Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Niekada nesakyk niekada

2017-02-13 17:21:39
I'm back:)
Toks impulsyvus sprendimas, bet jo reikejo jau seniai.
Po antro vaikelio kazkoks kosmosas-sveriu 93 kg.. taigi, laukia ilgas kelias.
2017-02-15 09:40:20
sveika sugrizus:) as irgi is tu,kurios neranda geriau,nei kilo.lt,ir vel griztam,kad judet vel tikslo link,sekmes tau siekiant savo tikslo,:)
2017-02-15 12:07:18
Aciuuuu!
Jau du kartus buvau parduotuvej ir nenusipirkau kazko skanaus, man tai didziulis laimejimas:)
Net silpna kaip esu priklausoma nuo cukraus:/
2017-02-16 08:32:39

Sveikutė :-). Ir vėl susitikom :-).
Sėkmės tau. Judam į priekį ir mums pavyks!
2017-02-20 10:50:28
Laaabas Čihita! :)

Po pirmos savaitės - 3 kg. Negaliu patikėt, bet gal čia koks skysčių netekimas:) žiūrėsim kaip eisis toliau.
2017-02-20 11:10:44
Sveikinu,Orandzh, jau -3kg, jei taip ir toliau tai svajonių rezultatas ne už kalnų :) šaunu, laikykis taip ir toliau, tegu numesti kg suteikia motyvacijos toliau laikytis rėžimo :) P.S. man po pirmos savaitės tik 1,3kg nukrito, tai net pavydu :))
2017-02-21 08:37:02
Vviktoricha, pas mane dabar didelis svoris, gal del to ir daugiau krenta?
Labai laukiu apimciu pasimatavimo, bet gal dar po menesio:)
2017-02-21 09:00:54
smagu skaityti kaip jum sekasi. Sako kuo svoris didesnis, tuo pradžioje intensyviau krenta. bet po to vis lėčiau ima. :) Sveikinimai su minusu.
2017-02-28 11:16:16
Labas visiems, antra savaite buvo dar -1 kg:) jeee! Nors kilogramo svyravimas man visad toks itartinas, na turiu omeny, kad gal nieko ir nenumeciau:)
Praeita savaite buvau roller shape masaze-mankstoj su tais aparatais. Labai liuks, isjudina kuna, o ir tokia lengva manksta. Sake, reik lankyt bent du kartus per savaite, 10 kartu, bet man labai sunku istrukt is namu.. gaila. Bandysiu bent karta per savaite
2017-02-28 13:44:20
Labai lauksiu atsiliepimu po kurso. o tu tik ta masaza imi ar ir toje kapsuleje sportuoji? Labai reklamuoja, bet tos reklamos nieko nereiskia. idomu realus koks rezultatas
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS