Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nemesti kelio dėl takelių

2015-07-21 09:56:05
Gerda, 100 % sutinku :) man net įsivaizduoti sunku, kad yra taip ščyrai besilaikančių plano, na o jei yra, tai turėtų nemažą dalį gyvnimo džiaugsmo prarasti :)
2015-07-22 09:41:07
Džiaugiuosi savimi, vakar praktiškai nenukrypau nuo plano :) vakare išgėriau kokteilį, na ir teko paragauti torto kremo, nes šio vakaro pasisėdėjimui su draugais gaminau, na bet paragavau vos vos, o kremas varškinis, tai tikrai džiaugiuosi, kad taip gerai nors vieną dieną atsilaikiau :)
2015-07-23 10:02:14
šiandien ryte labai skubėjau, tai vietoj įprastos košės ar kiaušinienės susiplakiau avižinių dribsnių, banano ir vandens kokteilį. labai skaniai suėjo :) vakar per pasisėdėjimą su draugais net nesinorėjo pyrago, taigi šiandien pirmam užkandžiui sukirtau nemažą jo gabaliuką, nors ir nuodėmingas, bet ne per labiausiai, nes pagrindas varškė :)
pietų gamybai vakar nebeliko laiko, taigi iš pat ryto išviriau kietagrūdžių makaronų, pakepinau mokrką, žirnelius ir brokolį, uždėjau šaukštelį pesto ir turėsiu pietus, nesiekiančius 400 kcal :)
2015-07-24 09:17:43
Tralialia, nors šią savaitę tikrai griežtai plano nesilaikiau, bet nukrito 600 g :) ryte labai skubėjau, tai nebuvo laiko pasimatuot apimčių, bet seniau mačiusios draugės jau pastebi pokyčius, kas labai džiugina :) o šiandien ir į darbą dviračiu atmyniau, tai buvo puiki kardia treniruotė :)
2015-07-24 10:06:40
Optimiste ta >>Active :>
2015-07-24 10:07:22
Ir tikrai kad jau Active tai aktyvi kaip ir dera :>>
2015-07-29 09:26:55
Vis neprisiruošiu parašyti, bet vakaryštės Julijos žinutės įkvėpė pasidalinti ne tik gerais, bet ir ne tokiais gerais rezultatais :) pasiteisinimo neturiu jokio, nei PMS, nei nuotaikos nebuvimo ar streso, bet čia turbūt suveikė pasiektai 60,3 kg penktadienį, tai ta proga ir penktadienį ledais pasilepinau, ir šeštadienį bei sekmadienį nelabai ką žiūrėjau, o vakar grįžusi priryjau (tikrąja to žodžio prasme) kaip senais laikais... Šiandien atsikėliau ir atrodo jokios motyvacijos nėra, vėl nuolat norisi kažko skanaus... Vakare nusimato susitikimas su draugėmis, ryt po darbo nusimato išeiga su kolegėm, tai jau įsivaizduoju kokie bus penktadienio svėrimosi rezultatai... Žodžiu, kažkoks apatiškumas apsireiškė mano fronte...
2015-07-29 12:23:53
Active, mums su tavimi turbūt kažkokie laukai sutapo šią savaitę :) Irgi pasiteisinimo nėra, bet valgyti norisi siaubingai ir to, ką suvalgau pagal planą visiškai neužtenka... Ir kaip ir rašei - tikrai kažin ar kas nors čia jau taip 100% plano laikosi, ypač jeigu yra būdingas emocinis valgymas. Man nuotaika labai prasta, tai ir noriu valgyti... Jau kyla mintys viską mesti kokiai savaitei, atsivalgyti, o tada grįšti prie plano, nes toks savęs kankinimas žiaurus. Noriu valgyt, valgau, keikiu ir peikiu save, nejaučiu malonumo, nuo to tik dar labiau noriu valgyt...užburtas ratas. Norėtųsi atsipalaiduoti ir tiesiog daryti taip, kaip norisi organizmui tuo metu... Ir džiaugtis tuo, kad kažką skanaus valgau...
2015-07-29 12:38:25
Tikra dėl to valgymo ne pagal planą ir savęs graužimo po to... Nu kažkokia nesąmonė, atrodo suvalgiau, tai suvalgiau, ką jau dabar, bet save graužiu iš vidaus, o paskui vėl dairausi ką sukrimtus...
Julija, gal čia prieš pilnatį taip veikia? :) Tikėkimės greit praeis toks etapas...
2015-07-29 13:32:29
Jo, aš ir miegu prasčiau - šiandien naktį atsikėliau ir pro langą spoksojau į mėnulį :) Tiesiog šiaip :) Turbūt tokie dalykai tikrai veikia mus (pilnatis). Blogiausia tas, kad ir taip yra kam veikti - priešMS, MS, tada poMS, bloga nuotaika šiaip, stresas darbe, stresas šeimoje... :D Taip ištisai ir be sustojimo... Matyt menas yra išmokti siekti tikslo nepaisant visų šių veiksnių... Vat sėdžiu ir galvoju, kaip būtų nuostabu grįžus namo prisivalgyti. Jaučiu neužteks man jėgų atsilaikyti.... Nes vis brandinu mintį nusipirkti ,,bliūdą" ledų po darbo....
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS