Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pokyciai visada i nauda :)

2017-11-25 21:33:10
Vakar buvo ilga diena, vaziavome apsipirkti per Black friday. Isvaziavome nakti apie 2 val., grizom irgi nakti apie 1 val. Maistas buvo neidealus, bet nevalgiau jokiu saldumynu. Griztant namo isgeriau Redbulio ir cia buvo mano klaida. Grizusi galvojau apalpsiu, greiciausiai cukru sukele ir pradejo po to kristi, tai greitam atstatymui kimsau sumustinius ir tik po 3 pasijutau geriau. Man negalima pasirodo tokiu nesamoniu, labiausia tinka laikytis plano ir reguliariai valgyti. Siandien nors ir lucky day, bet plano laikausi.
2017-11-25 22:33:20
As black friday susukau per 1 val. Nuvaziavau i Senukus paemiau ko man reikia 25 % pigiau ir ate namo. Nu as kai vienas gyvenu, tai man kazko labai ir nereik, seimoms gal cia rimciau. Net eiliu prie kasos nebuvo, kaip kozna diena. Nzn gal Norvegijoj tikrai ispudingos nuolaidos.
2017-11-26 13:14:17
Niekaip neiseina sportuot 6 dienas per savaite, max 4. Matyt per daug is saves noriu. Pastebejau, kad tomis dienomis kai sportuoju, man paskui reikia 1-2 valandas ilgiau miegoti.
2017-11-26 15:09:22
Na Norvegijoje nuolaidos tikrai kartais neblogas buna, bet aisku ne viskam. Pirkau sunui kaledom ausines, kaina pilna 300 euru, nupirkau uz 90 euru. Buvom dar outlete, tai ten ir siaip jau viskam kainos mazesnes, o per black Friday dar buna 50-70 % nuolaidos. Kadangi mums iki Svedijos siaip tolokai, tai vaizuodami per black Friday link tos puses, nuvaziuojame ir i Svedija. Ten kainos mazesnes, o maisto netgi kartais puse kainos. Nusipirkom gal apie 60 kg vien vistienos, plius visokiu suriu, kitokiu mesu ir t.t. Isleidau apie 900 euru, bet 1,5 saldiklio uzpildziau :) plius dabar pora savaiciu tik duonos reiks i parduotuve uzsukti.
2017-11-26 15:12:57
Siaip sportuoti geriausia ir yra 4 kartus per savaite, na kitas dienas nebent lengva kardio pasidaryti. Raumenys turi gauti poilsio ir jie auga tik miegant ir ilsintis. Visai naturalu tada, kad miego norisi daugiau, man irgi taip pat. Atrodo grizusi po treniruotes dar jauciuosi labai energinga, bet uztenka tik atsisesti ant kedes ir energija baigiasi.
Siandien eisiu paslidineti lygumu slidemis, kompanijos neturiu, teks eiti vienai. Vyras darbuojasi namuose, dukrai ir sunui lygumu slides nepatinka, o sese siandien uzsiemusi.
2017-11-27 10:16:59
Vakar paslidinejau, buvo nuostabu. Nesu profesionale, bet judu :D Savaitgali gal jau iseis ir nuo kalnu nusileisti.

Nuotrauka
2017-11-27 10:17:40
Pas mus tikra ziema, siandien buvo -14 salcio :D

Nuotrauka
2017-11-27 18:12:56
Labai gražu! Kalėdinis vaizdelis:)
2017-11-29 09:53:50
Labai grazu
2017-11-29 10:48:40
Na ka eina dar viena savaite, viskas savam ritme, nuklysti noro nera. Penktadieni nusimato kaledinis vakaras vyro imones, net nezinau kaip cia pasielgti. Gal visa diena mazai valgyti... bet jausiuosi alkana.... Sestadieni aisku jokios lucky day... Tikiuosi kalorijas sudeginsiu slidinedama. Liko 1 diena narystes :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu