Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nothing tastes as good as skinny feels

2015-04-20 18:49:22
Ooo, sutinku, žirmūnai tikrai jėga, gyvenu čia penkti metai, bet myliu iki širdies gelmių :) ir gamtos ir civilizacijos netrūksta :)
Na, barfuss netaisyklinga vokiečių kalba reiškia basomis, kažkada, prieš keletą metų, jis man buvo prasmingas, kažkaip tam tikro laikotarpio tobulas apibūdinimas :) nors filmo tada, berods, dar nebuvau mačius, vėliau įgavo ir tą prasmę :) irr dar asociacijos su daina, pasilinksminkite:


Tai nežinau, ar raiškiai paaiškinau, dabar ir pačiai sunku paaiškinti tiksliai :)
Čihita, kaip tave suprantu.. aš bėgu ir atrodo drebu visa, kažkaip nemalonu, bet vakar buvo tobula galimybė, nes lynojo ir žmonių nebuvo.. O dabar jau ruošiuosi bėgti vėl (antra diena iš eilės tam, kam kaupiausi du metus!!!).
Na dėl lanko daug girdėjau, bet manau, jei tiki, kad padeda, tai ir padeda :))
Ne į temą, bet šiandien prima diena po trijų savaičių, kai negalėjau laikytis mitybos plano, tai lyg ir nusikaltus jaučiuosi, visą dieną ant obuolių, tik ryte pagal palną jogurto suvalgiau. Bet daba visai gerai, po bėgimo varškės susišausiu ir jėė, gal į naudą ta neplanuota iškrovos dienelė :)
2015-04-20 19:51:04
Na va daug ką viena apie kitą sužinosime :-). Labai nuotaikinga daina, puikiai apibūdina tavo vardą ir ko gero tavo savijautą. Šaunu :-).
Vinius man irgi nesvetimas, nes ten gyvena mano dukra :-).
Smagaus pabėgiojimo!
2015-04-20 20:09:41
Pabėgiojau, kaip toj dainoj, bet gan daug žmonių buvo, tai jaučiu nukelsiu vėlesniam paros laikui bėgiojimą, jaukiau gal bus :)) Šiandien nubėgau tokį patį atstumą, tik greičiau..
Mokiausi kvėpuoti, tai gai pagauni sistemą, tai net nepastebi, kaip nubėgi.. Lyg ir gera visai :)) laukiu, kol galėsiu ilgesnius atstumus bėgti, grožėtis valakampių gamta :)))
Žo, pozityvo, energijos ir gero vakaro!
2015-04-21 12:54:38
O kiek laiko bėgi? Kiek nubėgi? Aš pati bėgioju, daug domiuosi, tai įdomu :)
2015-04-21 12:58:59
as irgi noreciau ismokti teisingai kvepuot.. nes sportuodama, tikrai kartais oro neuztenka... ir greitai pavargstu..
2015-04-21 13:00:25
Barfuss, perskaičiau prieš tai buvusį puslapį - JOKIU BŪDU nebėgiok su conversais. JOKIU. Pažįstu žmonių, kurie žiauriai susivarė kojas, o galima ir stuburui smarkiai pakenkti, ir dar belekam. Bėgioti išvis reiktų tik su tam skirtais, gerais pritaikytais bateliais, į kuriuos reiktų attitinkamai investuoti. Krūvis bėgant, kuris atitenka keliams, yra didžiulis. Negalima su tuo žaisti, nes bus daugybė ilgalaikių rimtų bėdų.

Būtent dėl to ir mažai bėgiojančių su viršsvoriu - bėgti daug sunkiau, skauda daug labiau, ir net pavojinga daug labiau, nes kuo didesnis svoris, tuo didesnis krūvis tenka keliams.

Jei ketini ir toliau bėgioti, būtinai įsigyk tinkamus batus, o apie coversus pamiršk arba pasilik juos pasivaikščiojimui mieste :)
2015-04-21 13:10:13
Rekomenduojama vaikščioti: http://www.curejoy.com/content/why-you-should-walk-not-run-your-way-to-fat-loss/
2015-04-21 15:11:25
Sveikos, net išsigandau pamačius komentarų gausą :D Tataigi..
M.M. kol kas bėgau po ~20 min, skaičiau, kad geriausia pradėti nuo tiek, ir vis didinti po 5min, ar tiesa? :) Na aš turiu širdies problemų, todėl nenoriu persistengti su bėgiojimais, net mokykloje buvau atleista nuo visų šitų dalykų, bet kažkaip dabar visai smagu ir kol kas gerai jaučiuosi. Konversus jau padėjau šalin, turiu specialius bėgiojimo batelius, na turbūt niekuo jie ne specialūs, bet skirti būtent bėgiojimui.. Aha, investicija ne kokia :) ir šiandien skauda vienos kojos klubą, gal kažkaip kažką negerai dariau.. Ir kaip ir sakai bijau dėl nugaros.. Žo bijai bijai, imiesi, patinka ir sužinai, kad negalima :) reikia kuo greičiau nueit pas specialistą dėl nugaros ir išsiaiškinti..
Arisha, įkvėpti kas du žingsnius, iškvėpti irgi per du.. Pradžioj man atrodė sudėtinga ir vis išsiderindavau, bet gerai, kad šalia buvo žmogus mokantis tai daryt, tai gan greit prisitaikiau ir net bėgti lengviau patapo :)
Orandzh, tai net ir programoje čia parašyta, kad 6km/h tai joks bėgimas, o tiesiog greitas ėjimas.. ir visais laikais sakė, kad tas greitas ėjimas geriau nei bėgimas.. Ačiū už straipsnį :)
Tai žo, jaučiausi gerai, bet visi pradėjo kažkaip amne gasdinti, kad subyrėsiu po biškį, tai nė nežinau kaip čia ką daryti..
Ir dabar labai noriu sūrelio :D sėdžiu universitete, geriu kavą, dar paskaitos teks palaukti ir galvoj tik sūrelis :D laikykim kumštukus, kad neimtų viršaus :D ši savaitė jau nuo pradžių kažkokia balaganota...
2015-04-21 15:25:15
Ai ir ne į temą - ar bandėte piniją? Tą, kitaip vadinamą, drakono vaisių? Naudingas, nenaudingas, geras ar ne? Nes žiūriu dabar labai populiarus, bet neteko bandyti... Tai čia iš įdomumo, gal kas žino ką įdomaus :)
2015-04-21 16:20:11
Aš vaikščiojau, kol pačiai kelius skaudėjo. Kadangi skaudėjo tik bėgant, tai greitu ėjimu po kalnus virš valandos duodavaus. Sakykit jūs ką norit, geriau, naudiniau... Vis tiek aš noriu bėgt. Man tai ne tik sportas, o kažkoks smegenų išvalymas, meditacija. Pažįstu daugybę žmonių, kurie bėgiojimo pagalba numetė daug svorio ir net gyvenimus susitvarkė, man pačiai jis krenta puikiai, o svarbiausia, jaučiuosi kaip šimtas baksų :)

Dėl bėgiojimo technikos yra daugybė straipsnių prirašytaL: kaip dėti pėdą, rankas, galvą kaip laikyti, kvėpuoti... o kvėpavimui irgi nėra vienos taisyklės. Bet visgi vienas esminių dalykų - geri, pėdai bei dangai pritaikyti bateliai.

Pratinantis prie bėgimo, siūlyčiau bėgti pagal tokią ar panašią lentelę. krūvį nežymiai didinant kas savaitę.

https://www.google.lt/search?q=begiojimo+lentele&biw=1240&bih=661&tbm=isch&imgil=uoaALvmeHb3fiM%3A%3BVDZP_w6L1RnBWM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.delfi.lt%252Fgyvenimas%252Fgrozis_ir_sveikata%252Ftai-ne-fotosopas-pradejusi-begioti-agne-pasikeite-neatpazistamai.d%253Fid%25253D65282998&source=iu&pf=m&fir=uoaALvmeHb3fiM%3A%2CVDZP_w6L1RnBWM%2C_&usg=__hI-rgeE8pqwHiMYBKqHDM_1xupU=&ved=0CDAQyjc&ei=Fk42VdW5GsvWywPo3oC4CA#imgrc=uoaALvmeHb3fiM%3A;VDZP_w6L1RnBWM;http%3A%2F%2Fg2.dcdn.lt%2Fimages%2Fpix%2Fagnes-svorio-pokyciai-65288356.jpg;http%3A%2F%2Fwww.delfi.lt%2Fgyvenimas%2Fgrozis_ir_sveikata%2Ftai-ne-fotosopas-pradejusi-begioti-agne-pasikeite-neatpazistamai.d%3Fid%3D65282998;900;564
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS