Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

vabaliuke atropojo :D

2015-05-16 19:49:53
na man nepadidejo, tik suglebo labai, nemoku as ieskoti liemenuku, didziausia kancia, noriu kad butu grazu o gaunasi nepatogu :) o brangios tai nedomina is viso, o pigios lievos :) tai zodziu vargas :) apskritai nenoriu as dideles krutines, i senatve noriu mazesnes, kad i delniuka tilptu :D
2015-05-17 19:57:17
senatvėj jei neturėsi viršsvorio, tai ir tilps į saujelę, nes pačios liaukos apnyksta... o ir šiaip iki 90 procentų sudaro riebalinis audinys...
2015-05-18 11:13:10
Patvirtinu - visą laiką buvau laikoma didžiapape :)) Dydžiai visuomet varijuodavo nuo C, o dažniausiai D. Tai neskamba, aišku, labai jau ten gigantiškai, bet niekad nesvėriau daugiau 80.

Šiuo metu sveriu 66 ir krūtinė traukiasi nepaliaujamai. Visos senos liemenėlės jau darosi tuščios, o pati krūtinė darosi tikrai "delninė":. Savotiškai džiugu, juk krenta svoris; bet kita vertus, imu mąstyt, kaip čia bus su jom ir kada jau tas kritimas žada aprimt :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu