Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Apsirijelės užrašai

2015-04-29 12:01:16
Aišku, kad nenutiks :)

Pastaruoju metu daug skaičiau apie pusryčių svarbą ir kodėl jie taip stebuklingai svarbūs, nors ir taip dažnai ignoruojami. Ogi todėl, kad jų nesuvalgius per tą prakeitą pusvalandį nuo atsibudimo momento, medžiagų apykaita iškart lėtėja, o taigi, reiškia, visą dieną ji veiks lėčiau, todėl tos dienos rezultatai bus prastesni.

Kita vertus, kiek ta viena diena reiškia viso gyvenimo kontekste?
Šiandien aš filosofiška :D
2015-04-29 12:24:48
ei, brangioji filosofe... aš savo priešpiečių bananus valgiau perpusvalandį nuo atsibudimo :P taigi tik nevalgiauto, ką turėjau valgyti pusryčiams :)
2015-04-29 12:34:15
Šiaip,jei gilintis į kitas "filosofijas",pvz sveikuolių, iki 12 val organizme vyksta valymosi procesas ir valgyti nieko nereikia arba tik vaisius,kurie padeda organizmui valytis.Na,bet kadangi esame čia,turime taikytis prie kilo.lt filosofijų :D
2015-04-29 13:48:59
kami-la, sveikuolių filosofijos aš dažniausiai laikausi savaitgaliais, kai miegu iki11-12 :D

O šiaip laikausi ne vien kilo.lt filosofijų. Daug skaitau papildomai, tad tai nėra vien Andriaus ar čia esančių dietologų išmislas. Kad kiti turi kitų nuomonių ar patirčių - net neabejoju. Reikia prisitaikyt prie savo įpročių, organizmo ir gyvenimo būdo. Juk jei eičiau karvių milžti 4 ryto, tikrai nepulčiau pusryčių valgyt prieš vėdrus į rankas imdama - mano organizmui tai - dar gūdi naktis :D
2015-04-29 15:31:01
Čia kaip ir su viskuo - reikia atrasti kas kam tinka.
pastebėjau, kad pasidariau pikta. Bet mano rėžimas sutapo su nedarbingumo pabaiga, tai gal dėl to. Priedo pastoviai pavargus, galvos svaigimas - bet čia tikrai gal su darbu sutapo tai.... Bet aišku nėra ko lyginti su taškų ar kremliaus dieta, kur atsisakoma angliavandenių. Nuo 9 dienos galiu parom miegot. Žodžiu rėžimas gerai, filosofoja gerai, bile tik rezultatai būtų :D

Visą savo kasdienybę vadinu rėžimu. Dieta nevadinu, nes neduok die kas išgirsta šitą žodį iškart prasideda "konvulsijos": žinau tas dietas, numesi ir dar daugiau atsiauginsi. va labai gerai bėgioti.... va labai gerai per delčią angliavandenių atsisakyti... labai gerai plaukimas... Tiesą pasakius per 4 metus bloga nuo tokių patarimų. O dabar kai ko atsisakai (pvz vakar primygtinai siūlė paragauti šampano) "man rėžimas, negaliu" visi nutyla ir pakeičia temą. jokų juokelių, jokių patarimų - gal bijo paklausti kas tai yra? :D
2015-04-29 22:01:19
Jo, mane irgi žiauriai nervina, kai kas nors "oi, kątuče alini save tik, va suvalgyk ananaso saldainį, tai bent energijos gausi".."taigi ir taip gerai atrodai, tokia pilnutė, bet tau gal ir netiktų būt kūdai" "oi, kokie mieli žandukai, kaip tu be jų"

Nors aš pastebėjau, kad man atsistojus apsvaigsta galva, ko seniau nebūdavo.. Bet čia jaučiu plius pavasaris ir t.t..
2015-04-29 22:53:37
Nekreipkit dėmesio. Aš pasišypsau, pakartoju, kad nenoriu ir atstoja. Arba auksinė frazė: "Pats ir valgyk".

O dėl silpnumo ir galvų svaigimo, tarkitės, žinokit, su ekspertais. Neturi taip būt. Aš mažakraujininkė pati, tai man čia požymiai apie nusilpusį kraują. Gali būt ir dar daugybė priežasčių, bet tai tikrai nėra normalu.
2015-04-30 06:28:58
na ką - ilgas savaitgalis prieš akis. Pagundos ir nusidėjimai? Gal ne?
nežinau, žinokit, ar ištversiu.... mano mama dietų laikosi jau kokį 13 metų - po sesės gimimo. ji sako, kad sunkiausios pirmos trys dienos. Man pasisekė, nes po 2 dienų laikymosi buvo lucky day.
Bet nežinau ar ištversiu. Esu alkana, pavargusi, nelaiminga...
Ar suvalgius saldainį būčiau laimingesnė? Nežinau. bet taip kaip yra man negerai...
Dėl kraujo, tai labai lengva patikrinti - nueit ir pasidaryti bendrą kraują, nes prieš pat rėžimo pradžią dariausi ir viskas buvo labai gerai.
2015-04-30 06:31:24
Beje, vakar sugriešijom - valgėm ne namie, nes ėjom į spektaklį ir jau buvo vėlu kažką gaminti.
valgiau salotas, o meksikietiškam restorane iš padažų nieko nebuvo tokio - guakamole ir salsa natūralios, tik grietinė - jos nevalgiau. Mėsa irgi ant grotelių kepta, ryžius taip pat palikau... Tik tas nelemtas alus suviliojo :(
Dvi dienos iki lucky day - reikia valdytis.
2015-04-30 07:33:16
Mąstyk taip, kad alus gerina medžiagų apykaitą :D
Ir, ah, visai nepagalvojau apie tą ilgąjį savaitgalį, bet gi tikrai.. Bus įdomu :)
O, primink, kiek kcal norma? Ir kiek čia esi? Gal pakalbėk su specialistais, kad padidintų normą? Nes kiek čia skaitau, tai moterys ir su 1500 kūdėja..

Tie mamų atvejai.. Aš ir visą vaikystę, gal net ir vėliau, galvojau, kad mamos nemėgsta saldumynų.. rimtai. Nes mama jų itin retai valgydavo.. O paaiškėjo, kad čia dėl to velnio-svorio viskas. Apima nemalonus jausmas, kai pagalvoji - o tai visą laiką save taip ir reikės varžyti?? Nors nesakau, kad man pačiai čia labai blogai, bet vistiek..

Žodžiu laikykis, jei prastai jauties, pasikonsultuok su kuo.. Aš pradėjau gerti vitaminus, nes tikrai silpnai jaučiuosi. Čia naujos temos pavadinimas gali būti "storulės mirė iš bado." Arba straipsnio antraštė...
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS