Apie viską

/

Apie viską

/

Maudymosi kostiumeliai!VASARA!!!!!

2015-03-24 17:31:28
Sveiki,manau daugelis susiduriat su problema,koki maudymosi kosliumeli isirinkti?!!!!!Nors ir judam svajoniu link,bet link tos svajones norisi judet linksmai ir graziai,Gal kas turit kokiu patarimu?ar norit pasidalinti savo patirtimi?O gal tesiog pasiskusti?As kolkas neradau jokio varianto,del to liudna,bet dar neprarandu vilties:)
2015-03-24 17:34:16
O gal jau pasekei savo svajone ir nori pasigirti?:)
2015-03-24 19:20:14
Čia jau, manau, priklauso nuo kūno tipo ir kiek ir dėl ko kam gėda :) Vieniems ir nuo plika akim nematomo gelbėjimosi rato norisi slėptis po rankšluoščiais, o kitoms, žiūrėk ir centneris masės neužgožia noro paplūdimy gulėt su bikiniu. Mano, manymu, mažiau galvoti, ką apie tave galvoja kiti, ir džiaugtis gyvenimu reikia :)
2015-03-24 20:38:17
sveikutes, butent man tai didziausia problema, buvus grazios figuros, db ziauriai kompleksuoju, 7 metai jokiu ezeru, jkios juros, jkiu vandens parku, man tikrai geda.Jus net neisivaizduoja kaip yra sunku,po to kaip buvai tikrai grazus zmogus,visu giriama,staiga tampi ta kokia esu db, +20kg
Jauciuosi panasiai kaip per telika rodo anoniminiai alkoholikai ar norkomanai sau tai pripazista, tai taip ir as va siandien jum atsiveriau. :)
Bet as manau iki vasaros nors kiek pazengsiu ir prisiversiu uzsideti maudymosi kstiumeli.
2015-03-24 21:51:32
Diva, aš su savo 90 kg einu ir į vandens parkus, lankau aerobiką baseine, deginuosi pliaže, prie baseino , maudausi ( šiltose jūrose). Maudomukas apie 100euriukų, vientisas, krūtinė pastandinta, su lankeliu, priekis pradubliuotas korsetu, pilvukas prispaustas, šoniukai paspausti, jaučiuosi puikiai. Dar turiu ir tokį, kur maikutė ir kelnaitės, bet tas nėra toks patogus. O bikiniai daugelyje Europos šeimyninių pliažų nelabai populiarūs, be liemenėlių deginasi daugiausia italės ir slavės.
Tai negi tu 7 m negyveni, o tik lauki kad laikas pasisuktų atgal? Visada bus jaunesnių , su statesniais papukais, lieknesne talija, dailesne šiknele ir mažiau celiulito, bet nuo to mano gyvenimo kokybę nepriklauso.
2015-03-24 22:08:07
Aisa, kur pirkai tokį maudimuką? Aš irgi noriu, kad būtų su lankeliais, bet kažkaip niekur neužtinku......
Kažkada ir aš buvau jauna, liekna ir graži. O dabar tik graži :-). Na lieknumo link einu, o jaunystės jau nesugražinsi. Bet ir nesigailiu, nes kiekvieni metai duoda kažko naujo tik reikia imti. O aš ir imu iš gyvenimo viską kiek tik jis duoda :-), niekada nesigailiu praeito laiko. Daug dirbu, bet daug ir keliauju, aš tiesiog gyvenu :-).
2015-03-24 22:13:08
saunules jus mergaites,o man taip neina, negaliu-tiesiog geda, darze ir tam nevaikscioju su maudomu ir nesideginu, kieme,uz krumu pagaliu,kur niekas nemato. is drasios ir pasitikincis likau komleksu maisas.
nenoriu atsukti laiko,juk dar esu jauna pakankamai, tiesiog privalau su savim susitvarkyti ir islipti is to liuno, nes gyventi ir saves gedintis tikrai sunku.
2015-03-24 22:17:13
tai aš irgi čia pakalbėjau, nors pati didžiąją dalį paauglystės (net ne jaunystės!) praleidau pasislėpus be jokių ežerų ir jūrų ir dėl to baisiai liūdėdama, nes man tai visada buvo smagiausias laikas... kol nesusiėmiau praeitą pavasarį, šiek tiek nusikračiau, kad pasitikėjimas savim pargrįžtu viena koja, ir maudžiausi su draugais, ir deginausi ir ko tik nedariau, nors ir purtėsi dar gelbėjimosi ratas. Ir buvo žiauriai gera. O tada supratau, kad besislėpdami, mes nieko kito nedarom, kaip tik krentam giliau į tą savo duobę. Žmonės ir su rūbais mato, kad ne 90-60-90, nieko labai nenustebinsi. Galų gale, kam čia labai rūpi? Kas myli, myli visokią; kas nemyli - koks mano reikalas, ką apie mane galvoja, o paskui tauzyja savo pletkų būreliuose...
Reta kuri viršsvoriu skundėsi nuo pat mažumės. Dažniausiai žinom, ką reiškia būti lieknai, ir va tuo gyvenam. Reikia dabartim džiaugtis, nes kažkada, kai bus dar daugiau (duo die, kad būtų tik mažiau, aišku), tikrai galvosim "Galėjau bent tada džiaugtis", o visas gyvenimas taip ir prabėgęa po lapu.
2015-03-24 22:26:29
M.M sutinku 100% tiesiog mano kompanijoje beveik visos kaip 90-60-90,visos gazeles, tiesiog taip gyvenimas pats parinko, visos lb prisiziurincios, aisku as ir nesu apsileidus, tiesiog atsipalaidavau ir priaugau svorio, virsus mano M , bet klubai xl,truputi pilvas atsirado ir nelemtas celiulitas,su kuriuo kovoju kaip tik galima. Ir patikekit nulekus prie ezero tarp ju lb negerai atrodytau, aisku jos niekada nieko nesako, tiesiog gal as perdedu ir per daug reguoju.
Vyras mano ir sportuojantis jau daug metu, visas raumeningas,is visu pusiu visi grazus, tik ne as :D nieko, as gi galiu ir siemet nustebinsiu juos, jus net neisivaizduojate kaip nriu prie juros, ezero- atsipalaiduot, o ne gedintis ir slapstytis. :)
2015-03-24 22:35:29
čihitai, lietuvoje pasižvalgyk po "Tiumph", Miglės" pard. "
M .Spenseryje" šiemet mažas pasirinkimas, gal išpirko...
Rašyti atsakymą

Karščiausia vasaros nuolaida!
-75%
Akcijos laikas ribotas
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Narys
( m.) ką tik įsigijo
.