Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Kelionė į save...

2015-09-03 22:11:51
Kaaaaip gerai, kad paskutinius tris mėnesius išnaudojau tikslingai ir prasmingai. Nes pastaroji savaitė iš koto verčia visom prasmėm. Apie kokį valgymo ar sporto režimą kalbėt...nėra kada nė galvot kolkas :D apetitas arba žvėriškas, arba jo nėra. Bet saldumynų nevalgau, cukraus, miltų irgi ne...bet ir mitybos nesilaikau, tiesiog kažką sveikesnio užvalgau. Svoris laikosi maždaug ant 59kg, šokas visam organizmui dėl tų pokyčių. Streso daug, bet šiaip aš labai laiminga. Savo vietoj :) Su savo vaikais jau susidraugauju vis labiau, smagu,kad tiek daug pamokų su jais praleidžiu. Žodžiu, įsivažiuoju. Viliuosi,kad kitą savaitę jau bus aiškus tvarkaraštis, tad turėdama 2 laisvas dienas susistatysiu ir savo mankštą ir su mityba bus lengviau :)
2015-09-10 11:38:17
10 dienų...kaip dirbu...kaip ruduo...kaip vaikai adaptuojasi naujose įstaigose...kaip aš adaptuojuosi patobulintoje mityboje...per tuos daugiau nei 3 mėn. išgyvenau pirmą juodą dieną. Oi, kaip tokią dieną atrodo apsiėstum, sudepresuotum, prisigertum, tiesiog išnyktum...tą dieną sėdėjau ir aiškiai suvokiau, iš kur tas emocinis valgymas...iš streso...ir kaip svarbu tą dieną tiesiog išgyventi, nes ateina kita diena...žymiai šviesesnė! Kolkas, kol adaptuojuosi darbuose, kol šeimyna bando išlipt iš ligų, valgau plius minus kaip išeina, bet laikantis bent pagrindinių valgymosi taisyklių, kurių išmokau per tuos kelis mėnesius. Ir leidžiu sau kokį keksiuką ar ledų porciją jau ramiai :) nes jau suvokiu esmę, ne paleisti vadžias, o tiesiog kasdien rūpintis savimi...mankštintis reguliariai...ir pan. Taigi kolkas esu laiminga :)
2015-09-10 12:06:20
Buna kartais juodu dienu, bet linkiu, kad ju butu kuo maziau. :) Dziaugiuosi tavo rezultatais ir tikiu, kad ir toliau juos islaikysi. O kaip tau su odos elastingumu? Per trumpa laika atsikracius 14 kg ar oda traukesi irgi taip sparciai? Ar naudojai kokias nors specialias tam priemones?
2015-09-10 13:01:43
Pagrindinis minusas - tai kad oda labai išsausėjo, tai drėkiklį dažniau naudoju. Dėl taukimosi, tai tik pilvo srity (bet vėl čia tikiu,kad ir patirti nėštumai/gimdymai prisideda) kai pasilenkiu yra raukšlių, bet neabejoju,jog susitrauks toliau mankštinantis. Šiaip normaliai vaikštant ar sėdint viskas atrodo super :) Visur kitur labai gražiai po truputį traukėsi, niekas niekur nekabojo. Na, turbūt dėl to,kad nebuvo jau tiek daug tų kg :)
2015-09-10 13:26:16
Na ir pas mane panasiai :) Oda sausa, todel maziau elastinga. Bet tikiuosi, kad sportuojant viskas susitrauks. Aisku va krutine galetu pasikelti ir issipusti :D bet gaila nera stebuklingu vaistu tam :)
2015-09-14 18:31:28
Oi kaip suprantu. Krūtinė susitraukė man nerealiai. Bet jei rinktis ar didelė krūtinė ir riebalai kabantys, tai jau geriau mažutė krūtinė ir gražus kūnas :)
2015-09-25 08:11:51
Happy5, kaip einasi nuo svorio metimo perėjus prie jo palaikymo režimo? Ar jau paaiškėjo, kiek skiriasi kalorijų norma? Su kokiais naujais iššūkiai tenka susidurti? O gal kaip tik viskas einasi lengvai? :)
2015-09-30 16:57:34
Happy 5 greiciausiai mus jau paliko, suplonejo ir paliko :) O mums va idomu kaip sekasi tada, kai pasieki savo tiksla.
2015-10-01 10:42:46
Jei gerai prisimenu, tai po 3mėn. vasaros, kai pasiekė rezultatą, happy5 prasitęsė narystę. Gal tiesiog nebeužsuka į forumą pagauta darbų viesulo :)
2015-10-01 11:46:35
Vakar pakalbinau per fb, tai jai viskas gerai, pasinerusi i naujus darbus, svori islaiko stabilu, sportuoja reguliariai :) vadinasi saunuole :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu