Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nemesti kelio dėl takelių

2015-08-04 11:03:23
Kasdienis poreikis saldumynais tikrai išnyko, tačiau su noru "paskaninti" gyvenimą esant liūdesiui, įtampai ir pan. dar tenka susidurti. Vakar kaip tik skaičiai patarimus, kaip save "apžaisti", kai norisi ko nors skanaus (saldaus). Pabandyti savo dėmesį nukreipti į kokią nors veiklą, keisti mažiau kenksmingu (pvz. rinktis džiovintas datulės vietoj rafinuoto cukraus gausaus pieniško šokolado), jei jau valgyti, tai rinktis geros kokybės gurmaniškesnį variantą ir jį skanaujant mėgautis, valgant ne namuose dalintis, namuose gaminti tik šventėms ir tik kartą per savaitę, nelaikyti matomoje vietoje, valgyti tik po rimto valgio.
2015-08-05 09:44:24
Oi, puikiai supratu, ką sakai, bet esmė ta, kad pas mane problema su saiko jausmu :) kad ir su tom pačiom datulėm: iš pradžių paiimi vieną, paskui dar vieną ir taip lekioju iki jų, kol nebelieka :)
nors šiaip pasidžiaugsiu, kad vakar ir šiandien ka-kaip nesinori nieko skanaus, net ledų :) gal čia karštis veikia...
Vakar su draugais prie vandens vakarą leidom, tai vis galvojau, ką čia sveiko nusivežus, vaisių nenorėjau, tai "Jorės" duonos traškučių pakrimtau :)
2015-08-05 10:45:03
As su noru saldumynams kovoju ju nepirkdama ir namie nelaikydama:) Kai nera namie tai ir ne taip norisi. Jei draugas nusiperka tai i darba sudedu viska kas yra, kad suvalgytu :)
2015-08-07 09:12:08
Na va, šią savaitę sąžiningai laikiausi plano, tik tiek, kad ne to, kurį sudaro specialistai, o pakoreguoto savaip, bet perskaičiuoto per kalorijos.lt puslapį. Taigi šiandien labai džiaugiuosi, nes perlipau, atrodo, neperlipamą slenkstį ir sveriu 59,9 :) tai prie rytinės kavos ir keksiuku pasilepinau :)
2015-08-07 12:50:46
Active, ar tau siandien lucky day? :D Jei ne, tai ne palepinai save keksiuku, o nubaudei uz tai, kad perlipai 59,9 kg :)
2015-08-07 13:10:45
Man ryt cheat day, bet aš šiandieninio keksiuko nelaikau nusibaudimu :) kadangi dažniausiai per 6 dienas sugriešydavau ir vis kokį saldainį, pyragiuką, ledų suvalgydavau, tai džiaugiuosi, kad šį kartą be jokių saldumynų išbuvau visas 4 dienas :) Taip išsikeliu tikslą kitą savaitę sąžiningai sulaukti cheat day :)
apskritai, kai čia prisijungė mano brangiausiasis, mano toks tikslas ir buvo - sumažinti saldumynų kiekį :)
2015-08-10 16:35:34
Eilinį kartą pastebiu, kad man tikrai trūksta valios... Pasižiūriu į savo vyrą (su kuriuo kartu laikomės plano), tai jis, atrodo, taip lengvai atsispiria pagundoms ir neužtęsia "lucky day", o aš sekmadieniais (kai lucky day turiu šštadienį) visuomet susigundau kuo nors ne pagal planą... Va ir vakar sugebėjau viena Schogetten plytelę (VISĄ!) suvalgyti, už ką šiandien tikrai pykstu ant savęs ir darban dviračiu atmyniau. Na tikiuosi pasimokiau ir ilgam prisiminsiu, kad toks kiekis šokolado, sukelia nekokį jausmą skrandyje...
O šiaip žiūrint į svorį, tai šįryt svėriau tiek pat, kiek penktadienio rytą, tačiau bet kokiu atveju esu ant savęs pikta, nes mano tikslas - sveikesnis gyvenimo būdas...
2015-08-10 16:51:30
Mano seimoje visi zino, kad as nevalgau jokiu saldumynu paprastomis dienomis, isskyrus lucky day, tad jei pamatytu valgant, butu man labai geda :D Taip va ir atsisipiriu as :)
2015-08-11 13:18:51
Nora ir man lygiai tas pats. Kai as praejusi karta uzsiminiau kaip cia ka darysim su kaledom ar kur eisim,vaziuosim su kalediniais pietums tai mano seimyna choru susuko ,,,O TAVO DIETA!!!!,, taigi. gera motyvacija.
2015-08-11 13:22:31
Nora, o tu savo puslapi esi uzsivedusi? Panasu is tavo pasisakymu kad esi rimtai uzisemusi ir zinai nemazai. Butu idomu apie tave daugiau paskaityti, jei rasytum.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu