Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Na ką gi... Pradedame šlifuoti nereikalingus kilogramus žemyn.

2015-04-22 23:47:24
o tai koks pagrindas? Kaip tai pagrįsti biologiškai? kalorijų bombos, riebalų kalnai, kokiu būdu tam svoriui kristi? Vienintelis kažkoks tikėtinas variantas, kad organizmui koks nors krizinis šokas, dėl to iš pradžių smarkiai krenta. Nu kaaaaaip kitaip? Neišneša protas.
Tikrai įdomu - kaip tokią dietą aiškino?
2015-04-23 00:51:56
Niekas neaiškino tiesiog pats treneris ant savęs išbandęs,gal nesusišnekėjom iki galo gal kas. Jis kultūristas todėl rašo valgyti tai ką ant savęs išbandęs. Greita medžiagų apykaita sportas tuštinimasis ant tuoleto tai ir lemia. Žinoma moterims ir vyrams skiriasi bet esmė tapati. Todėl paaiškinimo žmogiško neturiu :) haha
2015-04-23 09:25:48
Dieta "gyvenu pas močiutę" :D
Akivaizdu, tik tai, kad labai rizikinga tokią dietą duoti, nes vieniem ji, jei tikėti pasakojimu, tinka, o kitiem... Na visi kiti čia susirinko ieškot alternatyvos :)
Bet ir šiaip kyla klausimas dėl to, kad, net jei krenta tie kg, tai kokia kaina? Nu nes cukrus, riebalai (kai kurie), miltai tikrai nėra patys geriausi sveiko organizmo draugai.. Na įdomu įdomu :)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu