Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kelionė į save...

2015-08-19 13:22:53
Skaičiuoju čia penktą mėnesį. Ir Tavo, happy5, istorija šioje "Rezultatų" skiltyje vienintelė, kurią pamenu, su sėkmingu finišu. Kitos istorijos nugrimzdavo kažkur tylos zonoje taip ir nesužinojus, ar pavyko pasiekti tikslą. Tavoji įkvepia! Ačiū, kad pasidalinai :)

Dėl sustojimo ties 60kg aš pritarčiau. Pagal KMI perskaičiavusi savam ūgiui gaunu 62kg (kaip tik savo tikslą). Tai atrodo idealiai manajam sudėjimui (daugmaž riba tarp smulkaus ir vidutinio). Esu kadaise svėrusi ir 58-59kg, tačiau tai kiek per liesas variantas. Dar galima orientuotis pagal riebalų/raumenų procentinę dalį. Tačiau reik turėti specialias svarstyklės arba eiti į kokį sporto klubą ar dietologijos centrą tirtis. Bet tai tampa visai nebūtina, kai viską pasako veidrodis, savijauta ir netgi aplinkiniai ;)
2015-08-19 13:55:15
Na ne visu kunai vienodi, vienu kaulai smulkus, kitu stamboki, tad tie kg nieko dar nereiskia. Happy 5 per 2,5 men. numete 12 kg, tad manau yra laaabai daug, pagal jos svori tai apie 2 % kas savaite nuo kuno mases. Man asmeniskai tai atrodo per daug, bet gal jos organizmas kitoks, gal oda elastingesne, medziagu apykaita greitesne. Reikia tik dziaugtis tokiais rezultatais, bet nebutina lyginti su savaisiais.:)
2015-08-19 14:49:19
Sveikos, merginos. Kaip nuostabu skaityti sėkmės istorijas, motyvacija sekti paskui iš karto stiprėja. Supranti, kad tikrai realu pasiekti tokių rezultatų, kokių pati nori. Man dar daug reikia stengtis, bet tikiuosi, kad ateis diena ir aš galėsiu dalintis sėkmės istorija, ko pati labai sau ir visoms, dalyvaujančioms šioje puikioje programoje, linkiu.
2015-08-19 14:52:53
Tiesa, dar noriu paklausti apie kilo.lt kokteilius. Ar jie gelbėja, kai vakare norisi valgyti? Ir šiaip įdomu ar verta juos pirktu. Būsiu dėkinga, jeigu pasidalinsite savo patirtimi juos geriant.
2015-08-19 15:44:30
Ačiū, Nora. Pastaba dėl kito žmogaus svorio vertinimo ir lyginimo su savuoju priimta ;)
2015-08-19 16:08:49
Lina L, suprantu kaaaaaaaaip, mano vyras irgi kūdena. Kai susipažinom prieš gerų 15 metų jis nė 60 nesvėrė,o aš daugiau, o dabar pirmąkart gyvenime jis sveria apie 65-66kg. Tai man taip smagu sverti mažiau,kad negaliu...tokių akimirkų mūsų gyvenime tebuvo vos keletas...
2015-08-19 16:20:51
Labai teisingas p[astebėjimas-nelyginkime savęs su kitais. Esame tokios vienintelės ir nepakartojamos, o kiekvienos svorio kritimo, kaip ir gyvenimo, istorija skiriasi. Išties numečiau daug, bet nieko kito ką man čia rekomendavo nedariau. Tiesiog stengiausi kruopščiai ir atsakingai laikytis mitybos ir sporto plano. Jį man koreguodavo pagal atostogų/namų režimą. Esmė pačiam aktyviai bendradarbiauti su kilo.lt darbuotojais ir leisti sau nukrypti tik per lucky day. Tad dar pora savaitėlių laikysiuos man numatytos mitybos, o į rudenį žengsiu su nauju planu-išlaikyti sveiką gyvenimo būdą kasdienybėje! Ir pabaigai, ačiū visoms už palaikymą, tikrai dalinkitės savo istorijomis ne tik online, bet ir su aplinkiniais, nes tai uždega ir motyvuoja kitus aplink gerinti savo gyvenimo kokybę, nėra nieko nuostabiau kaip prisidėti prie kito žmogaus gyvenimo pokyčio į gerą!!!
2015-08-19 16:32:35
Tikrai pritariu Happy 5, kad reikia bendradarbiauti su kilo.lt specialistais, o ne kaltinti juos, kad mitybos palnas nepatinka, kad per mazai rupinasi ar burbeti del kitu smulkmenu. Niekas tavimi nepasirupins jei pats nesirupinsi. As visada gaunu atsakymus i uzduotus klausimus, visada iesko man tinkanciu sprendimu, pataria. Ju darbu as tikrai patenkinta. Bet as nesedziu ir nelaukiu kol jiems patiems iskils noras man parasyti ar telepatijos budu suzinos ko as noriu. Reikia patiems rodyti iniciatyva, dometis, klausti ir visada gausite atsakymus. Laaabai dziugu sulaukti rezultatu ir stebeti pakitusias savo kuno linijas, apsivilkti drabuzius kurie buvo per mazi. Tai suteikia pasitikejimo savimi ir optimizmo :) Taip pat kaip ir minejo Happy 5 labai malonu motyvuoti kitus zmones :)
2015-08-19 17:11:15
Nora, arba apsirengti drabužius, kurie tau buvo per maži, o staiga ir šie jau didoki :D :D :D
2015-08-19 22:14:07
gera skaityti, Happy, kad pasiekei ko norejai, kad itikejai ir tame atradai dvasios ramybe, kad taip stengiesi ir kitam padeti. Kaip suprantu, sia programa netrukus baigsi, bet kol kas pabuk, optimzmo saltineli. Linkiu tau viso ko geriausio, ir kad i kilo niekad nebeprireiktu grizti!
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS