritrūksta ryžto ir pasitikėjimo savim. Šiandien pradėjau kuopt visokias senienas, visai smagu :)
2019-05-18 21:21:39
Misele, ir as siandien dar pora deziu popieriu ismeziau ir sutvarkiau nemazai dokumentu.Jauciuosi nusipelniusi taures vyno, juk luckyday. Gal ir tau,, atsikracius praeities daiktu, bus lengviau pasiryzti ir naujam darbui?. Nezinau tavo profesijos, bet jei turi patirties, ar nekilo mintis ikurti kazka savo?
Lietuvoje labai reikia auksarankiu. Poreikis ivairioms pasalugoms yra milziniskas. Is savo varpines paziurejus, matau kad itin didelis poreikis yra slaugai.Pamenu straipsni apie viena moteri, ikurusia hospisa kazkuriame miestelyje. Ir jau gerai sekasi. Prieme i darba kelias seseles Ir sako, kad gyvenimo saulelydy zmogui labiausiai reikia demesio ir svelnumo. Gal cia ideja? Gal tiesiog i savo sirdi paziurejus, galima butu suprasti, kad savo gyvenime dar noretum nuveikti. Sekmes!

Na o mano svoris isliko tas pats, matyt skysciu judejimas susireguliavo. Siandien luckyday ir netrukus sesiu su dukrytem prie Eurovizijos. Labi norisi, kad laimetu olandai, tuomet kitamet galesime laukti sveciu! Gero savaitgalio visiems!
2019-05-19 09:53:58
Vakar visa seimynele ziurejom Eurovizija. Net musu sunyte salia dusavo. Zinoma, kad dziaugemes Nyderlandu pergale. Dukroms dar norvegai buvo favoritai, vyrui-Australija o man dar ir makedonu daina patiko. Bet paskaiciau komentarus po straipsniais, ir va, daugumai kliuva dainininko homoseksualumas.Tolerancija ,,kitokiam,, panasu dar negreitai ateis. Kazkas homoseksualus, kazkas storas, kazkas nenori vaiku, kazkas pasirinkes neiprasta profesija. Vis dar zmones guldomi i Prokrusto lova. Ir joje netelpantys verkia. Kalbejomes su drauge ir apie tai-ji augina neigalia dukryte, ir sako, kad laikai jau po truputi keiciasi, Musu jaunystes metais neigalius vaikus augino tik ,,alkoholikai,, Bet supratimas ir pagalba jau ateina, nors ne taip greitai, kaip noretusi. Sviesti pakeltas akmuo. Skaudina ne jo sukelta melyne, bet uzgauta ,,kitokio,, sirdele. Paziurekite kada i tokio zmogaus akis. Jei tam uzteks jegu.
2019-05-19 10:49:12
Sveikinu Piesini su pergale Eurovizijoje, kitiemet vaziuosim i svecius
2019-05-19 12:53:52
Nezinau kodel, bet is telefono issisiuncia man tik vienas sakinys
2019-05-20 14:23:09
Na stai pagaliau darbe ir prie kompiuterio.Nezinau kaip jums, bet man per telefona issisiuncia tik vienas sakinys.
Na apie Eurovizija, dziaugiuosi olando laimejimu, jau buvau issigandusi, kad siaures Makedonija laimes, tada buciau jau nustojusi ziureti visai eurovizija. Bet kadangi visgi zmoniu balsas leme, tai viskas pasisuko kita linkme. As is viso pries ziuri balsavimus, keli zmones sprendzia (o dazniausiai ne pagal daina, o politika ar kaimyninius rysius) dainos likima.
Del homoseksualumo yra daug diskusiju, o olandu dainininkas ne homoseksualus, bet biseksualus. Ka tai reiskia? Priklauso nuo nuotaikos ar oro koks esi....?? Tolerancija irgi manau turi tureti ribas, kai pradedama per visur saukti, kad homoseksualumas yra norma, o ne nukrypimas, kai normalus zmogus pradedi jausti nebenormaliu, nes tau patinka priesinga lytis... Na man to per daug..
Savaitgalis buvo visoks, ir aktyvus, ir pasyvus, ir su daug maisto, sventes baigesi, esu vel ritme ir su 1 kg lucky day bagazu. Siandien neturiu kazkodel apetito, bet ir neprievartauju saves, nenoriu ir nevalgau.
2019-05-20 19:01:58
Griztant dar prie homo/bi seksualumo temos. Nemeile jiems yra nesamoningai biologine-esant tokiu zmoniu pertekliui,iskyla gresme rusies islikimui. Biologiniu poziuriu tai isties nera norma.Biseksualumas irgi nulemtas prigimties.Fredis Mercuris toks buvo, del to kentejo, bet pasauliui padovanojo dainu.Nemegstami visi, kas nukrypsta nuo biologines normos, uztenka prisiminti vaiku patycias mokyklose is storu, akiniuotu ir t.t.Kuo labiau visuomene ismoksta susitvarkyti su ivairiu rusiu ,,neigalumu,, tuo tolerancija dideja.Mano asmenine patirtis su siais zmonemis tik teigiama- musu klinika lankantys itin simpatiski, charizmatiski, labai idomu su jais bendrauti.Ir is ju nei vienas nepasizymi demonstraciniu ar issaukianciu elgesiu, tad kontaktai puikus. Issaukiantis elgesys nesusijes su lytine pakraipa, ir ,,normalus,, oi kokiu dalyku iskrecia, uztenka prisiminti i sulini sumestus vaikus.
Del to man ir uzkliuvo , kad laimejes olandas buvo labiausiai kritikuojamas del savo prigimties. O daina kaip daina, vieniems patiko, kitiems ne. Olandai aisku labai dziaugiasi, visgi po 44 metu tik laimejo. Matysim, koks sou gausis kitais metais.

Mano muzikini savaitgali uzbaige miuziklu vakaras Amsterdamo teatre. Vykau su drauge, pries tai to teatro kavineje vakarieniavom-sujungiau pavakarius, vakariene ir naktipiecius, Aisku, desertas nelabai i tema, bet jau iki atostogu daugiau dvigubu lukiadieniu neplanuoju. Koks bagazas gavosi, nezinau, velai grizau, anksti keliausi, nebepasisveriau. Bet savaitgaly buvo 2 zumbos, ir dar reikia susiziureti kito menesio maratonus, tad tikiuosi , kad birzelis bus pavyzdinis.
2019-05-21 09:00:31
Sestadieni ziurejau laida "Stilius", kurioje buvo 2 skirtingos svorio metimo istorijos. Pirmoji: daug vandens, sportas, susitvarkymas sveikatos. Pries tai turejo daug ligu ir gere saujas tableciu. Judejimas padare stebuklus. Del svorio metimo ji teigia, kad pirmiausia reikia ivardinti rastu kas mums nepatinka, blogai del virsvorio (pvz. nugaros skausmas, sunku susilenkti ir kitus netgi emocinius dalykus). Buvo kalbama apie emocini valgyma. Vakare valgo dazniausiai (nori valgyt) emociniai valgytojai- Visa diena kaupia ivaires emocijas ir namuose grize jas kompensuoja maistu (bando atstatyti ka sudegino emociskai). Patarimas- gerti arbata (ypac salaviju) ir sneketis. Ryte labai svarbu vanduo ir aplamai pajutus alki, rekomenduojamas vanduo. Vakare nerekomenduoja valgyt, valgymas vakarais prilygsta alkoholio vartojimui, organizmo nuodijimui. Kita pasnekove buvo amzina apvalute, isvandziusi ir 5 valgymu per diena metoda, ir kaloriju skaiciavima, tas jai nepadejo (padejo laikinai), dabar atsisake angliavandeniu (net vaisiu), valgo baltymus ir riebalus, neskaiciuoja kiekiu, valgo net velai vakarais. Numetusi labai daug svorio. Skirtingos istorijos, skirtingi svorio metimo budai. Isvada, nera vieno teisingo atsakymo. Reikia ziureti pagal save. Man antras budas netinka, as nemegstu riebaus maisto, negaliu be vaisiu, ryte noriu kosiu. Realiai kilo.lt principas man labiau tinka.
2019-05-21 21:36:03
Taip, isties visi turime rasti savo buda, kas geriausiai tinka. Pirmasis aprasomas atvejis sveikesnis. Antrasis yra Atkinso dietos variantas, galima numesti labai daug svorio, bet tai nera sveikas mitybos budas. Bijau, kad ateity ta moteris isigys letiniu ligu. Nebent dabar pereitu prie tiesiog sveikos mitybos. Man irgi artimiausi yra kilo principai, labiausiai tinkantys prie mano charakterio ir gyvenimo budo. Tik nuliudina tai, kad laikytis reikia itin grieztai, ir minimalus nukrypimai isveda is rikiuotes visa sistema. Jei dienotvarke rutinine, tai laikytis nesunku, sunkiau,kai prireikia fantazijos…
Kaip su sportu, Nora? Ir kaip apskritai praejo sventinis savaitgalis?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu