Mityba

/

Sveiki receptai

/

Sveiki užkandžiai vakarėliams

2017-11-21 15:02:33
Atsiprasau, kompiuteris pastrigo ir po to issiunte daug kartu ta pati teksta!
2018-01-08 17:56:22
Lo, aš nemėgstu saldumynų, bet tavo pica įdomiai skamba. Reiks pabandyti.
o vietoje sveikų užkandžių aš kepinu visokias sėklas, mėgstu šviežią rukolą, keptą sūrį. Su vyru bandėme vytinti vištos krūtinėlę. Visai neblogai gavosi.
Tačiau mėgstu ir nesveikus užkandžius...
2020-11-01 22:15:38
Ar bandėte kada kepti sveiką picą kalafioro pagrindu? Jei ne, tai labai rekomenduoju pabandyti, nes tinka vakarėlyje svečius vaišinti. Dalinuosi receptu atrastu youtube platybėse iš tasty paieškos lange įvedus HEALTHY CAULIFLOWER PIZZA TASTY. Pagrindui reikės labai ne daug dalykų, o ką dėsite ant paruošto pagrindo tai jau jūsų fantazija :)
Reikės:
* 1 Žiedinio kopūsto
* 1/2 puodelio tarkuotos mocarelos sūrio (aš keičiu į mažiau riebų, valio gamybos atleet sūrį ir dedu šiek tiek mažiau.)
* 1 kiaušinio
* druskos ir mėgiamų prieskonių (vaizdo įraše 1/2 a. š. džiovinto raudonėlio, 1/2 a. š. džiovinto baziliko, 1/2 a. š. česnako miltelių)
Kopūstą susmulkinti, pašildyti mikrobangų krosnelėje 4 min, palaukti kol atvės, o atvėsusį smulkintą kopūstą nusunkti. Nusausintą masę sumaišyti su likusiais ingriedientais, suformuoti paplotį skardoje ir kepti 260 temp. Apie 15 min. Ir štai, jūsų pagrindas picai paruoštas :)

Nuotrauka
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu