Mityba

/

Papildai

/

Papildai merginoms

2015-07-08 10:23:58
Aš nuo l-karnitino tik daugiau prakaituodavau treniruotės metu, o daugiau jokio efekto.
2015-08-14 11:56:55
Gerda<
2015-08-14 13:27:37
Nesu rimta sportininkė, bet anksčiau gana intensyviai myniau elipsinį ir gerdavau karnitiną. Gėriau du kartus per dieną ir net tom dienom, kai nesportuodavau. Skaičiau, kad jo padauginti beveik neįmanoma, jokių šalutinių poveikių. Rezultatas tikrai buvo - lengviau buvo sportuoti, labiau prakaituodavau ir net stipriai nederinant mitybos, svoris krito, ko nebuvo kai sportuodavau, bet negerdavau karnitino. Aš labai juo patenkinta buvau. Dabar negeriu, nes beveik nesportuoju, o jis velnias brangokas. Bet po truputį grįštu prie sporto ir vėl pirksiu ir gersiu :) Nelabai tikiu visais tais papildais, bet su karnitinu kažkaip kitaip, matyt dėl to, kad pati išbandžiau. Na dar ir tas, kad visgi ne kokia baisi chemija....
2015-09-02 21:07:11
Nusipirkau ir as L-karnitino, CLA ir baltymini kokteili, nesu nieko anksciau vartojusi, bet nusprendziau pabandyti. Mano gaunasi labai ilga diena ir 5 valgiu mazoka, nes jei valgyciau kas 3 val, vakariene butu 17.30 val., o miegoti einu tik 24 val. Pavakarius pavalgau apie 15 val., tad manau gerti L karnitina pries treniruote bus naudinga, po jos gersiu is karto kokteili, tad vakariene manau valgysiu apie 20 val.
2015-09-15 16:13:41
aš irgi galvoju apie carnitiną. bet nesportuoju ir artimiausius porą mėnesių nesportuosiu. įdomu, ar tada jis veiksmingas. skaičiau, kad padeda smegenų veiklai, nuo nuovargio streso. kažkaip su rudeniu atsėlina depresija, kuri labai skatina sukimšti plytą šokolado iš liūdesio. tai galvoju - ko čia nusigriebus.
Rašyti atsakymą

Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu