Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Atsibodo būti

2015-05-31 00:46:04
Ačiū ! ;) degu noru pamatyti nors menkiausius rezultatus ;)
2015-05-31 00:53:29
Sveiki,

Nesu tikra ar galima cia mesti nuorodas i puslapius, bet radau ta begimo lentele siame straipsnyje. gal kam nors pagelbes. :) http://www.delfi.lt/gyvenimas/grozis_ir_sveikata/tai-ne-fotosopas-pradejusi-begioti-agne-pasikeite-neatpazistamai.d?id=65282998
2015-05-31 15:10:38
sveiki,

Liucija mano kuno sudejimai labai panasus :) as esu 169cm ugio ir siuo metu sveriu 76.1kg pries pusantru metu buvau pasiekusi savo "aukstumas" tai buvo 78.6kg... tai man daug labai ir atrodo viskas kaupiasi tik ant pilvo ir slaunu o beda ta kad as megstu saldumynus ir be ju gyvent man sunku :( taigi tuo met tik spejau atsokti savas vestuves ir susiemiau svorio metimui, po 2menesiu atsikraciau apie 10kg buvau tokia patenkinta ir kaledos nauji metai atejo ir po keliu menesiu grizau vel prie panasaus svorio... uztikau kilo.lt gal pries savaite ir pradejau su 77kg... tai va po savaites pas mane 76.1kg ir apimtys keistai bet apie 1cm sumazejo, keista is tikruju, bet taip rodo skaiciai :) tik noriu pasakyti kad mum pavyks !! tiesiog reikia palaikyti viena kita ! :) as kaip tik metu rukyti, stengiuosi nevartoti alkoholio dabar :) taip kad sekmes!
2015-05-31 16:38:01
Actiona, mūsų padėtis tikrai panaši :) Tikiuosi, kad vienai kitą palaikant pasieksim savo tikslų :)
2015-05-31 21:58:48
Oi, merginos, mano situacija irgi panaši, ūgis 169, svoris, kai pradėjau buvo, berods, 79 kg.. Esu čia jau porą mėnesių :) Pavyks pavyks, pamatysit :)
2015-05-31 23:00:02
Man įdomu, kaip jūs tvarkotės, kai atsiranda neišvengiama šventė ir nėra kaip atsisakyt maisto. Artėja mano išleistuvės, vyks šį antradienį vakare ir nežinau, kaip išvengt baisaus persivalgymo. Gal turit patarimų? :(
2015-05-31 23:36:13
Geriausia tą dieną padaryti lucky day ir nesukti sau galvos - džiaugtis švente ir atsipalaiduoti. Tokios šventės nutinka kartą gyvenime, o mitybos plano galima laikytis bet kada. :) Kokie po to prisiminimai bus, kad šventės džiaugsmo nulis, vien galvos skausmas dėl to, ką valgyt, ko per daug nesuvalgyt, kaip noriu, bet negaliu ir t.t. Pamiršt dietas tokiom progom! :)
2015-06-01 01:37:49
as norejau ta pati pasakyti :) kaip yra tokios sventes geriau atsipalaiduokit ir valgykit ka norit :) lucky day tam skirta yra :) nieko neatsitiks del vienos dienos :)
2015-06-01 13:46:48
Svarbiausia, kad tų švenčių būtų ne per daug :))
2015-06-06 09:52:25
Labas ryteelis :)) Na, štai dar viena svėrimosi diena. Šiandien bijojau lipt ant svarstyklių, šią savaitę turėjau nukrypimų nuo valgymo plano, be to mažiau judėjau, juk sesijos laikotarpis, tai daugiausia laiko prabūnu besimokydama. Taip, kad nesitikėjau jokių pasiekimų, tačiau buvau maloniai nustebinta, numečiau net 600gr, netgi daugiau negu ankstesnėm savaitėm. Be to šiandien matavausi apimtis, pasikeitimai taip pat džiugina, nuo klubų atsiėmė 2cm, nuo liemens 6cm (gali būt kad nugrybavau su matavimu...), nuo krūtinės 1cm ir nuo šlaunų 2cm. Esu labai savim patenkinta ir negaliu atsižiūrėt į save veidrodyje. Norėčiau iki birželio 28d svert 70kg (dabartinis svoris 73,4kg), nežinau kaip seksis, bet po šiandienos rezultatų užsispyrimas ir valia sugrįžo. Tiesiog nuostabus rytas :))
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS