Sėkmės istorijų dienoraščiai

/

KILO.LT narių dienoraščiai

/

Nothing tastes as good as skinny feels

2015-04-18 11:12:40
Aišku, kad geri. Krenta, o ne kyla ir nestovi. Reiškia, geri. Pas mane per 4sav. 5. Pas tave per 3 sav - 4 :)) Matai, viskas tvarkoj.
Pamatysi, praeis kiek laiko nustosi išvis savaitėm skaičiuot, nes gi ne maratonas, tegu tik krenta, nors ir po 20 g. Džiūgauk ir džiaukis, o jei jauti, kad darosi liūdna, sverkis kas antrą :)
2015-04-18 11:23:59
Kaip man patinka, kad tavo komentarai būna tokie, atrodo, šaltu protu parašyti :D nuramina
2015-04-18 15:26:59
Žinok, kaip bebūtų, čia man didžiausias metų pasiekimas - ne kilogramai, net ne centimetrai ar rūbai, o šaltas protas. Iš pradžių ir aš žiūrėjau fanatiškai. Viską tik taip, ir ne kitaip, tik tiek, ir nė gramo daugiau ar mažiau ir t.t. Dėl to užteko menkos traumos, kad atkrisčiau 8 mėn.

Dabar žinau ką darau, žinau dėl ko darau. Stengiuos kuo mažiau skaičiuoti, kuo mažiau galvoti apie skaičius. Aišku, rūpi kiek čia nukrito ar susitraukė, bet tik dėl to, kad tai velniškai malonus jausmas, suvokti tą pokytį. Neturiu terminų, nelaukia manęs vestuvės ar kokios tai krikštynos, tiesiog noriu pagaliau gyvenime pasiekti šitą svajonę, kuri vadinasi "patinku sau" ir ją pasiektą išlaikyti.

Mėgaujuosi maistu (tik labai laukiu pradėt nebe mest, o laikyt svorį), mėgaujuosi sportu, natūraliai norisi vis mažiau baliavot, nes gaila laiko (kitą dieną) ir nes aš NORIU BĖĖĖGT :)))

Žodžiu jaučiu, kaip viskas gula į normalaus gyvenimo rėmus, kaip visa tai tampa norma. O čia, mano manymu, yra didžiulis pasiekimas ir visiems nuoširdžiai to linkiu.

Visgi tam, kad jis būtų pasiektas, reikia pereiti ir tą fanatizmo "honey moon" fazę ir nepaslyst po to, kai "honey moon" baigiasi.
2015-04-18 17:13:15
barfuss, skaičiuok paprastai: per savaitę minus 300g, per metus tokiu tempu susidarytų virš 15kg. Taigi, kiek kartų greičiau vyksta riebalų metimo procesas lyginant su jų kaupimo? Bent jau man tokį "turtą" pavyko sukaupti per keliolika metų.
2015-04-18 20:29:15
barfuss, tavo išties puikūs rezultatai :-). Sveikinu!
2015-04-19 19:57:05
Sveikos, sveikos,

grįžtu čia po savo lucky day, kaip debesėlis :D ir skaniausių pasaulyje pyragėlių suvalgiau (bet tik du!! nors turėjau visus šešis... tiesa, būčiau suvalgius ir dar kokį, bet kai grįžau namo, draugas likusius buvo sušlamojęs.. :D ) ir alaus bokaliuką vieną kitą suvartojau.. Žo, visai galėčiau savim didžiuotis, nes žinau, kad seniau ir pyragėlių būtų nelikę ir bokaliukas ne vienas kitas būtų buvęs, o šiandien būčiau ne Debesėlis, o panelė Skaudantigalva. Išbandžiau techniką baruose gerti arbatą ir vandenį ir suradau naują pomėgį,, stebėti besilinksminančius žmones.. Vietom pasibaisi, nes žinai, kad pati ne kartą dar prasčiau, greičiausiai, atrodžiau, kartais juokinga ir džiugu, kai tiek laimingų veidų aplink. Taigi, būtų viskas lyg ir neblogai... :)
Bet. Kas mane labiausiai neramina, kad aš nepastebiu jokio pokyčio ant savo kūno, ar kaip dažnam forume skaitau - ant rūbų.. Būtų daug lengviau nedirsčioti paslapčia į svarstykles, jei kiti rodykliai pasirodytų.. Bet nepasiduodu, šokdynės dar nenumečiau ir vis atrandu minutę kitą pašokinėti, ar tai kol vištytė kepa ar šiaip serialą bežiūrint.. Tik poto sunku atlikti elementarias operacijas gyvenime, nes užpakalis ir kojos kaip medinės.. bet džiugu-sporto skausmas, man malonumas :D
Labai noriu pradėti bėgioti.. žinau, kad daug to daryti negaliu dėl širdies problemų, bet po truputį po truputį.. Gal kas žirmūnuose ir norit pasileisti palei upę?? :) vis galvoju imti šunį, ale jis, kai bėgu, kabinasi į padurkus..ale labai linksma taip žaisti..aha labai :)
Tai va, be viso to, ačiū, kad esat, kad pagiriat, pasidalinat, patariat, nuraminat :) einu dar pagriebsiu šokdynę, kol ne visai naktis...
2015-04-19 19:58:04
rodikliai* blemba :D
2015-04-19 21:31:35
Nu laikykitės! Niekas nesitikėjo, net ir aš nesitikėjau, bet! Išbėgau!
Aha, rimtai... Aš ir bėgimas ir paupys ir ir.. Pati negaliu atsigaut dar :D pati sau staigmena :D
Pirmas kartas, bet visgi pradžia:
23min - 2.1 km - 5.5 km/h (bet į šitą įeina dar 150 laiptukų į viršų, nepagalvojau išjungti prieš juos, oi)
Ir čia ne vienintelė staigmena.. Na Jums gal vienintelė, bet aš buvau nustebinta, nes! Bėgiojau su šuniu :)) ir palaidas jis bėgo visai nesikabindamas į padurkus, o kai prisegdaua bėgdavo šalia ant trumpo pavadėlio.. Na Jum gali pasirodyti normalu, bet tik dėl to, kad nežinot, kokia pasiutėlė ta mano mergina :)
Taiva, turiu bėgiojimo draugę, reiks tik nepamiršti, kad nebuvo taip ir baisu.. Sutikom keletą bėgiotojų, matyt jau sukūdusių (rimtai, ar pastebėjot, kad nėra bėgiojančių "storulkų"?? Įdomu ar dėl to, kaip ir manęs nebuvo-gėda, ar dėl to, kad visos jau sukūdo :D), bet gan ramiai, lengvam lietui belijant.. Tik kitą kartą reikės apsimauti bėgimo batelius, nes kažkaip blauzdas, lyg per kaulą, lyg per kur kartais nudiegdavo.. Nesmarkiai, bet vistiek.. Nors ką norėt, jau ne kartą esu įsitikinus, kad converse, kad ir kokie patogūs šiaip, sportui- nekažką.. Nebent štangą kilnot.
Tai žodžiu, pilna nuotykių prisiduodu ir einu valgyt varškės su agurkais :D
Iki iki, geros savaitės, gerų rezultatų jai įsibėgėjus :))
2015-04-20 16:26:35
O, aš 13 metų Žirmūnuose gyvenau, neseniai tik išsikėliau. Pats geriausias rajonas Vilniuje! Aš čia bišk ne į temą. Pasmalsausiu, kodėl pasirinkai tokį nick'ą? Mažum, ir Tau patiko tas nuostabus filmas, pavadinimu „Barfuss“ (Basomis per grindinį)? :)
2015-04-20 16:40:22
Na va, Barfuss, sužinojau ką reiškia šis vardas :-). O aš ką tik savo temoje "Man pavyks" klausiau. Net nusijuokiau....
Šokdynės aš nemėgtu, bėgioti irgi, nes su didele krūtine nesmagu, nebent reikia ją stipriai susibintuoti, ha, ha, ha.....Kai nukris nuo krūtinės, tai aš nebėgiosiu, o skraidysiu :-).
Man patinka sukti lanką, nei triukšmo, nei kitiems trukdau. Įsijungiu teliką ir pavarau. Čia rašo, kad lankas nieko gero neduoda, tik laiko praleidimas, bet kai pavarau (lankas su burbuliukais) tai kelias dienas prisimenu ką dariau :-)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS