Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Numesti (riebalus) ir išlaikyti rezultatą

2015-11-20 11:38:33
Sveiki gyvi visi,čia ęsantys !!! Seniai apsireiškus buvau,tai vėl nusprendžiau,kad laikas ir man įsiterpti... Rezultatai neįpatingai stebinantys,bet vistiek šis tas nukrito.Per savaitę tik 800 gr.,bet geriau žvirblis saujoj, negu... Kažkaip lėtai čia su manim viskas klostosi,tai ir nuotaika dažnai krenta.Lucky day labai bijau,kažkaip atrodo,gal dar per anksti man ,,džiaugtis''? Sakykit,mielosios,po kokio laikotarpio pradėjot? Ar nuo pat pradžių, ar tada,kai svorio kritimas pradėjo ,,strigti''? Būtų malonu gauti atsakymą,ar komentarą.
2015-11-20 11:43:28
Kilo feff6a, didelis tas žvirblis saujoj! Šaunuolė :) Geras savaitės rezultatas. Jei gerai supratau, klausiate apie "lucky day"? Aš ją naudoju nuo pat starto su kilo.lt.
2015-11-20 14:10:07
Ačiū, leliumai ! Rytojų pasirinkau ,,džiaugsmui''... Bandysiu,kas bus,tas bus...Labai jau pasiilgau kitokio maisto,gal išjudinsiu medžiagų apykaitą.Ir dar noriu visoms užduoti vieną klausimėlį: - ar Jūs valgote viską, t.y. ir nesveikus patiekalus, ar pasirenkat iš sveikų,tik kitokius ir didesniais kiekiais? Patarkit,jei atrasit laiko.
2015-11-20 15:52:23
Aš valgau tai, ko negalima kitomis dienomis ir ko labai norisi... Su kiekiais stengiuosi labai neperlenkti. Beje, Lucky diena būtina ne dėl mūsų noro kažko skanaus suvalgyti, o dėl to, kad mūsų kūnas neįprastų prie sumažintų kalorijų...
2015-11-20 16:56:32
Dažniausiai per "lucky day" suvartoju daugiau vaisių (juos labai mėgstu), vienas valgymas (arba pietūs, arba vakarienė) būna su kokiu nors pasiilgtu patiekalu, plius koks nors desertas.
2015-11-20 20:38:47
Leliumai,ar patiko knyga? Ar radai ka nors sau?

,,Kai truksta meiles, susigriebiame sloga,,(=virssvori?)

,,Pries pirmadieni suserga tie, kurie pasamoneje noretu atsikratyti nemegstamo darbo,,( =vaziuoti i sporto mokykla)

,,Futbole tau greitai pastatys paminkla, bet taip pat greitai ji apslapins,,(akivaizdu)

,,Izraelio sporto psichologai nustate, kad laimejimai projektuojami ne fiziniame kune, o protu mintyse,,(=motyvacija!!!)

Ir t.t. ir pan.
O kaip tau?...Bet tikriausiai jau viska zinojai...
2015-11-21 09:27:28
Knyga patiko - labai lengvai skaitosi, parašyta, kaip ir sako pavadinimas, apie viską po truputį, informacija pateikta glaustai, bet nenuobodžiai, užkabinant pačią esmę, taikliai. Toli gražu ne viską žinojau. Žinoma, radau aktualių dalykų:
- labai taiklus apibūdinimas pagal gimimo šeimoje eiliškumą ir kaip jis įtakoja vėliau gyvenimą poroje;
- ženklai, kada esame subrendę pokyčiams.

Na, ir keletas pasižymėtų citatų:

„...aplinkybė, silpninanti valią ir net sekinanti – vienišumas. <...> Gardumynais mėginame pasaldinti vienišumo kartėlį.“

„... pyktis – reikalingas. Jis tarsi „stop“ signalas praneša, kad būtina kai ką keisti. Ir tuojau pat, nes tai, kas buvo iki dabar, nebetinka.“

„...jeigu nori atsikratyti pykčio ir nuoskaudų, kam nors išliek jausmus, ir kuo garsiau.“

„Apdovanojamųjų sąrašą galima prilyginti jums svarbių žmonių sąrašui. Jeigu kurio nors nebeįrašėte, vadinasi, išmetėte ir iš artimųjų rato.“

„Priešingybės ne traukia, o skiria. Traukia tik panašumai, bendrumai.“

„Meilės formulė: įsiklausymas + parama + „mudu“ + tolerancija + bendros svajonės + malonios emocijos kasdien.“

2015-11-21 10:33:42
na matai, ir man patiko. Man ir Cekuolio knygos patinka- juk negali zmogus perskaityti viso pasaulio spaudos, O va , eruditas, viska perskaito, surenka, prideda savo nuomone- visas jo knygas perskaiciau su dideliu malonumu. Cekuoliene buvo man atradimas, nezinojau, kad ji raso. Pirmiausia perskaiciau ,,Flirtas su rudeniu,, knyga ,,po 40metu,, moterims- labai labai gera! Taip susidomejusi susiradau ir kitas jos knygas. Esu vadinamajame ,,spagate,,= karjeroje pikas, vaikai neuzauginti ir serganti mama ant ranku. Ypac mamos liga tapo man labai dideliu isbandymu- Cekuolienes knygoje radau ko man reikejo ir atgavau dvasios pusiausvyra.
2015-11-25 22:08:46
Leliumai, kaip sekasi? Ar dar draugauji su savim?
2015-11-26 10:24:24
Vakar vėlai (tiksliau šiandien anksti) perskaičiau Tavo, Piešiny, klausimą ir trumpam susimąsčiau, ko klausta. "Draugauti su savim" reikštų:
a) nutolimą nuo kilo.lt forumo;
ar
b) geranorišką požiūrį į save?

Atsinaujintas mitybos planas, panašu, visai gerai atitinka poreikius :) Nejaučiu, nei kad ko nors stigtų, nei kad ko nors labai pasigesčiau. Sportui praėjusią savaitę išskyriau laiko vos vieną kartą. Šią savaitę taip pat dar tesportavau vieną kartą. Miego pastaruoju metu kiek trūksta. Vidinių resursų (bet kam) indelį vis dažniau tenka gramdyti ieškant likučių.

Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS