Apie viską

/

Apie viską

/

Maudymosi kostiumeliai!VASARA!!!!!

2015-03-24 22:55:09
koks skirtumas, kaip atrodytum. Ne fotosesija žurnalui gi, o geras laikas :) linkiu išmokt nusispjaut ir, aišku, paverst tuos kompleksus motyvacija :)
2015-03-25 10:49:40
M.M sutinku su jusu nuomuone bet jai mes visada nekreipsim demesio i tai kas ka masto ir kas ziuri tai kam mes tada stengemes atrodit geriau,galim ir toliau amartizuoti gatvem kimsdamos spurgas,daugelis pasakitu as del saves,bet neslepkim juk nerelus jausmas yra kai aplink girdi komplimentus,kaip gerai atrodai ,ir kaip smagu buna kai is bjauraus anciuko virsti gulbe,ir isivaizduokit mergina kuri 7metus nevazioja prie jokiu telkiniu nes kompleksuoja viena diena nusiperka bikini kuris jai ideliai tinka ir isvaro su tom graziom draugem prie juros,Jausmas butu nerelus,ir manau kiekviena noretu tokios akimirkos.Ir beto manau kad butent tada kai mes atsipalaiduojam ir dazniau sau pradedam sakyt koks skirtumas kaip as sendena atrodau ne ju reikalas,va butent tada ir pradeda kauptis nereikalingos atsargos o kai susigrebi buna per velu.Tai kad taip sutinku nereikia saves varziti del kitu nuomuones,bet ir nereikia pamirsti kad esi matomas.
2015-03-25 13:07:38
Tai žinoma, aš ir sakau, paverkskit kompleksus motyvacija ir, vietoj to, kad nevažiuojat maudytis, važiuokit, bet kelkitės tikslus, kad kitąkart ar kitą vasarą jau tų riebaliukų bus mažiau.
Viskas, ką turėjau omeny yra ne tai, kad nsusispjaukit, nesirūpinkit ir varykit kaip varę. Prisižiūrėti reikia ir tikrai verta, tačiau kas yra tikrai neverta, tai slėptis, kol "neturiu tobulos figūros", nes su tokiu mąstymu atsibusit 67-erių ir suprasit, kad paskutinįkart džiaugėtės paplūdimiu prieš 34-erius metus :)

O aš beje, svorį metu ne dėl kitų. Man tai padeda geriau jaustis, jaučiuosi energingesnė, aktyvesnė ir veiklesnė. Visko daug daugiau pasidarau ir daug geresne nuotaika. Geriau miegu, daugiau šypsausi, gražiau atrodau sau, kad ir kaip tai banaliai skambėtų. Taip, komplimentai yra svarbu, bet jei tai būtų vien dėl komplimentų, laikyčiausi grikių dietos ir po 10 dienų varyčiau į pležą su minus 10 kg...
2015-03-25 15:55:16
Kalbedama apie komplimentus turejau omeni visa visuma:)Kaip ir saket M.M ,del to kad esat geresnes nuotaikos ,del to kad energingesne,daugiau sipsotes del miego ir kitu daliku oda grazesne,tai del tos bendros busenos ir sveikatos ar savyjautos komlimentus ir gaunam:):) nes isoriskai zmogus gali visai nepasikeisti bet jis svites ir skraidis o tai jau yra grazu:)ir aplinkinei vis snabzda kaip tu sviti:):)
2015-03-25 16:35:53
Dianagg, pasakysiu kaip senmergė davatka, - didžiausia nuodėmė yra puikybė... nerealiai galima jaustis ne tik po 7 m - vau ... carpe diem [sk. karpe dijem; lot.], skink dieną (Horacijus), t.y. džiaukis diena, naudokis proga, negaišk laiko. Bet čia susiję su gyvenimo patirtim ir asmenybe... Įrodinėti ką gali , pirmiausia reikia sau
2015-03-25 16:48:59
Dianagg, pasakysiu kaip senmergė davatka, - didžiausia nuodėmė yra puikybė... (po 7 m - vau čia aš - tobuloji,pavydėkit visi ) bet galima kaip prancūzai vadovautis principu - carpe diem ( džiaukis diena, naudokis proga, negaišk laiko.) Kas ten šnibžda komplimentus ( ar nuoširdžius?) kas ten varo ant tavęs...Nors jei tokia motyvacija užveda, tai pirmyn...
2015-03-25 19:57:16
Na taip merginos, as lygiai kaip jus sakau-isore,dar ne viskas,nereikia kreipti demesio,taciau ne vienas zmogus nezino kaip jautiesi viduje ir sakyti galima visko.As taip pat niekam nesakau kodel nevaziuoju,nes randu 100 budu kodel negaliu,niekas ne neitaria kodel as taip,todel ir sakiau,kad pasijauciau kaip anoniminiuose :D
viskas gerai, nesu depresuota,nesu kompeksuota-su rubais, esu gan linksmas zmgus, tiesiog vakar perskaiciau ir atsiveriau :)
oki, as visus dar nustebinsiu,pati zinau,kad as galiu,ir jau sia vasara visi tai pamatys. :D
o jums aciu uz palaikyma ;)
2015-03-26 10:08:48
Tai ne puikibe ,tai butent ta diena kai irodei visupirma sau,butent ta diena kuria džiaukisies ,diena kuria isnaudosi ,diena kai neatidesi visko pirmadieniui.Sia diena skrysi.O demesis didziausias atlygis,kurio nusipelnei.Ir tik nereikia sakit kad visko to nereikia,esi zmogus kaip ir visi kiti,zmogus kuris jaucia dziugiasi.O kada su tavim del taves dziugiasi ir tavo draugai,jauti tik dar didesni atligi.Ir net jai manot kad tai puikibe,tiebu ne bet kokiu atveju as nusipelniau:):))DIVA linkiu sekmes,ir kuo galima daugiau geros nuotaikos:):)
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu