Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Per kančias į žvaigždes

2015-05-02 19:03:24
Jo,būtinai pasidalinsiu.Ir pačiai įdomu.
Vyras su mano dieta jau tris kilus numetė :))) Jam mat kalorijų kiekis pats tas metimui :) Nors aš jam kartais pridedu tai gramų,tai garnyro,tai kiaušinį kokį :) Jis patenkintas,o aš va,stoviu vietoj. Aišku,kitas ir tuo džiaugtųs,t.y. stovėjimu vietoj.Bet esmė ta ir yra,kad kai aš priaugau nuo antidepresantų,kai juos nutraukiau,daugiau ir nebeaugu.Galiu valgyt kiek noriu ir ko noriu,kaip ir anksčiau,daugiau nebeaugu. Bet va,kad jau yra priaugta ir šito reikia atsikratyti. Tai stovėjimas vietoje manęs neguodžia,jei ir guostų kitus,kuriems svoris linkęs vis kilti.
Vis tiek manau,kad rasiu optimalų variantą,kai svoris turėtų pajudėt.Na,gal ne aš rasiu,mentoriai ras.Kaip sakiau,niekur neskubu,esu pasiruošus ieškojimams,jei jau čia likau.Jautrys metai,kai esu priaugusi svorio,tai pusmetis čia ar čia nelabai turi reikšmės.Svarbu surasti tą varikliuką
2015-05-02 19:54:17
Nu dar pašnekėsiu su savim,nes nėr ką veikt :)) Va man tas ilgasis savatgalis visai nėra pagundų metas.Tos pačios dienos,kaip visad.Tad ir jokių pagundų :) Ryt lucky day. Nežadu labai nuodėmiaut.Tik tiek,kad troškinsim triušį su morkom ir grietine.Tai didžiausia nuodėmė bus ta grietinė.Nu ir gal didesnis suvalgytas kiekis. Bet garantuotai nebus 5 valgymų/Tai bendras dienos kalorijų kiekis gali išlikti tas pats.Gal tik ne toks kokybiškas. Žodžiu,labai nuodėmiaut nesu pasiruošus.Nemėgstu nei šokolado,nei pyragaičių.Mano nuodėmės greičiau būtų koks lašinio gabalėlis ar silkės šmotas :)))
2015-05-02 20:32:49
O mano lucky day buvo šiandien. Tiek prisinuodėmiavau, kad jau vos pajudu. Buvo ir picos, ir grybukų, ir šakočio, ir saldainių, ir guminukų, ir late su sirupais... Žodžiu, tikiuosi, ilgainiui išmokti saiko... Nes savijauta labai nekokia. Ir jokio džiaugsmo tiek prisismaguriavus. Tad tikrai linkiu saikingos lucky day. :)
2015-05-02 20:51:01
Aišku,jei pasakyčiau,kad tai,kuo nuodėmiauja dauguma,man nevalgoma,kiti nepatikėtų :) Nepamenu,kada valgiau picą.Ir nenoriu.Saldumynų dėl manęs gali išvis nebūt.Nepasiilgstu nė biškio.Mano nuodėmės būtų turbūt riebios-sprandinė,riebi silkė...daugiau net nzn kas.Nežinau,kas labiau gundytų,negu sprandinės šašlykas. Gal dar retkarčiais lašinukas su svogūnu.Kaip jau rašiau,pakankamai sveikai maitinuosi.Tik režime bardakas.Manau,jau susitvarkiau tą bardaką.Dabar tik reikia lieknėt pradėt :) Kol kas dar nepavyksta
2015-05-02 21:13:11
Man jau salotos su vištiena darosi skanesnės už visus saldėsius. Tad kad ir kaip bebūtų, šis projektas turi vienokios ar kitokios naudos. Džiaugiuosi ir nesigailiu čia atsiradusi. :)
Pradėsit, būtinai, tikiu!
2015-05-02 21:31:19
Ačiū už paguodos žodžius,bet ir aš beveik tikiu.Tik tam reikia laiko.Reikia rasti save.Na,ir mentoriai turėtų mane rasti :) Nes manau,kad mano priaugimas kitoks nei kitų,tai ir metimas gal bus kitoks.Gal kažkiek sunkesnis,nes aš beveik neturiu,ko atisakyt.Kaip sakiau,nemėgstu aš jokių "skonio gundytojų". Tad man nepadės formulė "atsisakyti saldumynų" ar "atsisakyti nesveiko maisto". Deja,man reiks atsisakyti kažko kito.Manau,tą išsiaiškinsim.Juk ne šiaip sau čia sėdi begale specialistų.
2015-05-03 00:17:51
gal kami la tau ir nereikia mesti svorio, jei jis taip nekrenta. (na turiu omeny, kad esi pakankamai liekna)Nes aš su1800kcal sėkmingai atsikračiau 15 kg, tik dabar gal 3 mėn balansuoju ties 92. bet to priežastis žinau puikiai : sporto neliko, valgau bet kada ir pastoviai užkandžiauju. Aš nekalta - aplinkybės kaltos:-):-):-):-):-):-)
Tad linkiu tau sėkmės , siekiant tikslo
2015-05-03 11:42:28
Deja,nesu pakankamai liekna :) 88.5 ,ūgis 164
2015-05-03 20:30:37
kami-la, tu prie mūsų neprisijungsi FB? Artima siela pasirodei man su savo požiūriu į maistą :D
2015-05-04 08:17:08
Aš dar galvoju :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS