Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

2 dublis

2015-05-09 13:52:53
Aš tai vengiu pirkt naujus drabužius, nes nežinau kaip atrodysiu po poros mėn. Man padeda jaunystės garderobo ištraukimas iš spintos ir pasimatavimas, kiek dar čia trūksta. Arba parduotuvėje, tiesiog naujų drabužių pasimatavimas, koks čia dydis, kaip atrodo :). Taip pat tų drabužių kuriuos šį pavasarį jau susisiaurinau dėvėjimas :).
2015-05-15 10:06:12
Svėrimosi diena. Šiaip kažkaip keistai čia man viskas. Per savaitę numečiau dar beveik kilogramą, tačiau apimtys nė iš vietos. Lygiai tokie patys skaičiukai. Turiu įtarimą, kad kol kas svori krenta nuo nematuojamų vietų..:D na, ta prasme, kaklo, skruostų, austų, plaštakų ir pan.. :D Juokas juokais, žinoma:) kita vertus, kol kas smagu matyti ir mažėjančius svarstyklių skaičius. Tie matmenys palauks savo eilės:)
2015-05-15 10:54:56
Puikus rezultatai, Milda. Apimtys ne iskart mazeja, kolkas cia pradzia, reikia numesti skyscius, o tada jau prasides tikras metimas, ir kg ir cm tirps :)
Sekmes ;)
2015-05-15 11:23:32
Šaunuolė Milda! Smagu, kad nenusivylei programa ir startuoji toliau :-). Reikia laiko, viskam reikia laiko. Forume rašė, kad per vieną dieną neprigausi svorio, kaip ir per vieną dieną nenumesi. Tikra teisybė.
Linkiu sėkmės :-)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu