Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Pradzia

2015-10-21 15:24:57
O kodel tu nori atsisakyti kavos? Pagal Andriu kava gerti galima. As geriu ryte per pusrycius, tik atejus i darba ir kartais per pietus. Net pries treniruote galima, kad butu daugiau energijos
2015-10-27 16:25:36
Sveiki,siandien gavau valgymo plana ir sporto pratimus,bandysiu nepasikiaulinti:-) ,tikiuosi palaikymo! Pradzia jau rytoj!
2015-10-27 16:59:44
Sekmes visoms pradedancioms!!!!
2015-11-20 16:03:37
Sveiki,bendraminčiai.Šiandien gavau planus ir pradėsiu nuo rytojaus.Gal
pražiopsojau tokią temą,bet niekur nerandu atsakymo.Keliuosi anksti ryte ir pasportuoju,tada valgau pusryčius ir lekiu į darbą.Ar prieš sportą valgyt ką nors,o po sporto kada valgyt pusryčius.Gal čia ir yra mano klaida-atsigeriu vandens ir sportuoju,po sporto pavalgau ir gal kaupiasi tas maistas.Nežinau ką daryt.
2015-12-02 22:22:59
Sveiki.Užsiregistravau pirma kartą, nes nusprendžiau kad gyvenime negali būti specialistu visose srityse - reikia atitinkamai ir kreiptis pas specialistus.

Peržvelgiau komentarus ir pasisakymus - 90% moterų, matyt vyrai nėra linke komentuoti :)

Mano tikslas didinti raumenų masę ir auginti svorį ~ +10 kg. - atvirkščias variantas nei moterims :)

Taigi laukiu programos ir mitybos plano, bus smagu siekti savo tikslo!
2015-12-03 12:25:55
Sveiki, pradedu ir as savo kelionę su kilo.lt, laukia sunkus pusmetis, bet per ta laiką manau išmoksiu sveikai maitintis ir sportuoti visą gyvenimą. Beto tikiuosi nebus sunku rasti visus produktus gyvenant užsienyje. Sėkmės visiem!
2015-12-17 20:55:17
Sveiki,
aš čia jau daugiau nei 3 savaitės ir sugalvojau, kad reiktų pasidalinti patirtimi.
Tiesą pasakius nebuvo labai sunku priprasti prie tokios mitybos, nes jau seniai valgau panašius produktus. Na žinoma teko priprasti prie daaaaug varškės, ir kiaušinių, bet pamėgau ir juos. Taip pat atsisakyti kaloringų produktų. Dabar net keista pagalvoti, kaip žmonės ( ir aš seniau) suvartoja tiek daug kalorijų per dieną, patys to net nesuvokdami.
Jau matau šiokį tokį rezultatą, nors per keletą nuklydimų, nesijaučiu patenkinta savimi, bet, manau, kuo toliau tuo mažiau tų nuklydimų bus.
Sporto salėje tikrai nuoširdžiai sportuoju, ne po daug, 3 kartus per savaitę, bet jau jaučiu kaip auga raumenys, kūnas tampa tvirtesnis. Labai džiugu.
Iš aplinkinių pradžioje dėl mitybos susilaukiau neigiamos nuomonės, bet laikui bėgant atsirinkau žmones su kuriais šnekėti apie tai su kuriais ne ir problemų dabar su tuo nebeturiu.
Labiausiai bijau dabar kūčių, kaip seneliams, dėdėms ir tetoms pasakyti, kad nevalgysiu jų visų 12 patiekalų :D Gal kas turit kokių pasiūlymų kaip išgyventi Kūčias? :D
2015-12-18 11:19:36
Labai paprastai, pasiruošk savo patiekalą ir viskas :) nebūtina visiems visko aiškinti, aš jau tiesiog nebereaguoju į replikas kodėl negeri ar kodėl nevalgai :) kartais atsakau, kad kitiems daugiau liktų :D bet su tais, kurie pradeda aiškint kaip aš praradau gyvenimo džiaugsmą atsakau, kad man yra didesnių džiaugsmų nei maistas kemšantis kraujagysles ir iššaukiantis širdies ligas, jeigu jiems nėra didesnio malonumo už valgymą, man jų nuoširdžiai gaila... :)
2015-12-18 13:09:34
Valgysiu per Kucias visko po truputi ir tikrai niekas net nepastebes kad galbut valgau mazesnemis porcijomis, svarbiausia nesikankinti ir nebijoti kartais (sventes, gimtadieniai) valgyti ne pagal rezima, nes nieko baisiau kai zmogus nelaukia svenciu, ar laukia su baime gimtadieniu nes tures sedeti ir morkas valgyti :) dziaukimes ir megaukites maistu, nes kuo labiau save spaudziam tuo organizmas labiau nori kazko :).
2015-12-22 23:28:50
Super pasakė Vilma24, šaunuole!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS