Mityba

/

Papildai

/

Papildai

2014-12-16 21:17:07
pradzioj organizmas turi pats gaminti visas reikiamas medziagas nereikia jo pratinti prie "tingyniavimo"o kai jau sportuoji profesionalai ir organizmas tiesiog nebesugeba pagaminti atitinkamo kiekio medziagu va tada jau reikalyngi papildai. isivaizduok tu nuo pat pradziu vartoji papildus ir organizmas mato kad jis gauna pagalba pradeda tingyniaut. O kai tu nustoji sportuot organizmas toliau sau tingyniauja. Cia taip gudrus zmones mane pamoke :D
2014-12-16 22:23:11
Dėl to kad nustojus sportuoti organizmas vėl tinginiauja tai nesutikčiau, tuo ir nuostabus dalykas tas žmogaus organizmas kad sugeba prisitaikyti prie daug ko. O ir papildų ar sportuoji ar nesportuoji negali išvien naudoti reikia daryti pertraukas per tas pertraukas organizmas ir atsistato. Čia irgi protingų žmonių pasakyta :) taip kad Jonce nuomonių yra daug ir tikriausiai kiekvienam organizmui jos kitaip veikia :)
2016-03-27 02:03:18
ka tu cia Jonce pezalioji su kuo tu ir kas tau tokiu pasaku pripasakojo haha geras tu
2016-07-21 23:43:57
Kokius papildus jus naudojate kai metate svori?
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu