Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Per kančias į žvaigždes

2015-05-10 23:03:57
Nu tos pačios svarstyklėskaip ir priklauso :D Nieks nesikeičia.Jau nebežinau,ką galima pakeist.Pverčiau viską žaidimu.Kadangi nusi[irkau ilgą narystę,tai bent pažaisiu
2015-05-11 10:26:32
Nu nežinau, nežinau, kas čia su tavim yr....
Aš save nubaudžiau. Vakar suvalgiau šaukštą mišinio (apie jį plačiai rašiau savo temoje "Man pavyks"). Tai galvojau, kad tualetas užsikiš (ir iš kur tiek šlamšto žarnose?). Ryte atsikėliau, lyg pilvo iš vis nebūtų. Tuoj ant svarstyklių. Jėėėėėė visu kg mažiau (ale kiek daug sveria kakos). Puikiai jaučiuosi, lengva, žarnynas išsivalęs.
Čia buvo daug nuomonių, bet tas mišinys man tinka profilaktiškai po daugiadienių. Reiks vėl jo pasidaryti, nes jau pabaigiau :-)
2015-05-19 01:02:42
Nu ir ką.keturios savitės-ir nieko. 0 rezultatų. Čia paguodai tiems,kuriems irgi nesiseka.Gavau atsakymą,kad tai gali būti dėl mano vartotų antidepresantų.na,guoskimės bent tuo,kai nebėra kuo guostis...Žada,kad svoris turi pajudėt...Irgi tikėkim...Kas belieka?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu