Apie viską

/

Apie viską

/

Pradedantiesiems

2015-07-27 17:55:13
Ar sunku viską pakeisti?
2015-07-27 19:33:06
Labas Rutaj, yra forume tema Rezultatai/Man pavyks :) prisijunk prie pradedanciuju, prisistatyk :)
2015-07-28 08:53:44
norėtusi, kad būtu daugiau aktyvumo ir šioje skiltyje, bet matau jog didžioji dalis jau yra kažkiek pažengę ir turi rezultatus. Dėja aš dar tik pradėsiu ir galvoju ar pavyks pasiekti savo užsibrėžtų tikslų.
2015-07-28 09:02:16
Tikrai ne tu viena pradedanti:) Sulauksi palaikymo ir patarimu, jeigu sunkiai seksis ar iskils kokiu klausimu:)
2015-07-29 17:47:15
Man viskas pasirodė daug paprasčiau ir lengviau, nei tikėjausi. Numečiau jau 7 kg (5 kg su kilo.lt, nes po tų dviejų numestų niekas nebekrito ir buvau visai pasimetusi).
2015-07-29 20:20:15
Labas Marcipana, per kiek laiko pavyko numesti tuos kilogramus?:) As cia dar nepilnai savaite, bet kad ypatingai sunku butu negaliu pasakyti. Man porcijos pakankamos, kad jausciausi pavalgiusi, o valgymas 5 kartus per diena neleidzia labai stipriai isalkti. Nes anksciau valgydavau viena arba du kartus per diena, tai jausdavausi isbadejusi, ko dabar nebeliko.
2015-07-29 20:20:57
Labas Rūtaj, aš taip pat neseniai pradėjau Kilo.lt narystę. Labai ilgai kaupiausi morališkai mesti svorį, nes tokiam dalykui reikia pribręsti (bent jau man) :). Manau, jei nusistatai psichologiškai, kad to maisto nevalgysi, tai ir atsilaikyti yra daug lengviau:).
2015-07-31 05:54:09
Na manoji eina jau antroji savaitė :) man net keista kai po pirmosios savaitės atėjusi lucky day ir aš nenorėjau valgyti visko iš eilės ;) net gi ir pasidariusi mėsainių su draugais nei vieno nesuvalgiau ;) kažkaip pasisotinau sumuštinukais mini ;) na o šiandien lucky day!
2015-07-31 10:52:30
Lunalu, smagu kad ir per lucky day nebuvo noro prisikimsti :) man rytoj toji diena, bet manau, kad as tai saldumynu prisikirsiu, zinoma stengsiuos kuo maziau, bet kad labai jau apie juos visa sav svajojau...
2015-07-31 15:36:19
na ir atsivalgyk saldumynu, as taip visad darau per ta diena ;) suvalgau tuos skanumynus kuriuos taupaus visa savaite :D
Jau db esu nusipirkusi Bounty rytdienos kelionei i Nidą ir visai nesiparinu :) Skanaus ryt!
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu