Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Atgimusi

2015-05-14 17:30:35
ei, nu man čia jau kvepia kažkuo rimtesniu nei tik "nedavalgymu". Toks tipinis "binge eating", bet jau su bulimijos elementais... Nenoriu čia diagnozių žert, žinoma, aš tikrai ne gydytoja ir ne ekspertė, bet tau būtina kažką keisti - ar tai kaloražas ar visas planas apskritai, o gal net pas psichoterapeutą apsilankyt dėl valgymo sutrikimų dėl bendros ramybės. Sakau geriausiom intencijom!
2015-05-14 18:02:07
O sakei konsultantams dėl savo situacijos/savijautos?
2015-05-14 19:06:17
Nieko nuostabaus kai antras mėnuo pagal planą. Gal smegenims gliukozės trūksta kad medų šluoji, Blogiausia ne tai, kad to medaus padaugini, bet kad jautiesi kalta,(jei anksčiau to nejautei) ir dar, neduok dieve, kils minčių to suvalgyto maisto atsikratyti. Kažkur skaičiau, kad kai labai kažko norisi, tai galima -- 3 kąsnius. Nusiramini, paragauji ir talijai nedideli nuostoliai. O jei labai rimtai, keisk planą ir dar parašyk kuriom dienom sunkiausiai sekasi, tegu dar papildomai pakoreguoja...
2015-05-15 15:01:40
Ačiū, merginos, už palaikymą bei patarimus. Sustojau. Valgydama kokią 12ą riekę duonos pasakiau sau: „gana!“ ir nuo kokios 15 val. iki šian ryto leidau skrandukui pailsėti. Šiandien laikausi rėžimo. Treniruotė - done, su valgymais kol kas irgi viskas gerai. Kilo.lt specialistams nieko nesakiau apie savo apsirijimus. Pamatys pliusą po svėrimosi, tai, tikiuosi, pasidomės, kas man nutiko. Dėl mitybos plano jau ne vieną kartą rašiau, kad nepatinka, sakiau apie nuogastavimus dėl mažos kcal normos, kad neskanu ir pan. Dar prieš prasidedant apsirijimams rašiau, kad paskutiniu metu labai sunkiai sekasi nenukrypti nuo plano, kad norisi kažko saldaus, bet nesulaukiau jokio palaikymo.. Kalba apie mitybos planą baigėsi leidimu man pačiai keitaliotis receptus ir viskas.
2015-05-15 19:12:17
tai ir pasikeitaliok!
2015-05-15 20:42:24
Aš galvojau, kad man vienai atrodė, kad 1200 kcal planas neskanus. Nėra iš ko skanaus rinktis. Kai buvo 1500 - buvo liuks:-). Šiaip jei jo įsikibus be nukrypimų laikantis galimi apsirijimo priepoliai/
Atgimusi parašyk dienos valgiaraštį, gal ką fainaus susidėliojai :0
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu