Apie viską

/

Apie viską

/

Dėl energijos

2015-06-29 13:47:32
Sveiki, ar yra čia tokių, kurių svarbiausias tikslas ne numesti svorį, o pakeisti gyvenimo būdą į sveikesnį - su mityba, sportu. Mano didžiausia bėda - begalinis nuovargis, ir niekaip nerandu kodėl. Todėl noriu pradėti sportuoti, keisti mitybą ir tikiuosi padės atgauti jėgas. Gal yra susidūrusių su panašia savijauta :)
2015-06-29 13:51:04
Sveika prisijungus!
Mano didžiausias siekis, kaip ir jūsų, nėra numesti svorio. Bet energijos man niekada netrūksta. Na, nebent pavasarį toks silpnumas atsiranda, bet paskui viskas susitvarko. Žinoma, pradėjus laikytis mažo kaloringumo dietos silpnumas garantuotas, tad energijos dabar man trūksta nuolat. ;D
2015-06-29 13:59:30
Ar išsityrėte kraują? Gal Jums mažakraujystė? Aš pati vargau visą žiemą ir pavasarį, nesinorėjo net iki parduotuvės nušliaužti, atrodė, kad tingiu, tačiau buvo hemoglobinas nukritęs. Atstačiau greitai su dilgėlių sultimis, dabar, kad ir 1200 kcal dietos laikausi, jokio silpnumo ir nuovargio, netgi, sakyčiau, energijos antplūdis, palyginus su tuo, kaip anksčiau jaučiausi.
2015-06-29 14:22:56
Tyriausi viską, tyrimai geri ir nieko neranda :) Todėl ir linkstu link to, kad maistas netinkamas, t.y. negaunu pilnai reikiamų medžiagų, pvz. niekada gyvenime neskaičiavau kiek valgau kalorijų. Ir visai nesportuoju, nejudu, o tik ištisai dirbu (sėdimas darbas).
2015-06-29 18:14:58
Aš dabar, po daugiau nei dviejų mėnesių sveikos mitybos, tikrai turiu daugiau energijos nei iki kilo.lt programos, tad tikiu, kad ir jums gali padėti. :)
2015-06-30 07:24:06
Įtariu, kad nejudėjimas ir bus nuovargio priežastis.
2015-06-30 09:09:31
planavau šiandien ryte pradėt sportuoti, bet pramiegojau :( et :(
2015-06-30 09:44:24
Labas kadageli :-). Papasakok plačiau apie save, tada lengviau bus patarti kaip lengviau susitvarkyti su nuovargiu :-).
2015-06-30 11:43:02
Labas :) hmm - ūgis 171, svoris 54 kg. Didžiąją laiko dalį užima darbas, dauguma pasakytų, kad esu darboholikė, bet man tiesiog labai patinka mano darbas. Iki pernai metų rudens buvau pelėda, bet dabar bandau tapti vyturėliu, kadangi vienas žmogus paprotino, kad čia tiesiog įprotis, o aš labai myliu ankstų rytą, kai viskas aplink pradeda busti. Einu miegoti ~22h. Ir nuo 6 ryto atmetinėju iki kokių 8h ryto žadintuvą... Nors juk turėtų užtekti 8 valandų :)
2015-07-01 14:22:04
Nu jo, mesti tau tikrai nereikia :-). Ką gi lieka susitvarkyti mitybą. Kiek gavai kcal, ar tiksliai laikaisi? Nuovargį duoda ne tik kad mineralų trūkumas, bet ir netinkama mityba. Pvz: žuvį valgai su daržovėmis- viskas ok, bet pamėgink per pietus žuvį suvalgyti su daržovėmis ir ryžiais - jau maisto nesuderinamumas, žarnynas gavo netinkamo maisto, ima energiją jam pašalinti, todėl jauti nuovargį. Pasimaitinus pagal meniu, turėtų viskas susitvarkyti :-).
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu