Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Akivaizdūs jūsų rezultatai

2015-07-13 15:41:01
o kas buvo kai keitei valgiarasty?svoris ne taip krito,ar savijauta blogejo?nes as tai beveik visada keiciu
2015-07-13 16:26:11
Kaip suprantu kitokia nuomonė, nei džiaugsmingi krykštavimai, čia nereikalinga. Aš tik išsakiau savo patirtį. Ir kodėl turėčiau būti laiminga jei viską darau taip kaip nurodyta, o svoris nekrinta. Dabar žinau kame "šaknys" ir vadovaujuosi savo meniu, o ne kilo.lt. Projektas puiku, tik ne iki galo išdirbtas. Dabar vėl galite mane pulti :)
2015-07-13 17:16:16
as visada sakau taip: KAS TINKA TAU,NEBUTINAI TURI TIKTI KITAM.Taip,kad nesistebiu,kad kitiems neveikia kilo.lt sudaryta programa
2015-07-13 18:51:31
Lindos, aš tau pritariu. :) Mintis projekto gera, bet per mažai yra skiriama dėmesio kiekvienam žmogui atskirai ir reikėtų dar tobulinti jų sudaromus meniu.
Kad ir pvz. liesa varkšė. Ji gali turėti arba 77 kcal (Vilkyškių) arba 100 kcal (Saulės pieno). O jei jos reikia suvalgyti 500 g, tai jau 150 kcal per daug arba per mažai.
Vaisius "vidutinis" irgi nėra tikslu. Jeigu reikia suvalgyti 2-3 vaisius, irgi gali gautis 100 kcal per daug arba per mažai.
O ir jų sudarytas mitybos planas pvz. man nė kiek neatitiko rekomenduojamo rutuliuko. Pasikeičiau, kad atitiktų ir paklausiau, ar gerai padariau, tai atsakė, kad gerai. Tai nesuprantu, kodėl tada patys negalėjo sudaryt man tokio meniu, kuris atitiktų? Aš juk sumokėjau pinigus, kad man sudarinėtų mitybos planus, o dabar pati turi keistis ir dėliotis...
2015-07-13 19:54:50
Oi, sumaišiau. Ne Vilkyškių, gal Optima linija. Nebepamenu jau.
2015-07-13 21:14:07
Aš jau seniai sakiau, kad mes sumokame pinigus tik už galimybę naudotis šia programa, bet ne už profesionalią pilnavertišką asmeninę pagalbą. :) Kita vertus, ne tiek jau daug ir sumokame... Už nuolatinę specialisto priežiūrą tikrai turbūt reikėtų daugiau pakloti... :)

Dėl meniu keitimo, tai aš stengiuosi, kad atitiktų kcal skaičius ir (BŪTINAI) plius minus dienos riebalų, angliavandenių ir baltymų santykis (pagal tuos skrituliukus). Ir aišku, kad daugiausiai angliavandenių būtų pirmoje dienos pusėje, o antroje - daugiau baltymų.

Dėl patiekalų kcal perskaičiavimo irgi seniai aišku, kad reikia persiskaičiuoti. O ir čia pateikta kcal skaičiuoklė gana paini, nes galima rast to paties pavadinimo produktų su skirtingu kcal skaičiumi be paaiškinimo, kur kas.

O bet tačiau programa veikia. :) Bent jau aš nesiskundžiu. Tik gailiuosi, kad tokią ilgą narystę nusipirkau, nes jau spėjau išmokti maitintis ir be naudojimosi kilo.lt.. :)) Ir labai laukiu Ilkos būsimos receptų knygos, nes labai norisi paeksperimentuoti su patiekalais, tačiau jau trūksta fantazijos. :)
2015-07-13 22:24:58
Keičiu temą :D O jėga, bus Ilkos knyga? :) teisingai garbivara pastebėjo, tai kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam...mano esminis valgymo požymis irgi kaip metamorphosis - pirmoj pusėj - angliavandeniai, antroj-baltymai.
2015-07-13 22:59:03
Taip, bus Ilkos receptų knyga. Labai laukiu, dedu daug vilčių, tikiuosi, nenuvils. :D Įdomu, ir kokia Andriaus antroji knyga bus. Mačiau, ieško dabar sportininkių, kurios pasisakytų apie cheat meals. Noriu tikėti, kad irgi bus kažkas naujo ir įdomaus. :)
2015-07-14 10:40:11
ei zmones,parasykit cia,kai atsiras ta knyga,please please :) gyvenu UK,tai galiu praziopsot tiesiog :)
2015-07-14 15:06:59
o kokia Andriaus pirmoji knyga buvo?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS