Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą

2015-12-31 10:02:00
O leliumai, kaip tau puikiai sekasi! Linkiu tau ir toliau taip stipriai laikytis savo tikslo! Atsisakyti savo kepto pyrago?????? Nu tikrai ne kiekviena sugebėtų. O tu pasitenkinai tik kvapu????
2015-12-31 15:59:06
Piešiny, prajuokinai apie nebuvimą kur brukt uodegą :) Pasimatavau - daugiau nei 90cm, mažiau nei 100cm - vadinasi, yra kur. Po pabrukimo prisėdus nė uodegos galiuko nesimatytų :)))

Čihita, o su pyragu buvo taip. Atėjo pyrago ragautojas. Aš su nekantrumu stebėjau, koks skerspjūvis pasirodys. Spalva graži, purus, minkštas, apie malonų kvapą jau rašiau. Bet... apačioje kažkos keistas, nors ir visai plonytis, guminės konsistencijos sluoksniukas (bet ne tas, kuris būna nepakankamai iškepus; spėju, kažkaip "nusėdo" dalis kiaušinių, kurių recepte labai daug, masės). Ragautojas valgo, sako, skanu, o aš "eee, nelabai pavykęs, čia apačioj...". O jis man: "Ragauk ragauk. Nuo mažo kasniuko gi nieko neatsitiks. Ir taip daug prisikentėjai." Nuo paskutinės frazės vos neišlūžau :) Neparagavau. Paprašiau tik įvertitnti įterpiant į žinomų pyragų skalę. Išklausius suklasifikavau priskirdama kategorijai "nors ir skanus, bet kepamas tik vieną kartą, nes yra kur kas geresnių". Ir dėl to paliko labai ramu :) Šiandien visas pyragas supratingai ragautojo buvo susipakuotas ir išsineštas į darbą.

Šiandien darau paprastą dieną, ne "lucky day". Vienintelis niuansas, ketvirtadienio meniu sukeičiau su penktadienio meniu (visą dieną), kad vakarienei būtų žuvis plius daržovės - šventiškiau nei varškės apkepas :) Sutiksime Naujus ramiai namuose, tad galiu išsiversti nekilnodama "Lucky day". Ją, kaip ir įprasta, darysiu šeštadienį. Pasigardžiavimui kepsiu išbandytą ir beprotiškai skanų "sveikuolišką" morkų arba maskarponės sūrio pyragą.
2016-01-01 15:00:28
100 dienų iššūkis.
7-oji diena.

Maitintis pavyko pagal planą - jokių "lucky day" elementų. Nors vakar ir buvo ketvirtadienis, pasportuot nesuspėjau... Bet sąžiningai 8-osios dienos rytą grąžinau sporto "skolą".
2016-01-01 15:36:01
leliumai, tu didvyrė! Pagarba! Vau!
2016-01-02 08:22:51
100 dienų iššūkis.
8-oji diena.

Standartinė diena pagal planą. Kadangi sekančioji "lucky day" padariau tai, ko anksčiau nedarydavau. Suplanavau, ką valgysiu penkiems dienos valgymams, ko paskanausiu desertui. Tai buvo puiki proga išskirti prioritetus savo noruose ir turėti tvarkingą, nechaotišką "lucky day".
2016-01-02 10:32:10
laikaisi super! jau dabar nepasiduok jokiu budu! grebli iduok sniego seniui i rankas ,kad neuzliptum. laikau kumscius!
2016-01-02 15:24:56
Leliumai, aš taip pat pridedu savo širdį prie piesinio kumščių.
2016-01-03 07:30:09
100 dienų iššūkis.
9-oji diena.

"Lucky day" pagal suplanuotą meniu. Tokia praktiškai ir buvo. Viršplanis - 4 mandarinai. Pusryčiams mėgstama avižinė košė su vaisiais ir riešutų sviestu, priešpiečiams stiklinė uogų-bananų-migdolų pieno kokteilio, pietums grikių miltų blyneliai su lašiša, pavakariams salotos su kietuoju sūriu, vakarienei varškės kokteilis. Dienos bėgyje suvalgyti keli gabalėliai išsikepto morkų pyrago (be miltų, be cukraus, gausus morkų bei riešutų, sultingas ir laaaabai skanus). Tarp pietų ir pavakarių valandėlė sportui. Šeštadienis :). Kadangi startavusi su šiuo iššūkiu sveriuosi kiekvieną dieną, galiu šįryt konstatuoti, kad tokia "lucky day" davė vos +300g.

Ačiū už palaikymą užsukančioms ir paliekančioms pėdsaką! Smagu rasti padrąsinančius linkėjimus :)
2016-01-03 08:51:49
Kokia skani luckyday.Rezultatai ateina! Tikrai, ko gero isties reikalingas geras planas- jis pasiteisina. Ar pasidalinsi morku pyragu receptuku?
Esi saunuole!
2016-01-03 11:43:38
Pyrago receptas iš interneto platybių:
http://mukatanas.blogspot.lt/2014/06/sveikuoliskas-morku-pyragas-su-razinomis.html

Jei nėra nei laiko, nei noro blanširuot migdolus, galima vietoj jų tiesiog naudoti (bet kokių) riešutų sviestą, kuris yra pagamintas tik iš riešutų.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS